AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (17-18 D'OCTUBRE 2015)

Els hi oferim a continuació l'agenda de partits previstos pels nostres equips de futbol base aquest proper cap de setmana del 17-18 d'octubre. Podran seguir la jornada mitjançant la PÀGINA FACEBOOK OFICIAL UE CASTELLDEFELS (UE Castelldefels o www.facebook.com/UeCastelldefels) i el compte TWITTER OFICIAL UE CASTELLDEFELS (@uecastelldefels)

ELS PARTITS

17-10-15: UE CASTELLDEFELS B - UE PAPIOL; 20h; Els Canyars
17-10-15: CF MOLINS DE REI - JUVENIL A; 18:15h; Mpal Josep Raich
17-10-15: CF VILANOVA - JUVENIL B; 18h; Parc del Garraf
17-10-15: CE SANTA COLOMA DE CERVELLÓ - JUVENIL C; 15h; Mpal Eusebi Güell
17-10-15: CF MARTORELL - CADET A; 18h; Torrent de Llops
18-10-15: CADET B - UE SANT JOAN DESPÍ; 17h; Els Canyars
17-10-15: CADET C - CE BASE OLÈRDOLA; 18h; Els Canyars
18-10-15: CADET D - FC SANTBOIÀ; 18:45h; Els Canyars
18-10-15: UE CORNELLÀ - CADET E; 13:45h; Nou Municipal de Cornellà
17-10-15: AE PRAT - INFANTIL A; 09:15h; Sagnier
18-10-15: INFANTIL B - AE PRAT; 15:30h; Els Canyars
17-10-15: UD SAN MAURO - INFANTIL C; 12:15h; Mpal Santa Margarida de Montbui
17-10-15: INFANTIL D - CF VINYETS MOLÍ-VELL; 14:30h; Els Canyars
17-10-15: INFANTIL E - UE SANT JOAN DESPÍ; 13h; Els Canyars
17-10-15: CF BEGUES - INFANTIL F; 14h; Mpal Begues
18-10-15: CF IGUALADA - ALEVÍ A; 12h; Mpal Les Comes
17-10-15: EF GAVÀ - ALEVÍ B; 11:45h; Can Torelló
17-10-15: ALEVÍ C - CF BLANCA SUBUR; 10h; Els Canyars
17-10-15: AE SANT VICENÇ - ALEVÍ D; 10:30h; Mpal La Guardia (St Vicenç dels Horts)
17-10-15: ALEVÍ E - FC AT SANT JUST; 10h; Els Canyars
18-10-15: ALEVÍ F - AE SANT LLUÍS; 14h; Els Canyars
17-10-15: ALEVÍ G - FC SANTBOIÀ; 11:30h; Els Canyars
17-10-15: ALEVÍ H - CF GAVÀ MAR; 11:30h; Els Canyars
18-10-15: ALEVÍ I - AE DELTA PRAT; 14h; Els Canyars
17-10-15: BENJAMÍ A - FC SANTBOIÀ; 08:50h; Els Canyars
18-10-15: BENJAMÍ B - UE SANT ILDEFONS; 10h; Els Canyars
17-10-15: UD SECTOR MONTSERRATINA - BENJAMÍ C; 11h; Torre Roja Viladecans
17-10-15: FC CASABLANCA - BENJAMÍ D; 10h; Mpal Casablanca (Sant Boi)
18-10-15: BENJAMÍ E - AE SANT VICENÇ; 10h; Els Canyars
17-10-15: BENJAMÍ F - FC LEVANTE LAS PLANAS; 08:50h; Els Canyars
17-10-15: AE SANT LLUÍS - BENJAMÍ G; 11h; Mpal Eusebi Güell (Santa Coloma de Cervelló)
17-10-15: AE PRAT - BENJAMÍ H; 11:15h; Sagnier
18-10-15: PRE BENJAMÍ A - CF BEGUES; 09h; Els Canyars
18-10-15: PRE BENJAMÍ B - CB TERLENKA; 09h; Els Canyars
17-10-15: CLUB EFO 87 - PRE BENJAMÍ C; 09h; Les Planes (Olesa de Montserrat)
17-10-15: PRE BENJAMÍ D - FC SANT ESTEVE SESROVIRES; 09h; Via Fèrria Castelldefels
17-10-15: CF ATLÉTICO INCRESA - PRE BENJAMÍ E; 10h; Mpal Ricard Ginebreda (Molins de Rei)
17-10-15: CF CIUTAT COOPERATIVA - PRE BENJAMÍ F; 09:30h; Mpal Dani Jarque (Sant Boi)
17-10-15: CF BEGUES - PRE BENJAMÍ G; 12:15h; Mpal Begues
17-10-15: PROMESES A - UD SECTOR MONTSERRATINA; 10h; Via Fèrria Castelldefels
17-10-15: PROMESES B - FC AT SANT JUST; 10h; Via Fèrria Castelldefels

Llegir 1129 vegades Darrera modificació el Divendres, 30 Octubre 2015 11:31