es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (12-13 SETEMBRE 2020)

 

Resultats i golejadors/es cap de setmana Futbol Base UE Castelldefels (12-13 setembre). #Pretemporada.

Imatge: INFANTIL B - EF Premier Barcelona (Piero Álvarez)

  • FC Levante Las Planas - UE CASTELLDEFELS B: 3-1 (Sergi Marín)
  • CF Molins de Rei - UE CASTELLDEFELS C: 3-0
  • JUVENIL A - UD Unificación Bellvitge: 0-3
  • EF Premier Barcelona - JUVENIL A: 1-0
  • JUVENIL C - EF Premier Barcelona: 5-0 (Dani Ruiz 2, Raúl, Marc Puy, Gabri)
  • Fundació Terrassa FC 1906 - JUVENIL D: 1-2 (Monir, Marc Puy)
  • CF Ciutat Cooperativa - JUVENIL E: 2-3 (Marc González, Guille, Álex Morbin)
  • JUVENIL F - PB Collblanc-Sants: 0-2
  • FC Can Buxeres - CADET A: 4-6 (Etienne 2, Héctor Tejada 2, Rubén, Nico Capellino)
  • CADET A - EC Granollers: 4-3 (Adri Ballester, Arnau, Íker Boo, Alejandro)
  • CADET C - EF Premier Barcelona: 6-0 (Monir 4, Joan García, Tarik)
  • CF Santa Eulàlia - CADET D: 8-1 (Aitor García)
  • EF Premier Barcelona - CADET E: 4-0
  • CADET G - CE Collblanc-Torrassa: 0-8
  • FC Joanenc - INFANTIL A: 2-0
  • INFANTIL A - EF Premier Barcelona: 1-3 (Marc Roldán)
  • INFANTIL B - EF Premier Barcelona: 4-2 (Diego Martín 3, Jan Deu)
  • EF Premier Barcelona - INFANTIL C: 4-1 (Lucas)
  • INFANTIL D - EF Premier Barcelona: 7-0 (Tommy 2, Sergi González 2, Amin 2, Pep)
  • INFANTIL E - INFANTIL F: 5-0 (Ayman 2, Bruno Xaxo 2, Mauro González)
  • INFANTIL F - PB Anguera: 0-4
  • PB Anguera - INFANTIL G: 8-2 (Neil, Héctor)
  • EF Premier Barcelona - ALEVÍ A: 10-5 (Xavi Ferrando 3, Haaron 2)
  • ALEVÍ A - FE Grama: 5-6 (Haaron 2, Héctor Oria, Hugo Bruno, Eric Mulero)
  • ALEVÍ B - EF Premier Barcelona: 5-7 (Kuzma 3, Zach, Nico Jerez)
  • FE Grama - ALEVÍ B: 3-9 (Kuzma 3, Izan Pérez 2, Pablo, Unai, Marcos, Nico Jerez)
  • ALEVÍ C - EF Premier Barcelona: 1-5 (Tiziano)
  • PB Anguera - ALEVÍ C: 6-1 (Mauro Compagnucci)
  • CE Anoia - ALEVÍ D: 7-3 (Íker Díaz 2, Pau Cos)
  • ALEVÍ D - CF Cubelles: 1-6 (Javi)
  • EF Premier Barcelona - ALEVÍ E: 3-11 (Axel 3, Edgar 3, Damià 2, Nil, Marc Palomera, Miguel)
  • ALEVÍ F - CF Ciutat Cooperativa: 3-2 (Roger, Marc Rubio, David Leal)
  • ALEVÍ G - CF Ciutat Cooperativa: 2-13 (Paolo, Marc Morlans)
  • ALEVÍ H - CF Ciutat Cooperativa: 0-11
  • ALEVÍ I - EF Premier Barcelona: 1-2 (Luca Minali)
  • EF Premier Barcelona - ALEVÍ J: 4-1 (Ethan Gil)
  • EF Premier Barcelona - BENJAMÍ A: 2-3 (Bruno, Diego Aguilar, Diego Sosa)
  • CE Anoia - BENJAMÍ B: 2-4 (Jan Cardoso 2, Juanjo, Biel Solsona)
  • BENJAMÍ B - EF Premier Barcelona: 4-0 (Juanjo, Jan Cardoso, Thiago, Julen)
  • CE Esparreguera - BENJAMÍ C: 2-5 (Álex Álvarez 2, Gerard 2, Edgar)
  • BENJAMÍ C - EF Premier Barcelona: 13-2 (Álex Álvarez 4, Edgar 3, Jan Fernández 3, Gerard 2, Stefano)
  • BENJAMÍ D - EF Premier Barcelona: 3-1 (Pau Núñez, Gonzalo, Maxi)
  • BENJAMÍ E - CF Ciutat Cooperativa: 3-7 (Biel Cos, Matías, Prochor)
  • PB Anguera - BENJAMÍ F: 4-3 (Nikita 2, Óscar)
  • EF Premier Barcelona - BENJAMÍ H: 6-0
Llegir 202 vegades Darrera modificació el Dilluns, 14 Setembre 2020 22:57