es inscripcionOnline

RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (26-27 NOVEMBRE 2016)

 

Els hi oferim a continuació resultats i golejadors del darrer cap de setmana de competició (26-27 de novembre) per als nostres Equips de Futbol Base. Imatge: BENJAMÍ H - CF Gavà Mar (Andrés Burgos)

  • UE CASTELLDEFELS B - UD Sector Montserratina: 0-1
  • JUVENIL A - CF Gavà: suspès
  • JUVENIL B - CD Fontsanta-Fatjó: 5-1 (Álex Rodríguez 2, Albert Roures, David Plaza, Lautaro)
  • JUVENIL C - Santfeliuenc FC: 2-0 (David Sarro, Erik Rahman)
  • FE At Vilafranca - CADET A: suspès
  • CADET B Prysmian Group - UE Cornellà: suspès
  • UD San Mauro - CADET C: 3-2 (Víctor, Javi Sevilla)
  • CADET D - CD Fontsanta-Fatjó: 5-2 (Ahmed 2, Axel Oronoz, Marc Navarro, Raúl López)
  • CF Pallejà - CADET E: 3-1 (Sergio Román)
  • CF Gavà Mar - INFANTIL A: 3-1 (Carlos Fernández)
  • INFANTIL B - CF Molins de Rei: 0-3
  • CF Vinyets Molí-Vell - INFANTIL C: 1-1 (Hugo Báguena)
  • CF Vinyets Molí-Vell - INFANTIL D: 1-0
  • INFANTIL E Carnisseries Soler - CF Can Vidalet: 0-0 (suspès al minut 9)
  • INFANTIL F - FC Santboià: 4-3 (Yang 2, Eric Vargas, Aleix Clarens)
  • UD Marianao Poblet - ALEVÍ A: 3-3 (Alexander, Iván, Héctor Tejada)
  • UD Viladecans - ALEVÍ B: 0-0
  • ALEVÍ C Finques Guinot Prunera - CF Blanca Subur: 1-1 (Ettienne)
  • ALEVÍ D - CB Terlenka: 1-3 (Matías)
  • CE Àgora Masia Bach - ALEVÍ E Entresòl Teatre: 3-8 (Adri Ibáñez 3, Pol Lobaco 2, Izan Jerez 2, Marc Asensio)
  • CB Terlenka - ALEVÍ F: 5-2 (Izan Jerez 2)
  • CD Almeda - ALEVÍ G: 3-4 (Marc Navarro, Liam, Xavi Rosell, Dani Quesada)
  • ALEVÍ H - AE Martorell: 3-1 (Álvaro López 3)
  • ALEVÍ I - FC Levante Las Planas: 0-8
  • BENJAMÍ A - UE Cornellà: 0-2
  • CF Begues - BENJAMÍ B: 2-5 (Taj 3, Jan Deu, Adri Gil)
  • BENJAMÍ C Suortopedia.com - CB Terlenka: 2-1 (Mario, Denis Felecan)
  • Sant Andreu de la Barca Agrupació - BENJAMÍ D: 5-0
  • UD Sector Montserratina - BENJAMÍ E: 5-4 (Manel 2, Aleix Vilalta, Ian Musson)
  • CF Gavà Mar - BENJAMÍ F: 7-3 (Lucas Seoane 2, Álex Cervera)
  • BENJAMÍ G LE PETIT DETAIL - EF Gavà: 6-4 (Neil 2, Marc Julià 2, Adrià Del Río, Jan Vivancos)
  • BENJAMÍ H - CF Gavà Mar: 0-3
  • UE Sant Joan Despí - PRE BENJAMÍ A: 2-3 (Eric Mulero, Dani Sánchez, Pol Gené)
  • AE Abrera - PRE BENJAMÍ B: 2-5 (Nacho 2, Seihou 2, Rocco)
  • PRE BENJAMÍ C - AE Abrera: 2-0 (Ander, Paolo)
  • CF Atlètic Prat Delta - PRE BENJAMÍ D: 3-0
  • CF Sales Viladecans - PRE BENJAMÍ E: 0-11 (Jon 4, Aleix Vila 2, Alexis 2, Álex Gargantilla, Álex Requena, Aleix Juárez)
  • PRE BENJAMÍ F - CF Gavà Mar: 1-9 (Dani Álvarez)
Llegir 651 vegades Darrera modificació el Dilluns, 28 Novembre 2016 12:19