RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (29 FEBRER - 1 MARÇ 2020)

 

A continuació, RESULTATS i GOLEJADORS/ES cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (29 febrer - 1 març 2020)

  • CF SABA B - UE CASTELLDEFELS B: 4-1 (Álex Rodríguez)
  • JUVENIL A Dolocare Flex - UE Sant Ildefons: 1-1 (Ouail) (sense acabar)
  • JUVENIL B Subministres Sama - UD Vista Alegre: 2-0 (Nacho, Gerard Gotor)
  • JUVENIL C - CD Fontsanta-Fatjó: 2-1 (Raúl, Aleix González)
  • FC Santboià - JUVENIL D Restaurante Pedrillo: 3-2 (Max, Marc López)
  • JUVENIL E Subministres Sama - UE Sant Joan Despí: 0-4
  • JUVENIL F - CD Carmelo: 15-1 (Albert Nieves 3, Hugo Pérez de Tudela 3, Manu 2, Jonathan 2, Álvaro, Alejandro Palma, Izan Ventosa, David Manzaneda)
  • Club Gimnàstic de Tarragona - CADET A Investa Legal: 0-1 (Marcos)
  • CADET B Soluciones Integralium - EF Gavà: 0-1
  • CF Igualada - CADET C: 1-5 (Aleix González 2, Iván Román 2, Izan Jerez)
  • CADET D - FC Atlètic Sant Just: 1-1 (pròpia porta)
  • Fundació UE Cornellà - CADET E: 1-3 (Marc Navarro, Arnau Moreno, Marc Morenas)
  • UD Vista Alegre - CADET F: 6-2 (Ahmed, Íker Merino)
  • INFANTIL A Minim.Tu Ortodoncia Invisible - EF Gavà: 0-0
  • UD Marianao Poblet - INFANTIL B: 1-3 (Carles, Álex Setién, Álvaro Gómez)
  • CB Terlenka - INFANTIL C: 1-3 (Pol Requena, Jan Deu, Víctor Núñez)
  • INFANTIL D Electrodomèstics Mondial - UD Sector Montserratina: 7-0 (Bruno Valenzuela 2, Xavi Rosell, Luis, Unai, Pau Martínez, Marc Navarro)
  • INFANTIL E - Fundació UE Cornellà: 1-2 (Yannick)
  • INFANTIL F Procare Health - AE Prat: 2-3 (Pol Córcoles 2)
  • AE Sant Lluís - INFANTIL G: 8-1 (Víctor Gomáriz)
  • ALEVÍ A - FC Can Buxeres: 3-3 (Luis, Diego Martín, Arnau Morales)
  • Fundació UE Cornellà - ALEVÍ B: 4-3 (Diego Silva, Íker Montalvo, Héctor)
  • ALEVÍ C Kilkenny Learning Centre - FC Atlètic Sant Just: 3-4 (Mauro González 3)
  • Fundació UE Cornellà - ALEVÍ D: 3-2 (Xavi Ferrando, Héctor Oria)
  • ALEVÍ E - FC Atlètic Sant Just: 2-3 (Diego Martín, Marc Sabino)
  • FC Sporting Gavà - ALEVÍ F: 2-1 (Bruno Castro)
  • ALEVÍ G - CD Fontsanta-Fatjó: 0-5
  • UE Sant Joan Despí - ALEVÍ H: 6-4 (Pol Gené 2, Marco, Dani Sanz)
  • ALEVÍ I - FA Espluguenc: 10-5 (David Leal 3, Axel 2, Iván 2, Eric De la Iglesia, Pol Lizcano, Luca Bardaro)
  • CD Fontsanta-Fatjó - ALEVÍ J: 5-3 (Catalin, Ander, Lucas Pérez)
  • ALEVÍ K - UD Vista Alegre: 11-2 (Ethan Gil 4, Darío 3, Timeo 2, Lucas, Pablo)
  • CF Sant Just Desvern - ALEVÍ L: 3-2 (Víctor Hevia, Gerard)
  • EF Gavà - BENJAMÍ A: 3-0
  • BENJAMÍ B - Fundació UE Cornellà: 1-3 (Miguel)
  • UD Sector Montserratina - BENJAMÍ C: 2-3 (Diego Aguilar, Aleix Romero, Diego Sosa)
  • BENJAMÍ D - FC Sporting Gavà: 6-1 (Alexis, Eric Muñoz, Biel Ventura, Pau Sequera, Benicio, Álex Sabino)
  • BENJAMÍ E - CF Gavà Mar: 1-2 (Marc Moreno)
  • CF Can Vidalet - BENJAMÍ F: 0-3 (David Vázquez, Anthony, Nil)
  • BENJAMÍ G - FC Santboià: 2-2 (Julen, Manuel)
  • EF Gavà - BENJAMÍ H Bar Tribuna: 1-8 (Pau Núñez 3, Hugo Aznar 2, Àlex Yxart, Gonzalo, Maxi)
  • CF Molins de Rei - BENJAMÍ I: 11-0
  • BENJAMÍ J - CF Bufalà: 0-10
  • CD Pujadas - CADET FEMENÍ: 1-7 (Inés 3, Ariadna 2, Noemí, Laura Rodríguez)
  • ALEVÍ FEMENÍ - CD Riudoms: 0-10
  • PRE BENJAMÍ A - EF Gavà: 2-0 (Álex Álvarez 2)
  • CD Fontsanta-Fatjó - PRE BENJAMÍ B: 0-6 (Hugo Pineda 2, Matías 2, Joel Parisi, Nao)
  • PRE BENJAMÍ C Prysmian Group - CF Molins de Rei: 7-4 (Jan Rosell 3, Raúl 3, Pol Temiño)
  • PRE BENJAMÍ D - CF Gavà Mar: 0-3
  • CF Gavà Mar - PRE BENJAMÍ E: 1-1 (Lucas)
  • CF SABA - PROMESES A: 1-4 (Mario 2, Ángel, Álex Iglesias)

 

#SomHiGrocs #SomHiGrogues #PlanterUEC

 

Llegir 137 vegades Darrera modificació el Dijous, 05 Març 2020 09:56