es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (10-11 D'OCTUBRE 2020)

 

A continuació, resultats i golejadors/es cap de stmana Futbol Base UE Castelldefels (10-11 d'octubre 2020). Imatge: BENJAMÍ A - FC Martinenc (Piero Álvarez)

  • UD Vista Alegre B - UE CASTELLDEFELS B: 1-1 (Liberto)
  • UE CASTELLDEFELS C - Club Atlético Marina: 2-2 (Jordi Pera, De Pedro)
  • JUVENIL A - CF Amposta: ajornat per la pluja
  • CF Cubelles - JUVENIL B: 2-6 (Iván Sánchez 2, Christian, Álvaro, Íker Carbón, Jun)
  • CE Vila Olímpica - JUVENIL C: 2-2 (Marc Puy, Jesús)
  • JUVENIL D - CE Sabadell: 2-4 (Alejandro Sayes 2)
  • JUVENIL E - CF SABA: 0-6
  • JUVENIL F - UD San Mauro: 4-1 (Hugo Pérez de Tudela, David Manzaneda, Manu, Jairo)
  • JUVENIL G - UB Catalònia: 19-0 (Nacho 4, Arnau Masó 3, Quique 3, Jan Bartra 2, Pau Hernández 2, Mikel 2, Pau Márquez, Íker Del Jesús, Aleix González)
  • CADET FEMENÍ - FC Santboià: 1-4 (Zaira)
  • CADET A - FC Santboià: 1-1 (Monir) (partit suspès al 67' per la pluja)
  • CADET C - Club EFO 87: 5-2 (Monir 2, Tarik, Joan García, Izan Jerez)
  • FC Sporting Gavà - CADET D: 0-4 (Aarón, Álvaro Gómez, Marc Hernández, Joel Cortés)
  • CE Sabadell - CADET E: 4-0
  • FC Sporting Gavà - CADET F: 2-2 (Amin, Roberto)
  • CADET G - FC Sporting Gavà: 1-5 (Edu Azagra)
  • INFANTIL A - UE Rapitenca: 0-0
  • EF Barberà Andalucía - INFANTIL B: 2-3 (Arón, Adri Gil, Diego Martín)
  • FC Sporting Gavà - INFANTIL C: 0-6 (Aitor Llamas, Lucas Fopiani, Íker Montalvo, Diego Silva, Eric Matamoros, Marc Sabino)
  • FC Santboià - INFANTIL D: 2-7 (Amin 2, Sergi González 2, Tommy, Aleix Bartra, Álvaro)
  • FC Santboià - INFANTIL E: 1-4 (William 2, Pau Palacios, Tommy)
  • INFANTIL F - FC Santboià: 7-0 (Marc González 3, Stepan, Guillem Andújar, Guille Pérez, Biel Grima)
  • INFANTIL G - FC Sporting Gavà: 5-1 (Fikry 2, Héctor, Arnau Correa, Blake)
  • FC Martinenc - ALEVÍ A: 5-1 (Hugo Bruno)
  • ALEVÍ B - FC Martinenc: 2-2 (Timeo, Marcos)
  • Escola Collblanc-Torrassa - ALEVÍ C: 5-7 (Mauro Compagnucci 3, Pol Gené 2, Arnau Díaz, Daniel)
  • ALEVÍ D - PB Villaverde-Penitents: 3-2 (Pau Cos, Íker Díaz, Aleix Naranjo)
  • Escola Collblanc-Torrassa - ALEVÍ E: 10-10 (Miguel 3, Damià 2, Max San Geroteo, Nil, Axel, Edgar, Unai)
  • CFB Montcada - ALEVÍ F: 9-4 (Luca Bardaro, Marek, Pol Lizcano, David Leal)
  • ALEVÍ I - CFB Montcada: 6-2 (Roger 4, Xavi, Luca Minali)
  • ALEVÍ K - FC Santboià: 13-0 (Augustin 3, Marc Moreno 3, Javier 2, Álex Calvo 2, Lucas, Enric, pròpia porta)
  • FC Santboià - ALEVÍ L: 6-0
  • ALEVÍ M - FC Santboià: 3-6 (Jon 2, Biel Ventura)
  • BENJAMÍ A - FC Martinenc: 3-5 (Sergi, Diego Sosa, pròpia porta)
  • Escola Collblanc-Torrassa - BENJAMÍ C: 5-3 (Stefano, Álex Álvarez, Edgar)
  • UE Sant Ildefons - BENJAMÍ D: 2-3 (Hugo Aznar, Pau Núñez, David Expósito)
  • CFB Montcada - BENJAMÍ E: 4-4 (Adri Pulgarín, Prochor, Matías, Aleix)
  • UE Sant Ildefons - BENJAMÍ F: 1-4 (Max Pérez, Tomás, Unai, Íker)
  • CF Cubelles - PRE BENJAMÍ A: 14-2 (Marc Braz 2)
  • CF Cubelles - PRE BENJAMÍ B: 1-7 (Bruno 3, Manoel 2, Rian, Gabriel)
  • CF Cubelles - PRE BENJAMÍ C: 2-4 (Javi 3, Ángel)

#SomHiGrocs #SomHiGrogues #PlanterUEC

Llegir 199 vegades Darrera modificació el Dimarts, 13 Octubre 2020 08:57