es inscripcionOnline

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (10-11 D'OCTUBRE 2020)

 

A continuació l'AGENDA de partits previstos aquest proper cap de setmana per als nostres equips de Futbol Base (10-11 d'octubre)

 

  • 11-10-20: UD Vista Alegre B - UE CASTELLDEFELS B; 12h; Mpal Can Vinader
  • 11-10-20: UE CASTELLDEFELS C - Club Atlético Marina; 20h; Els Canyars
  • 10-10-20: JUVENIL A - CF Amposta; 20h; Els Canyars
  • 10-10-20: CF Cubelles - JUVENIL B; 14:45h; Mpal Josep Pons i Ventura
  • 11-10-20: CE Vila Olímpica - JUVENIL C; 13:45h; Mpal Clot de la Mel (Barcelona)
  • 10-10-20: JUVENIL D - CE Sabadell; 15h; Mpal Esportiu Pitort
  • 10-10-20: JUVENIL E - CF SABA; 20h; Els Canyars
  • 11-10-20: JUVENIL F - UD San Mauro; 18:15h; Els Canyars
  • 11-10-20: JUVENIL G - UB Catalònia; 10h; Mpal Esportiu Pitort
  • 10-10-20: CADET FEMENÍ - FC Santboià; 09:30h; Els Canyars
  • 10-10-20: CADET A - FC Santboià; 18h; Els Canyars
  • 10-10-20: CADET B - UB Catalònia; 14:30h; Els Canyars
  • 11-10-20: CADET C - Club EFO 87; 12h; Mpal Esportiu Pitort
  • 10-10-20: CE Sabadell - CADET D; 20:15h; Camp de Futbol Mpal Olimpia (Sabadell)
  • 10-10-20: FC Sporting Gavà - CADET E; 19:40h; ZEM Can Tintorer
  • 10-10-20: FC Sporting Gavà - CADET F; 14h; ZEM Can Tintorer
  • 11-10-20: CADET G - FC Sporting Gavà; 14:15h; Els Canyars
  • 10-10-20: INFANTIL A - UE Rapitenca; 13h; Els Canyars
  • 10-10-20: EF Barberà Andalucía - INFANTIL B; 13h; Mpal Antoni Serra i Pujol (Barberà del Vallès)
  • 10-10-20: FC Sporting Gavà - INFANTIL C; 11h; ZEM Can Tintorer
  • 11-10-20: FC Santboià - INFANTIL D; 11:15h; Mpal Casablanca (Sant Boi)
  • 10-10-20: FC Santboià - INFANTIL E; 15:30h; Mpal Joan Baptista Milà
  • 11-10-20: INFANTIL F - FC Santboià; 12:30h; Els Canyars
  • 11-10-20: INFANTIL G - FC Sporting Gavà; 11h; Els Canyars
  • 10-10-20: FC Martinenc - ALEVÍ A; 09:30h; CEM Guinardó (Barcelona)
  • 11-10-20: ALEVÍ B - FC Martinenc; 08:30h; Els Canyars
  • 10-10-20: Escola Collblanc-Torrassa - ALEVÍ C; 12:30h; Mpal Puig i Gairalt (L'Hospitalet)
  • 10-10-20: ALEVÍ D - PB Villaverde-Penitents; 11:45h; Els Canyars
  • 11-10-20: Escola Collblanc-Torrassa - ALEVÍ E; 10:15h; Mpal Puig i Gairalt (L'Hospitalet)
  • 11-10-20: CFB Montcada - ALEVÍ F; 10h; Mpal La Ferreria (Montcada i Reixac)
  • 10-10-20: ALEVÍ I - CFB Montcada; 10:30h; Els Canyars
  • 10-10-20: ALEVÍ K - FC Santboià; 08:15h; Els Canyars
  • 10-10-20: FC Santboià - ALEVÍ L; 09h; Mpal Joan Baptista Milà
  • 10-10-20: ALEVÍ M - FC Santboià; 08:15h; Els Canyars
  • 10-10-20: BENJAMÍ A - FC Martinenc; 09:30h; Els Canyars
  • 11-10-20: Escola Collblanc-Torrassa - BENJAMÍ C; 09:15h; Mpal Puig i Gairalt (L'Hospitalet)
  • 10-10-20: UE Sant Ildefons - BENJAMÍ D; 10h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 11-10-20: CFB Montcada - BENJAMÍ E; 11h; Mpal La Ferreria (Montcada i Reixac)
  • 10-10-20: UE Sant Ildefons - BENJAMÍ F; 09h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 10-10-20: CF Cubelles - PRE BENJAMÍ A; 10h; Mpal Josep Pons i Ventura
  • 10-10-20: CF Cubelles - PRE BENJAMÍ B; 09h; Mpal Josep Pons i Ventura
  • 10-10-20: CF Cubelles - PRE BENJAMÍ C; 11h; Mpal Josep Pons i Ventura

 

#SomHiGrocs #SomHiGrogues #PlanterUEC 

Llegir 158 vegades Darrera modificació el Divendres, 09 Octubre 2020 17:25