es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (26-27 setembre 2020)

 

Resultats i golejadors/es cap de setmana Futbol Base (26-27 setembre).

Imatge: ALEVÍ A Femení - FC Santboià (Piero Álvarez)

  • UE Les Fonts - UE CASTELLDEFELS B: 1-3 (Liberto 2, Luis)
  • UE Papiol - UE CASTELLDEFELS C: 3-0
  • CF Begues B - UE CASTELLDEFELS C: 1-1 (Carlos)
  • JUVENIL A - FC Júnior: 3-1 (Héctor 2, Gerard)
  • JUVENIL A - UE Vilassar: 3-3 (Benjamín, Mario Gérboles, Simo)
  • CF Igualada - JUVENIL B: 5-0
  • EF Barberà Andalucía - JUVENIL E: 3-0
  • UE Sant Sadurní - JUVENIL F: 4-3 (Albert Nieves 3)
  • JUVENIL G - AE Abrera: 2-2 (Nacho 2)
  • CADET A - CE Manresa: 0-3
  • PB Anguera - CADET B: 2-1 (Adrià Carrascal)
  • AE Abrera - CADET B: 0-3 (Leo, David Pavón, Lolo)
  • CADET C - EF Ángel Pedraza: 9-0 (Monir 2, Tarik 2, Izan Jerez 2, Moha, Elías, pròpia porta)
  • CADET C - FC Martinenc: 2-1 (Monir, Joan García)
  • CADET D - FC Can Buxeres: 3-3 (Aitor García 2, Stefano)
  • Club EFO 87 - CADET E: 1-1 (Álvaro Luque)
  • AE Abrera - CADET F: 1-3 (Roberto, Jan, Darryl)
  • UE Sants - CADET G: 6-2 (Juan, Edu Azagra)
  • EF Barberà Andalucía - INFANTIL A: 2-3 (Marc Roldán 2, Pau Autet)
  • INFANTIL B - UE Sant Sadurní: 5-3 (Diego Martín 2, Jan Deu 2, Rubén Medina)
  • PB Anguera - INFANTIL C: 4-4 (Diego Silva 3, Dimitri)
  • CF Vinyets Molí-Vell - INFANTIL D: 1-3 (Amin, Tommy, Jon)
  • INFANTIL D - AE Abrera: 0-1
  • FC Can Buxeres - INFANTIL E: 0-8 (Ayman 2, Achraf 2, Pau Palacios 2, Mauro González, Jesús)
  • CF Vinyets Molí-Vell - INFANTIL E: 0-4 (William 2, Achraf, Ayman)
  • AE Abrera - INFANTIL G: 3-0
  • FC Can Buxeres - ALEVÍ A: 2-10 (Xavi Ferrando 2, Haaron 2, Cio, Luigi, Joel Carrasco, Eric Mulero, Hugo Bruno, Héctor Oria)
  • ALEVÍ A Femení - FC Santboià: 2-1 (Laia, pròpia porta)
  • CP Sarrià - ALEVÍ B: 1-2 (Unai, Kuzma)
  • ALEVÍ B Femení - AF Sant Vicenç dels Horts: 12-0 (Sofía Llinares 4, Laia 4, Elaia 2, Lucía, Leire)
  • CF Cubelles - ALEVÍ C: 2-1 (Marco)
  • CF Blanca Subur - ALEVÍ D: 5-6 (Zakhar 2, Íker 2, Renato, Pol Martínez)
  • PB Anguera - ALEVÍ E: 9-2 (Miguel, Damià)
  • PB Anguera - ALEVÍ F: 6-2 (Iván, David Leal)
  • ALEVÍ G - CF Blanca Subur: 2-4 (Álex Sabino, Biel Ventura)
  • ALEVÍ I - CF Cubelles: 3-0 (Pau Sequera, Luca Minali, Pau Cartuchà)
  • ALEVÍ J - CF Cubelles: 0-9
  • PB Anguera - ALEVÍ K: 8-2 (Javier, Stefano)
  • ALEVÍ L - Fundació Terrassa FC 1906: 4-6 (Lucas 2, Íker, Paul)
  • PB Anguera - ALEVÍ M: 7-4 (Anthony 2, David Isasi, Guille)
  • BENJAMÍ A - UE Sant Andreu: 1-6 (Diego Sosa)
  • CF Santa Eulàlia - BENJAMÍ A: 3-3 (Diego Sosa 2, Bruno)
  • PB Anguera - BENJAMÍ B: 9-1 (Roger)
  • CE Pubilla Casas - BENJAMÍ D: 1-10 (Hugo Aznar 3, Pau Núñez 2, Gonzalo 2, Maxi 2, Luca Ramírez)
  • CP Sarrià - BENJAMÍ E: 2-5 (Biel Cos, Jan Barberà, Adri Pulgarín, Prochor, Matías)
  • CF Blanca Subur - BENJAMÍ F: 2-5 (Max Pérez 2, Valentino, Óscar Hevia, pròpia porta)
  • BENJAMÍ H - CF Blanca Subur: 4-2 (Gerard 2, Joan 2)
  • FC Can Buxeres - PRE BENJAMÍ A: 3-4 (Marc Braz 4)
  • PRE BENJAMÍ D - FC Can Buxeres: 1-0 (pròpia porta)

#SomHiGrocs #SomHiGrogues #PlanterUEC

Llegir 152 vegades Darrera modificació el Dimarts, 29 Setembre 2020 08:59