RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (14-15 NOVEMBRE 2015)

 

Els hi oferim a continuació resultats i golejadors del darrer cap de setmana de competició disputat pels nostres equips de futbol base (14-15 de novembre del 2015). Imatge: ANDRÉS BURGOS.

  • UD VILADECANS B - UE CASTELLDEFELS B: 3-2 (Macedo, Sergio Leonis)
  • FC LEVANTE LAS PLANAS - JUVENIL A: 0-5 (Sergi Cabré 2, José, Edu Muñoz, Jordan)
  • JUVENIL B - CF CUBELLES: 1-2 (Xavi Pedro)
  • UE RAPITENCA - CADET A: 3-1 (Faysal)
  • CADET B - EF GAVÀ: 2-0 (Guille Cordón, Tiago)
  • CADET C - CB TERLENKA: 1-0 (Álvaro Faura)
  • CADET D - UD MARIANAO POBLET: 2-3 (Nyle, De Pedro)
  • CD ALMEDA - CADET E: 11-1 (Suleman)
  • FA ESPLUGUENC - INFANTIL A: 1-1 (Gregor)
  • INFANTIL B - EF GAVÀ: 3-1 (Pablo Pruneri 2, Carlos Cara)
  • FC MASQUEFA - INFANTIL C: 1-2 (Álex Clara 2)
  • INFANTIL E - UD VILADECANS: 3-2 (Carlos Fernández, Jorge Vega, Mikel)
  • FA ESPLUGUENC - INFANTIL F: 2-0
  • UE CORNELLÀ - ALEVÍ A: 5-0
  • UE CORNELLÀ - ALEVÍ B: 3-4 (Biel, Joel Silvosa, Pol Meneses, Bernat)
  • ALEVÍ C - AE PRAT: 5-3 (Alejandro 2, Nils 2, Joel Martí)
  • SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUPACIÓ - ALEVÍ D: 1-10 (Joan Salmerón 2, Héctor 2, Pol Albadalejo,Otman, Sandro Pruneri, Guillem, Marc Vivancos, Joel Blasco)
  • ALEVÍ E - SANTFELIUENC FC: 7-3 (Pol Esteban 5, Ignacio, Kim)
  • ALEVÍ F - CD FONSANTA-FATJÓ: 9-0 (Nico Capellino 2, Íker Boo 2, Mario 2, Héctor Robles, Héctor Domínguez, Albert Ferri)
  • INVESTA ALEVÍ G - UD SECTOR MONTSERRATINA: 5-2 (Héctor Tejada 2, Aleix, Edgar, David Pavón)
  • ALEVÍ H - FC SPORTING GAVÀ: 3-4 (Robert, Eric Mañas, Jonas)
  • ALEVÍ I - UD MARIANAO POBLET: 1-2 (Elías Méndez)
  • BENJAMÍ A - FE AT VILAFRANCA: 1-1 (Alexander)
  • BENJAMÍ B - CF BEGUES: 8-0 (Bruno Valenzuela 3, Alexander 3, Xavi Rosell, Aitor Trallero)
  • FE AT VILAFRANCA - BENJAMÍ C: 3-2 (José 2)
  • BENJAMÍ D - UD SECTOR MONTSERRATINA: 8-0 (Matías 4, Dani, Álex Lengua, Liam, Jordi Bercero)
  • UE SANT JOAN DESPÍ - BENJAMÍ E: 2-3 (Arnau Cazorla 3)
  • BENJAMÍ F - CF GAVÀ MAR: 4-1 (Pol Requena 3, Dylan)
  • UD MARIANAO POBLET - PRYSMIAN BENJAMÍ G: 8-0
  • AE DELTA PRAT - BENJAMÍ H: 8-1 (Julen)
  • PRE BENJAMÍ A - UD VILADECANS: 4-1 (Adriel 2, Manel, Ian Musson) 
  • PRE BENJAMÍ B - FC SANTBOIÀ: 1-5 (Jan Vivancos) 
  • UE TORRELLES - PRE BENJAMÍ C: 4-0
  • UD VILADECANS - PRE BENJAMÍ D: 0-11 (Samuel 5, Denis 2, Alejandro 2, Izan 2)
  • PRE BENJAMÍ E - CF GAVÀ MAR: 4-3 (Eric Pavalascu 2, Nico, Tiziano)
  • PRE BENJAMÍ F - CD ALMEDA: 2-4 (Nacho 2)
  • CF CIUTAT COOPERATIVA - PRE BENJAMÍ G: 4-1 (Sergio)
Llegir 729 vegades Darrera modificació el Dimecres, 25 Novembre 2015 07:13