RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (7-8 NOVEMBRE 2015)

 

A continuació, resultats i golejadors del cap de setmana (7-8 novembre), Futbol Base UE Castelldefels. IMATGE: JUVENIL A - Santfeliuenc FC

  • CF MOLINS DE REI - UE CASTELLDEFELS B: 5-0
  • JUVENIL A - SANTFELIUENC FC: 4-0 (Sergi Cabré 2, Edu Muñoz, Manu)
  • CD FONTSANTA-FATJÓ - JUVENIL B: 1-4 (Emmanuel, Cesc, Álex Rodríguez, Xavi Pedro)
  • JUVENIL C - CF GAVÀ MAR: 9-0 (Nico Cruz 2, Hugo Santos 2, Lautaro 2, Emmanuel, Mikel, Aleix Villagrasa)
  • CADET A - UD MARIANAO POBLET: 2-1 (Adri, Marc Gibernau)
  • FC SANTBOIÀ - CADET B: 3-0
  • FC MASQUEFA - CADET C: 0-4 (Joel Sáez 2, Kirian, David Plaza)
  • UD VILADECANS - CADET D: 2-0
  • CADET E - UD SECTOR MONTSERRATINA: 1-5 (Edgar Capeta)
  • INFANTIL A - EF GAVÀ: 0-1
  • CD RIBES - INFANTIL B: 2-0
  • INFANTIL C - FC SANT ESTEVE SESROVIRES: 0-2
  • SANTFELIUENC FC - INFANTIL D: 0-1 (Álex Salas)
  • UD MARIANAO POBLET - INFANTIL E: 2-1 (Víctor)
  • INFANTIL F - CF GAVÀ MAR: 1-0 (David García)
  • ALEVÍ A - FC BARCELONA: 0-5
  • ALEVÍ B - CF GAVÀ MAR: 6-1 (Sandro 2, Bernat, Pol Meneses, Alan, Pablo Fischer)
  • CD RIBES - ALEVÍ C: 2-2 (Marc Bergantiños, Quique)
  • ALEVÍ D - CF CAN VIDALET: 3-2 (Jairo, Joel Blasco, Héctor Morales)
  • PB VALLIRANA - ALEVÍ E: 1-5 (Pol Esteban 3, Kim, Pablo)
  • SANTFELIUENC FC - ALEVÍ F: 3-0
  • CD ALMEDA - ALEVÍ G: 4-6 (Adri, Edgar, Jan Espada, Albert Clara, Aleix, Ángel)
  • UD VISTA ALEGRE - ALEVÍ H: 4-2 (Adri, Robert)
  • CB TERLENKA - ALEVÍ I: 6-3 (Pol Cutié 2, Elías Vigil)
  • CB TERLENKA - BENJAMÍ A: 4-3 (Hugo Balastegui 2, Alexander)
  • CF VINYETS MOLÍ-VELL - BENJAMÍ B: 2-1 (Xavi Rosell)
  • BENJAMÍ C - CB TERLENKA: 2-8 (Jan Deu, José)
  • BENJAMÍ D - CE ESPARREGUERA: 11-0 (Liam 3, Matías 3, Yago 2, Jordi Bercero 2, Álvaro)
  • BENJAMÍ E - PEÑA RECREATIVA SANT FELIU: 2-1 (Max, Edu Azagra)
  • UE SANT JOAN DESPÍ - BENJAMÍ F: 2-3 (Pol Requena, Dani Moreno, Diego)
  • BENJAMÍ G - UE CORNELLÀ: 2-3 (Álex Cervera, pròpia porta)
  • BENJAMÍ H - CB TERLENKA: 0-7
  • CF MOLINS DE REI - PRE BENJAMÍ A: 2-0
  • AE PRAT - PRE BENJAMÍ B: 5-1 (Dimitri)
  • PRE BENJAMÍ C - AE ABRERA: 5-4 (Neil 3, Oliver, Quim)
  • PRE BENJAMÍ D - FC CASABLANCA: 1-4 (Izan)
  • FC SANTBOIÀ - PRE BENJAMÍ E: 2-7 (Nico 4, Pol Gené 3)
  • CD MARIANAO POBLET - PRE BENJAMÍ F: 6-2 (Izan, Nacho)
  • PRE BENJAMÍ G - CF BEGUES: 1-2 (Sergio)
  • PROMESES A - FA ESPLUGUENC: 11-0 (Álex Gargantilla 4, Biel 4, Jon 2, Aleix)
  • FA ESPLUGUENC - PROMESES B: 5-2 (Nico Rodríguez, Pau Cartuchá)

 

Llegir 728 vegades Darrera modificació el Divendres, 20 Novembre 2015 14:08