HORARIS TORNEIG FUTBOL 6 DIADA UE CASTELLDEFELS 2019

 

La Diada, i el seu ja tradicional Torneig, tindran lloc demà dissabte 8 de juny del 2019 al Municipal d'Els Canyars. Us facilitem els horaris dels partits del Torneig Fútbol 6, grup a grup

 

CATEGORIA A (Promeses i Pre Benjamins)

Grup Únic (Tots contra tots): Pre Benjamí D, Los Pro, Pre Benjamí A, Rayo Vallacaño, Promeses i Pre Benjamí F

Es classifiquen per a les semifinals els 4 primers

 

Fase de Grups

10h PRE BENJAMÍ D - LOS PRO CAMP 1
10:15h PRE BENJAMÍ A - RAYO VALLACAÑO CAMP 1
10:30h PROMESES - PRE BENJAMÍ F CAMP 1
10:45h PRE BENJAMÍ D - PRE BENJAMÍ A CAMP 1
11h PRE BENJAMÍ F - LOS PRO CAMP 1
11:15h PROMESES - RAYO VALLACAÑO CAMP 1
11:30h PRE BENJAMÍ F - PRE BENJAMÍ D CAMP 1
11:45h LOS PRO - PROMESES CAMP 1
12h PRE BENJAMÍ D - RAYO VALLACAÑO CAMP 1
12:15h PRE BENJAMÍ A - PROMESES CAMP 1
12:30h PRE BENJAMÍ F - RAYO VALLACAÑO CAMP 1
12:45h PRE BENJAMÍ A - LOS PRO CAMP 1
13h PRE BENJAMÍ D - PROMESES CAMP 1
13:15h LOS PRO - RAYO VALLACAÑO CAMP 1
13:30h PRE BENJAMÍ A - PRE BENJAMÍ F CAMP 1

 

  • 14h: Semifinal 1
  • 14:15h: Semifinal 2
  • 15h: Final

 

 

CATEGORIA B (Benjamins-Alevins)

Quatre grups:

  • B1: Ojo de Dragón, Piojos Enfurecidos, Benjamín D i Los Jaguars
  • B2: Los Ignacios, Socavón, Los Wuachomens i Pisos Picados
  • B3: Los Truchas, Brawlers I, Los Mosquiteros i Artiqulation
  • B4: Benjamín C, Aleví-Benjamí Femení, Hacedase FC, Los Tirillas i Abduzcan

Es classifiquen per a semifinals els primers de cada grup

 

Fase de Grups

09:30h PIOJOS ENFURECIDOS - OJOS DE DRAGÓN CAMP 2
09:45h BRAWLERS I - TRUCHAS CAMP 2
10h BENJAMÍ C - ALEVÍ-BENJAMÍ Femení CAMP 2
10:15h LOS IGNACIOS - SOCAVÓN CAMP 2
10:30h LOS JAGUARS - BENJAMÍN D CAMP 2
10:45h PISOS PICADOS - LOS WUACHOMENS CAMP 2
11h ARTIQULATION - LOS MOSQUITEROS CAMP 2
11:15h LOS TIRILLAS - HACEDASE FC CAMP 2
11:30h BENJAMÍN D - OJOS DE DRAGÓN CAMP 2
11:45h LOS WUACHOMENS - IGNACIOS CAMP 2
12h LOS MOSQUITEROS - TRUCHAS CAMP 2
12:15h ABDUZCAN - BENJAMÍN C CAMP 2
12:30h LOS JAGUARS - PIOJOS ENFURECIDOS CAMP 2
12:45h PISOS PICADOS - SOCAVÓN CAMP 2
13h ARTIQULATION - BRAWLERS I CAMP 2
13:15h ABDUZCAN - ALEVÍ-BENJAMÍ Femení CAMP 2
13:30h LOS JAGUARS - OJOS DE DRAGÓN CAMP 2
13:45h PISOS PICADOS - LOS IGNACIOS CAMP 2
14h HACEDASE FC - BENJAMÍN C CAMP 2
14:15h ABDUZCAN - LOS TIRILLAS CAMP 2
14:30h BENJAMÍN D - PIOJOS ENFURECIDOS CAMP 2
14:45h LOS WUACHOMENS - SOCAVÓN CAMP 2
15h LOS MOSQUITEROS - BRAWLERS I CAMP 2
15:15h HACEDASE FC - ALEVÍ-BENJAMÍ Femení CAMP 2
15:30h LOS TIRILLAS - BENJAMÍN C CAMP 2
15:45h ARTIQULATION - LOS TRUCHAS CAMP 2
16h LOS TIRILLAS - ALEVÍ-BENJAMÍ Femení CAMP 2
16:15h ABDUZCAN - HACEDASE FC CAMP 2
CAMP 2

 

  • 18h: Semifinal 1: 1r Grup B1 vs 1r Grup B3
  • 18:15h: Semifinal 2: 1r Grup B2 vs 1r Grup B4
  • 18:45h: Final

 

 

CATEGORIA C (Infantils - Cadet primer any)

Quatre Grups:

  • C1: Los Pichones, Gualdo CF, Los Centurión i The Nigas
  • C2: Rosados Galiot, Rebeld Boys, Aseite de Piksa i Los Kikus
  • C3: Veros, Team Ultimate, Escuadrón Mamut, Teia FC
  • C4: A por el bote, Akka Bad Gran, Gormitis FC, Los Amos de la Play, Las Pelasses

