AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (10-11 SETEMBRE 2016)

 

Els hi oferim a continuació l'agenda de partits previstos aquest proper cap de setmana, del 9-10 de setembre, per als nostres equips de Futbol Base.

  •  11-09-16: Peña Recreativa Sant Feliu - UE CASTELLDEFELS B; 12h; La Falguera (Sant Feliu de Llobregat)
  • 10-09-16: SEF Ateneu Igualadí - JUVENIL A; 16h; Les Comes
  • 11-09-16: JUVENIL A - AE Prat; 18h; Els Canyars
  • 10-09-16: JUVENIL B - EE Guineueta CF; 20h; Els Canyars
  • 11-09-16: CD Ribes - JUVENIL B; 19h; Zona Esportiva Bosc de Plaça (St Pere de Ribes)
  • 10-09-16: CD Ribes - JUVENIL C; 17:30h; Zona Esportiva Bosc de Plaça (St Pere de Ribes)
  • 10-09-16: CADET A - CE Europa; 18:15h; Els Canyars
  • 11-09-16: CD Ribes - CADET B; 10h; Zona Esportiva Bosc de Plaça (St Pere de Ribes)
  • 10-09-16: CD Ribes - CADET C; 15:30h; Zona Esportiva Bosc de Plaça (St Pere de Ribes)
  • 11-09-16: CADET D - CD Ribes; 16H; Els Canyars
  • 10-09-16: FC Can Buxeres - CADET E; 10:30h; Mpal Can Buxeres (L'Hospitalet)
  • 10-09-16: INFANTIL A - CF Ciutat Cooperativa; 14:30h; Els Canyars
  • 10-09-16: CF Santa Eulàlia - INFANTIL B; 11h; Mpal Santa Eulàlia (L'Hospitalet)
  • 10-09-16: UE Quart - INFANTIL C; 12h; Mpal Gaudenci Sellés (Quart, Girona)
  • 11-09-16: INFANTIL D - FC Levante Las Planas; 13h; Els Canyars
  • 11-09-16: UD Unificación Bellvitge - INFANTIL E; 10h; Feixa Llarga (L'Hospitalet)
  • 11-09-16: INFANTIL F - CF Gavà Mar; 11:30h; Els Canyars
  • 10-09-16: UE Sitges - ALEVÍ A; 11h; Mpal Aiguadolç
  • 10-09-16: ALEVÍ B - PB Collblanc-Sants AE; 13h; Els Canyars
  • 10-09-16: ALEVÍ C - CF Santa Eulàlia; 10h; Els Canyars
  • 11-09-16: ALEVÍ D - AE Martorell; 09h; Els Canyars
  • 10-09-16: ALEVÍ E - UD Unificación Bellvitge; 10h; Els Canyars
  • 10-09-16: FC Can Buxeres - ALEVÍ F; 09h; Mpal Can Buxeres (L'Hospitalet)
  • 10-09-16: CE L'Hospitalet - ALEVÍ G; 14:30h; Mpal L'Hospitalet (Feixa Llarga)
  • 11-09-16: FC Santboià - ALEVÍ H; 10:45h; Joan Baptista Milà
  • 10-09-16: FC At Sant Just - ALEVÍ I; 10:15h; Mpal Sant Just Desvern
  • 10-09-16: Torneig CF Ripollet; BENJAMÍ A; 09:20h; Mpal Ripollet
  • 10-09-16: BENJAMÍ B - CF Santa Eulàlia; 11:30h; Els Canyars
  • 10-09-16: BENJAMÍ C - PBiB Sant Feliu; 11:30h; Els Canyars
  • 10-09-16: Torneig Solidari UD Tancat; BENJAMÍ D; 09:45h; Mpal Tancat (El Vendrell)
  • 11-09-16: BENJAMÍ E - FC Santboià; 09h; Els Canyars
  • 10-09-16: UD Unificación Bellvitge - BENJAMÍ F; 10h; Mpal Feixa Llarga (L'Hospitalet)
  • 10-09-16: FC At Sant Just - BENJAMÍ G; 11:15h; Mpal Sant Just Desvern
  • 11-09-16: BENJAMÍ H - CE L'Hospitalet; 10:15h; Els Canyars
  • 11-09-16: PRE BENJAMÍ B - AE Prat; 10:30h; Els Canyars
  • 10-09-16: PRE BENJAMÍ C - FC Santboià; 09h; Els Canyars
  • 10-09-16: UD Unificación Bellvitge - PRE BENJAMÍ E; 10h; Mpal Feixa Llarga (L'Hospitalet)
  • 10-09-16: PRE BENJAMÍ F - CF Ciutat Cooperativa; 09h; Els Canyars
Llegir 924 vegades Darrera modificació el Dijous, 08 Setembre 2016 20:53