es inscripcionOnline

AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (10-11 DESEMBRE)

 

Els hi oferim a continuació l'agenda de partits previstos aquest proper cap de setmana del 10-11 de desembre per als equips del nostre Futbol Base. Podran seguir la jornada per la Pàgina Facebook UE Castelldefels (www.facebook.com/UeCastelldefels o UE Castelldefels) i pel compte Twitter oficial @uecastelldefels

  • 11-12-16: Sant Andreu de la Barca Agrupació - UE CASTELLDEFELS B; 12h; Can Salvi
  • 11-12-16: CF Blanca Subur - JUVENIL A; 16:30h; Nou Pins Vens (Sitges)
  • 10-12-16: CF Corbera - JUVENIL C; 18h; Mpal Corbera
  • 10-12-16: CADET A - UE Cornellà; 18h; Els Canyars
  • 11-12-16: EF Gavà - CADET B Prysmian Group; 12h; Can Torelló
  • 10-12-16: CADET C - FC Santboià; 20h; Els Canyars
  • 11-12-16: Sant Andreu de la Barca Agrupació - CADET D; 09:45h; Can Salvi
  • 11-12-16: CADET E - UE Sant Ildefons; 15:30h; Els Canyars
  • 10-12-16: INFANTIL A - CF Vilanova; 13h; Els Canyars
  • 11-12-16: CF Incresa Atlético - INFANTIL B; 12h; Mpal Ricard Ginebreda (Molins de Rei)
  • 10-12-16: INFANTIL C Agva Plus - UD Viladecans; 14:30h; Els Canyars
  • 10-12-16: INFANTIL D - PBiB Sant Feliu; 16h; Els Canyars
  • 10-12-16: CF Vinyets Molí-Vell - INFANTIL E Carnisseries Soler; 12.30h; La Parellada (Sant Boi)
  • 10-12-16: ALEVÍ A - FC Santboià; 11:30h; Els Canyars
  • 11-12-16: ALEVÍ B - UE Sant Ildefons; 14h; Els Canyars
  • 10-12-16: EF Gavà - ALEVÍ C Finques Guinot Prunera; 11:45h; Can Torelló
  • 11-12-16: CF Can Vidalet - ALEVÍ D; 10h; El Molí (Esplugues)
  • 10-12-16: ALEVÍ E Entresòl Produccions - CF Sales Viladecans; 10h; Els Canyars
  • 10-12-16: ALEVÍ F - CF Molins de Rei; 10h; Els Canyars
  • 10-12-16: ALEVÍ G - Club EFO 87; 11:30h; Els Canyars
  • 11-12-16: CF Vinyets Molí-Vell - ALEVÍ H; 11:30h; La Parellada (Sant Boi)
  • 11-12-16: FC Santboià - ALEVÍ I; 09h; Joan Baptista Milà
  • 10-12-16: CF Igualada - BENJAMÍ A; 11:30h; Les Comes
  • 10-12-16: BENJAMÍ B - EF Gavà; 08:50h; Els Canyars
  • 10-12-16: EF Gavà - BENJAMÍ C; 12h; Can Torelló
  • 11-12-16: BENJAMÍ D - UE Sant Joan Despí; 14h; Els Canyars
  • 11-12-16: BENJAMÍ E - UE Sant Ildefons; 10h; Els Canyars
  • 10-12-16: BENJAMÍ F - Santfeliuenc FC; 08:50h; Els Canyars
  • 10-12-16: FC Sporting Gavà - BENJAMÍ G Le Petit Detail; 13:30h; Can Torelló
  • 10-12-16: EF Gavà - BENJAMÍ H; 09h; Can Torelló
  • 11-12-16: PRE BENJAMÍ A - EF Gavà: 09h; Els Canyars
  • 11-12-16: PRE BENJAMÍ B - CB Terlenka; 09h; Els Canyars
  • 10-12-16: FC Sporting Gavà - PRE BENJAMÍ C; 10h; Can Tintorer
Llegir 742 vegades Darrera modificació el Divendres, 09 Desembre 2016 16:49