es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (7-11 DESEMBRE)

 

Els hi oferim a continuació resultats i golejadors del darrer cap de setmana de competició, 10-11 de desembre, per als nostres equips de Futbol Base. Imatge: INFANTIL A - CF Vilanova (Andrés Burgos)

  • Sant Andreu de la Barca Agrupació - UE CASTELLDEFELS B: 7-0
  • CF Blanca Subur - JUVENIL A: 2-4 (Dani Teruel, Bertus, Miguel, Carlos García)
  • CF Corbera - JUVENIL C: 5-1 (Lucas)
  • CADET A - UE Cornellà: 1-2 (Josep)
  • EF Gavà - CADET B Prysmian Group: 2-1 (Nico Castañeda)
  • CADET C - FC Santboià: 5-0 (Dani Vendramini 2, Jaume 2, Sergio Ramos)
  • Sant Andreu de la Barca Agrupació - CADET D: 1-2 (Ahmed, Eneko)
  • CADET E - UE Sant Ildefons: 0-6
  • INFANTIL A - CF Vilanova: 6-0 (Gregor 2, Denis, Max, Alejandro Sayes, pròpia porta)
  • CF Incresa Atlético - INFANTIL B: 0-10 (Sandro 4, Iván 3, Alan, Nils, Joel Martí)
  • INFANTIL C Agva Plus - UD Viladecans: 16-0 (Fabrizzio 4, Jorge Vega 3, Álex Salas 3, Chima 2, Alberto, Arnau Masó, Víctor, Gerard)
  • INFANTIL D - PBiB Sant Feliu: 2-5 (Nahum 2)
  • CF Vinyets Molí-Vell - INFANTIL E Carnisseries Soler: 1-3 (Otman, Joan Salmerón, Pol Meneses)
  • ALEVÍ A - FC Santboià: 2-5 (Nico Capellino 2)
  • ALEVÍ B - UE Sant Ildefons: 1-2 (Adrián Lay)
  • EF Gavà - ALEVÍ C Finques Guinot Prunera: 2-2 (Jordi, David Pavón)
  • CF Can Vidalet - ALEVÍ D: 9-4 (Marc Girona 2, Camilo, Matías)
  • ALEVÍ E Entresòl Produccions - CF Sales Viladecans: 10-2 (Izan Jerez 4, Hugo Saco, Elías Méndez, Luis, Pol Lobaco, Adri Ibáñez, Lluís)
  • ALEVÍ F - CF Molins de Rei: 3-1 (Carles, Íker Capeta, Edu Pernía)
  • ALEVÍ G - Club EFO 87: 3-1 (Marc Navarro 2, Dani Quesada)
  • CF Vinyets Molí-Vell - ALEVÍ H: 4-4 (Álvaro López 2, Liam, Álex Vivancos)
  • FC Santboià - ALEVÍ I: 8-1 (Pol Córcoles)
  • CF Igualada - BENJAMÍ A: 3-2 (Adriel 2)
  • BENJAMÍ B - EF Gavà: 1-5 (Taj)
  • EF Gavà - BENJAMÍ C Suortopedia.com: 2-0
  • BENJAMÍ D - UE Sant Joan Despí: 4-5 (Íker, Marc Yxart, Jorge, Arón)
  • BENJAMÍ E - UE Sant Ildefons: 3-2 (Youssef 2, Aleix Vialta)
  • BENJAMÍ F - Santfeliuenc FC: 3-2 (Marc Rosón, Lucas Seoane, Fermín)
  • FC Sporting Gavà - BENJAMÍ G Le Petit Detail: 4-1 (Jan Vivancos)
  • EF Gavà - BENJAMÍ H: 11-0
  • PRE BENJAMÍ A - EF Gavà: 2-4 (Nico Jerez, Eric Mulero)
  • PRE BENJAMÍ B - CB Terlenka: 3-1 (Nacho 2, Roger)
  • FC Sporting Gavà - PRE BENJAMÍ C: 5-2 (Álvaro Reche, Ander)
Llegir 787 vegades Darrera modificació el Dilluns, 12 Desembre 2016 12:34