es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (8-9 MAIG 2021)

 

A continuació, TOTS els RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE (8-9 maig 2021)

Imatge: ALEVÍ K - CD Fontsanta-Fatjó (Piero Álvarez)

  • CF Santa Eulàlia - UE CASTELLDEFELS B: 0-0
  • JUVENIL A - FC Sant Quirze: 4-1 (Gregor 2, Héctor Abián, Benja)
  • AE Prat - JUVENIL B: 1-1 (Marc Fiel)
  • UD San Pancracio - JUVENIL D: 0-2 (Alejandro Sayes, pròpia porta)
  • Club Atlético Huracán Barcelona - JUVENIL E: 5-0
  • JUVENIL F - CF SABA: 9-0 (David Manzaneda 3, Albert Nieves 2, Álvaro 2, Marc González, Joel Peloche)
  • JUVENIL G - CF Corbera: 2-1 (Quique, Bernat)
  • CADET A - CE Cambrils Unió: 4-1 (Eric Jiménez 2, Héctor Tejada 2)
  • CADET FEMENÍ - PB Sant Vicenç dels Horts: 4-4 (Laura Rodríguez 2, Laura Olaru, Laia)
  • CF Vilanova - CADET B: 2-0
  • CADET C - CF Igualada: 3-3 (Moha 2, Tarik)
  • CF Molins de Rei - CADET D: 1-7 (Álvaro Gómez 2, Héctor, Jan Lomeña, Marc Hernández, Jordi Chesa, Aarón)
  • CADET E - Fundació UE Cornellà: 1-1 (Xavi Rosell)
  • CADET G - CD Almeda: 2-5 (Nacho Varón, Hugo Saco)
  • AE Prat - INFANTIL C: 0-6 (Dimitri 2, Lucas Fopiani 2, Luis Reyes, Íker Montalvo)
  • PBiB Sant Feliu Llobregat - INFANTIL D: 1-3 (Gerard, Hugo Lucas, Amin)
  • INFANTIL E - CF Can Vidalet: 1-2 (Ayman)
  • INFANTIL F - AE Martorell: 2-1 (Marc Rosón, Marc González)
  • EF Gavà - ALEVÍ A: 1-1 (Izan Pérez)
  • ALEVÍ A FEMENÍ - CF Igualada: 2-0 (Paula, Laura Fons)
  • ALEVÍ B - CE Vila Olímpica: 3-2 (Ciò, Luigi, pròpia porta)
  • ALEVÍ B FEMENÍ - FC Levante Las Planas: 0-18
  • ALEVÍ C - CE Escola Collblanc-Torrassa: 4-3 (Pol Gené 2, Mauro, Arnau)
  • CE Òdena - ALEVÍ D: 2-1 (Zakhar)
  • ALEVÍ E - CB Terlenka: 4-1 (Axel, Damià, Miguel, Max)
  • ALEVÍ F - EF Gavà: 4-3 (Catalin 2, David Leal 2)
  • Club EFO 87 - ALEVÍ G: 1-6 (Marc Morlans 3, Biel Ventura 2, Tiziano)
  • CF Molins de Rei - ALEVÍ H: 2-11 (Diego Sánchez 5, Ander 3, Diego Sedano 2, Pol Ródenas)
  • FC Atlètic Sant Just - ALEVÍ I: 9-0
  • CF Sant Just Desvern - ALEVÍ J: 4-3 (Carlos, Darío, Jan Bruno)
  • ALEVÍ K - CD Fontsanta-Fatjó: 12-1 (Augustin 4, Marc Alcubilla 2, Diego 2, Lucas Rodríguez, Marc Moreno, Álex Calvo, Javi)
  • ALEVÍ L - FC Santboià: 2-7 (Edward, Miguel)
  • CF Molins de Rei - ALEVÍ M: 5-2 (Hugo Andrade, Rubén)
  • BENJAMÍ A - CF Blanca Subur: 7-1 (Diego Aguilar 3, Dídac 2, Sergi, Luis Otero)
  • AE Martorell - BENJAMÍ B: 2-3 (Jan Cardoso 2, Juanjo)
  • BENJAMÍ C - CE L'Hospitalet: 1-3 (Álex Álvarez)
  • BENJAMÍ D - AE Martorell: 8-0 (David Expósito 2, Pau Núñez, Álex Yxart, Maxi, Pau Ruiz, Gonzalo, Eric Llucià)
  • Peña Recreativa Sant Feliu - BENJAMÍ E: 4-5 (Prochor 3, Jan Barberà, Joel Parisi)
  • FC Athletic Viladecans - BENJAMÍ F: 0-6 (Max Pérez 2, Tomás, Óscar Hevia, Valentino, Marko)
  • BENJAMÍ G - UE Sant Ildefons: 0-6
  • FC Santboià - BENJAMÍ H: 5-1 (Gerard)
  • EF Gavà - PRE BENJAMÍ A: 10-1 (Bruno)
  • PRE BENJAMÍ B - Esport Base del Papiol: 2-0 (Anri 2)
  • Peña Recreativa Sant Feliu - PRE BENJAMÍ C: 0-2 (Pablo 2)
  • FC Santboià - PROMESES: 1-10 (Alder 3, Ángel 3, Andreas 2, Mateo, Lucas)
Llegir 234 vegades