es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (19-20 setembre 2020)

 

Resultats i golejadors cap de setmana Futbol Base UE Castelldefels (19-20 setembre 2020). Imatge: ALEVÍ E - CF Begues (Piero Álvarez) 

  • UE CASTELLDEFELS B - CF Corbera: 0-1
  • At.Club Hospitalense - UE CASTELLDEFELS B: 4-1 (Liberto)
  • CF Pallejà B - UE CASTELLDEFELS C: 2-0
  • CADET Femení - FP CE Júpiter: 0-7
  • CF Santa Eulàlia - JUVENIL A: 3-3 (Adri Barquero, Gerard, Guille)
  • CF Pallejà - JUVENIL A: 4-3 (Benjamín, Noah, Mario Gérboles)
  • UD San Mauro - JUVENIL B: 3-2 (Nico Castañeda, Carlos)
  • JUVENIL B - CE Europa: 2-1 (David López, Christian)
  • JUVENIL C - UD Viladecans: 0-1
  • CF Santa Eulàlia - JUVENIL C: 2-2 (Jesús, Dani Ruiz)
  • JUVENIL D - CF Santa Eulàlia: 2-0 (Marc López, Jan Calvo-Parra)
  • CF Pallejà - JUVENIL E: 0-1 (Álex Morbin)
  • UE Sants - JUVENIL F: 4-2 (Albert Nieves, Jan Soria)
  • JUVENIL G - UD Viladecans: 8-2 (Quique 3, Pau Hernández 2, Jan Bartra, Nacho, Paolo)
  • CF Begues - JUVENIL G: 3-2 (Quique, Pau Hernández)
  • CF Igualada - CADET A: 5-2 (Alejandro, Dereck)
  • CADET A - FE Grama: 1-1 (Héctor Tejada)
  • CADET B - PB Anguera: 1-4 (Xavi Balsebre)
  • CADET C - UE Sants: 4-2 (Monir, Moha, Fer, Joan García)
  • FC Martinenc - CADET D: 2-1 (Héctor Navajas)
  • CF Pallejà - CADET E: 0-8 (Álvaro Luque 3, Xavi Rosell 2, Álex Vivancos, Bruno Valenzuela, Marc Navarro)
  • CADET F - PB Anguera: 6-1 (Álvaro 2, Luciano, Xavi, Lluís, Valentín)
  • PB Collblanc-Sants - CADET G: 2-0
  • INFANTIL A - CE Vila Olímpica: 3-0 (Marc Roldán, Jorge Aguilar, Álex Setién)
  • UE Vilassar - INFANTIL A: 0-2 (Marc Roldán 2)
  • CF Can Vidalet - INFANTIL B: 2-2 (Diego Martín, Arnau Morales)
  • INFANTIL B - PB Anguera: 3-2 (Rubén Medina, Jan Deu, Adri Gil)
  • INFANTIL C - CF Santa Eulàlia: 4-1 (Héctor, Diego Silva, Joel González, Aitor González)
  • CF Santa Eulàlia - INFANTIL D: 0-0
  • FC Sporting Gavà - INFANTIL F: 5-1 (Guillem Andújar)
  • CE Anoia - INFANTIL G: 9-0
  • ALEVÍ A - PB Anguera: 5-2 (Cio 2, Hugo Bruno, Luigi, Dani Sanz)
  • CFB Montcada - ALEVÍ B: 3-2 (Unai, Kuzma)
  • ALEVÍ C - CE Pubilla Casas: 5-7 (Mauro Compagnucci 2, Dani Gil, Tiziano, Rocco)
  • CF Santa Eulàlia - ALEVÍ C: 1-4 (Mauro Compagnucci, Rocco, Marek, Pol Gené)
  • FC Can Buxeres - ALEVÍ D: 4-4 (Zakhar, Javi, Aleix Naranjo, Pau Cos)
  • ALEVÍ D - FE Grama: 4-2 (Zakhar 2, Íker Díaz, Pau Cos)
  • ALEVÍ E - CF Begues: 0-4
  • ALEVÍ E - FC Can Buxeres: 6-5 (Damià 3, Edgar, Marc Palomera, Nil)
  • CE Esparreguera - ALEVÍ F: 8-1 (Roger)
  • CE Esparreguera - ALEVÍ G: 4-5 (Biel Ventura 3, Eric 2)
  • CF Begues - ALEVÍ H: 0-3 (Lucas, Diego Sánchez, Adri Rodríguez)
  • CF Begues - ALEVÍ I: 5-3 (Eric Muñoz, Nazaren, Pau Sequera)
  • CE Pubilla Casas - ALEVÍ J: 3-4 (Darío 3, Lucas d'Emilio)
  • FE Grama - ALEVÍ K: 6-2 (Javier, Álex Calvo)
  • FC Can Buxeres - ALEVÍ L: 5-4 (Lucas 3, Íker)
  • ALEVÍ M - CF Cubelles: 5-9 (David Isasi 2, Guille, Anthony, Hugo Andrade)
  • CF Blanca Subur - BENJAMÍ A: 3-6 (Luis Otero 2, Diego Sosa 2, Víctor, Bruno)
  • BENJAMÍ B - FC Can Buxeres: 0-3
  • FC Can Buxeres - BENJAMÍ C: 3-3 (Gerard, Álex Álvarez, Jan Fernández)
  • CP Sarrià - BENJAMÍ D: 6-3 (Pau Núñez, Hugo, Gonzalo)
  • CF Cubelles - BENJAMÍ F: 3-5 (Nikita 3, Max Pérez 2)
  • CF Cubelles - BENJAMÍ G: 5-3 (Joan 2, Juan Fernández)
  • PRE BENJAMÍ A - CE Esparreguera: 2-4 (Marc Braz 2)
  • PRE BENJAMÍ B - PRE BENJAMÍ C: 4-3 (Bruno 4 // Mario 2, Alfonso)

#SomHiGrocs #SomHiGrogues #PlanterUEC 

Llegir 197 vegades Darrera modificació el Dimarts, 22 Setembre 2020 09:55