Es classifiquen per a semifinals els primers de cada grup

 

Fase de Grups

09:30h GUALDO CF - LOS PICHONES CAMP 4
09:45h REBELD BOYS - ROSADOS GALIOT CAMP 4
10h TEAM ULTIMATE - VEROS CAMP 4
10:15h AKKA BAD GRAN - A POR EL BOTE CAMP 4
10:30h THE NIGAS - LOS CENTURIÓN CAMP 4
10:45h LOS KIKUS - ASEITE DE PIKSA CAMP 4
11h TEIÀ FC - ESCUADRÓN MAMUT  CAMP 4
11:15h LOS AMOS DE LA PLAY - GORMITIS FC CAMP 4
11:30h LAS PELASSES - A POR EL BOTE CAMP 4
11:45h LOS CENTURIÓN - LOS PICHONES CAMP 4
12h ASEITE DE PIKSA - ROSADOS GALIOT CAMP 4
12:15h ESCUADRÓN MAMUT - VEROS CAMP 4
12:30h GORMITIS FC - A POR EL BOTE CAMP 4
12:45h THE NIGAS - GUALDO FC CAMP 4
13h LOS KIKUS - REBELD BOYS CAMP 4
13:15h TEIÀ FC - TEAM ULTIMATE CAMP 4
13:30h LAS PELASSES - AKKA BAD GRAN CAMP 4
13:45h THE NIGAS - LOS PICHONES CAMP 4
14h LOS KIKUS - ROSADOS GALIOT CAMP 4
14:15h TEIÀ FC - VEROS CAMP 4
14:30h GORMITIS FC - AKKA BAD GRAN CAMP 4
14:45h LAS PELASSES - LOS AMOS DE LA PLAY CAMP 4
15h LOS CENTURIÓN - GUALDO CF CAMP 4
15:15h LOS AMOS DE LA PLAY - A POR EL BOTE CAMP 4
15:30h ASEITE DE PIKSA - REBELD BOYS CAMP 4
15:45h ESCUADRÓN MAMUT - TEAM ULTIMATE CAMP 4
16h LAS PELASSES - GORMITIS FC CAMP 4
16:15h LOS AMOS DE LA PLAY - AKKA BAD GRAN CAMP 4

  •  18h: Semifinal 1: Guanyador Grup C1 vs Guanyador Grup C3
  • 18:15h: Semifinal 2: Guanyador Grup C2 vs Guanyador Grup C4
  •  18:45h: Final

 

 

Categoria D (Cadet de segon any, Juvenils i Sèniors)

  • Grup D1: Inserso, The Bombo's New, La Banda i Pecho Fríos FC
  • Grup D2: UE Esos Padres Buenos, Espartanos, Atocinados, Melones i Babes
  • Grup D3: Invictus, Palwanda No, Pachanguitas Summer i Los Barbacoas
  • Grup D4: The Chimas, Pakito FC, Los Catacracks i Gol de Oro

Es classifiquen per a semifinals els primers de cada grup

Fase de grups

09:30h INSERSO - PECHO FRÍOS FC CAMP 3
09:45h UE ESOS PADRES BUENOS - BABES CAMP 3
10h INVICTUS - LOS BARBACOAS CAMP 3
10:15h TEAM CHIMAS - GOL DE ORO CAMP 3
10:30h THE BOMBO'S NEW - LA BANDA CAMP 3
10:45h ESPARTANOS - MELONES FC CAMP 3
11h PALWANDA NO - PACHANGUITAS SUMMER CAMP 3
11:15h PAKITO FC - LOS CATACRACKS CAMP 3
11:30h INSERSO - LA BANDA CAMP 3
11:45h ATOCINADOS - UE ESOS PADRES BUENOS CAMP 3
12h INVICTUS - PACHANGUITAS SUMMER CAMP 3
12:15h TEAM CHIMAS - LOS CATACRACKS CAMP 3
12:30h THE BOMBO'S NEW - PECHO FRÍOS FC CAMP 3
12:45h ESPARTANOS - BABES CAMP 3
13h PALWANDA NO - LOS BARBACOAS CAMP 3
13:15h PAKITO FC - GOL DE ORO CAMP 3
13:30h INSERSO - THE BOMBO'S NEW CAMP 3
13:45h ATOCINADOS - ESPARTANOS CAMP 3
14h INVICTUS - PALWANDA NO CAMP 3
14:15h TEAM CHIMAS - PAKITO FC CAMP 3
14:30h PECHO FRÍOS FC - LA BANDA CAMP 3
14:45h MELONES FC - UE ESOS PADRES BUENOS CAMP 3
15h LOS BARBACOAS - PACHANGUITAS SUMMER CAMP 3
15:15h GOL DE ORO - LOS CATACRACKS CAMP 3
15:30h BABES - ATOCINADOS CAMP 3
15:45h MELONES FC - ATOCINADOS CAMP 3
16h UE ESOS PADRES BUENOS - ESPARTANOS CAMP 3
16.15h MELONES FC - BABES CAMP 3

  • 18h: Semifinal 1: Guanyador Grup D1 vs Guanyador Grup D3
  • 18:15h: Semifinal 2: Guanyador Grup D2 vs Guanyador Grup D4
  • 18:45h: Final

#SomHiGrocs #Diada2019

Llegir 976 vegades Darrera modificació el Divendres, 07 Juny 2019 17:30