AGENDA CAP DE DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (7-8 MARÇ 2020)

 

Us adjuntem l'AGENDA de PARTITS previstos aquest proper cap de setmana (7-8 març 2020) per als nostres equips de Futbol Base

  • 07-03-20: UE CASTELLDEFELS B - UD Can Roca 74; 20h; Els Canyars
  • 07-03-20: CB Terlenka - JUVENIL A Dolocare Flex; 17:15h CEM Estruch (El Prat)
  • 07-03-20: CF Vinyets Molí-Vell - JUVENIL B Subministres Sama; 16h; Mpal La Parellada (Sant Boi)
  • 07-03-20: EF Gavà - JUVENIL C; 19h; ZEM Can Torelló
  • 08-03-20: JUVENIL D Restaurant Pedrillo - Escola Esportiva Llor; 19:20h; Els Canyars
  • 08-03-20: CD Fontsanta-Fatjó - JUVENIL E Subministres Sama; 20h; Mpal Fontsanta-Fatjó (Cornellà)
  • 07-03-20: AF Veterans Catalunya - JUVENIL F; 18h; CEM Arístides Maillol (Barcelona)
  • 07-03-20: CADET A Investa Legal - UE Rapitenca; 18h; Els Canyars
  • 07-03-20: CB Terlenka - CADET B Soluciones Integralium; 13h; CEM Estruch (El Prat)
  • 08-03-20: CADET C - AE Piera; 12h; Municipal Esportiu Pi Tort
  • 08-03-20: CADET D Carnisseries Soler - CD Almeda; 15:45h; Els Canyars
  • 08-03-20: UE Sant Joan Despí - CADET E; 13:30h; Mpal Barri Centre
  • 08-03-20: CADET F - UD Sector Montserratina; 17:30h; Els Canyars
  • 07-03-20: AE Prat - INFANTIL A Minim.Tu Ortodoncia Invisible;12:15h; CEM Sagnier
  • 07-03-20: INFANTIL B - UD Viladecans; 13h; Els Canyars
  • 07-03-20: INFANTIL C - FC Levante Las Planas; 14:30h; Els Canyars
  • 08-03-20: AE Prat - INFANTIL D Electrodomèstics Mondial; 09:30h; CEM Sagnier
  • 08-03-20: UE Sant Ildefons - INFANTIL E; 14:10h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 07-03-20: Fundació UE Cornellà - INFANTIL F Procare Health; 08:30h; Mpal Cornellà
  • 08-03-20: INFANTIL G - CB Terlenka; 10h; Municipal Esportiu Pi Tort
  • 07-03-20: EF Gavà - ALEVÍ A; 10:30h; ZEM Can Torelló
  • 08-03-20: ALEVÍ B - AE Martorell; 08:30h; Els Canyars
  • 07-03-20: CF Can Vidalet - ALEVÍ C Kilkenny Learning Centre; 10:15h; Mpal El Molí (Esplugues)
  • 07-03-20: ALEVÍ D - CF Corbera; 10:30h; Els Canyars
  • 07-03-20: EF Gavà - ALEVÍ E; 09h; ZEM Can Torelló
  • 08-03-20: ALEVÍ F - UD Marianao Poblet; 14h; Els Canyars
  • 07-03-20: FC Levante Las Planas - ALEVÍ G; 08:30h; Mpal Les Planes (Sant Joan Despí)
  • 07-03-20: ALEVÍ H - EF Gavà; 11:45h; Els Canyars
  • 07-03-20: UD Viladecans - ALEVÍ I; 11:30h; Mpal Viladecans
  • 08-03-20: ALEVÍ J - EF Gavà; 08:30h; Els Canyars
  • 08-03-20: FC Santboià - ALEVÍ K; 14:15h; Mpal Joan Baptista Milà (Sant Boi)
  • 07-03-20: Fundació UE Cornellà - ALEVÍ L; 16:45h; Mpal Cornellà
  • 07-03-20: BENJAMÍ A - Fundació UE Cornellà; 10:30h; Els Canyars
  • 08-03-20: UD Viladecans - BENJAMÍ B; 09:45h; Mpal Viladecans
  • 07-03-20: BENJAMÍ C - CF Atlètic Prat Delta; 09:30h; Els Canyars
  • 07-03-20: UE Sant Ildefons - BENJAMÍ D; 11h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 08-03-20: UD Viladecans - BENJAMÍ E; 09:45h; Mpal Viladecans
  • 07-03-20: BENJAMÍ F - FA Espluguenc; 08:30h; Els Canyars
  • 07-03-20: CD Fontsanta-Fatjó - BENJAMÍ G; 09h; Mpal Fontsanta-Fatjó (Cornellà)
  • 07-03-20: BENJAMÍ H Bar Tribuna - CD Almeda; 08:30h; Els Canyars
  • 08-03-20: BENJAMÍ I - CF Pallejà; 09:45h; Els Canyars
  • 07-03-20: CF Unificación Llefià - BENJAMÍ J; 09h; Mpal Llefià (Badalona)
  • 08-03-20: CADET FEMENÍ - CE Cambrils Unió; 14h; Els Canyars
  • 07-03-20: Fundació UE Cornellà - PRE BENJAMÍ B; 11:10h; Mpal Cornellà
  • 07-03-20: Peña Recreativa Sant Feliu - PRE BENJAMÍ C  Prysmian Group; 12:30h; Mpal Falguera (Sant Feliu de Llobregat)
  • 07-03-20: FC Athletic Viladecans - PRE BENJAMÍ D; 09h; Mpal Torre-Roja
  • 07-03-20: PRE BENJAMÍ E - FC Sant Esteve Sesrovires; 09:30h; Els Canyars

#SomHiGrocs #SomHiGrogues #PlanterUEC

Llegir 162 vegades Darrera modificació el Divendres, 06 Març 2020 10:13