es inscripcionOnline

 

IMPORTANT: ATURADA COMPETITIVA DURANT 15 DIES DE TOT L'ESPORT NO PROFESSIONAL I DE BASE A CATALUNYA. 

 

A continuació, resultats i golejadors/es cap de stmana Futbol Base UE Castelldefels (10-11 d'octubre 2020). Imatge: BENJAMÍ A - FC Martinenc (Piero Álvarez)

 

A continuació l'AGENDA de partits previstos aquest proper cap de setmana per als nostres equips de Futbol Base (10-11 d'octubre)

 

Aquest proper cap de setmana del 10-11 d'octubre tres equips de la casa enceten competició oficial. Són els que militen a Preferent, que un curs més són JUVENIL A, CADET A i INFANTIL A. En la següent peça repassem com afronten l'inici de lliga.

 

A continuació us enllacem a continuació els calendaris de 19 equips de la casa, concretament els 7 de Primera Divisió (Juvenil B, Cadet B, Cadet C, Infantil B, Aleví A, Aleví B i Benjamí A) i 12 dels que ho faran a Segona (Juvenils C, D, E, F i G, Cadets D, E, F i G i Alevins C, D i E)

 

Us adjuntem a continuació l'AGENDA de PARTITS cap de setmana FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (3-4 octubre 2020). Tots són amistosos amb l'excepció del que ha de disputar el CASTELLDEFELS B, que és el primer de lliga contra el Viladecans B.

 

Resultats i golejadors/es cap de setmana Futbol Base (26-27 setembre).

Imatge: ALEVÍ A Femení - FC Santboià (Piero Álvarez)

  • 27-09-20: UE Les Fonts - UE CASTELLDEFELS B; 18h; Mpal Sant Llorenç (Terrassa)
  • 26-09-20: UE Papiol - UE CASTELLDEFELS C; 19h; Mpal d'El Papiol
  • 27-09-20: CF Begues B - UE CASTELLDEFELS C; 17:30h; Mpal Begues
  • 26-09-20: JUVENIL A - FC Júnior; 20h; Els Canyars
  • 27-09-20: JUVENIL A - UE Vilassar; 18h; Els Canyars
  • 27-09-20: CF Igualada - JUVENIL B; 20h; Estadi CEM Les Comes
  • 27-09-20: JUVENIL C - EF Ángel Pedraza; 20h; Els Canyars
  • 27-09-20: EF Barberà Andalucía - JUVENIL E; 16:20h; Mpal Antoni Serra i Pujol (Barberà del Vallès)
  • 26-09-20: UE Sant Sadurní - JUVENIL F; 18h; Mpal La Triola (Sant Sadurní d'Anoia)
  • 27-09-20: JUVENIL G - AE Abrera; 12h; Els Canyars
  • 26-09-20: CADET A - CE Manresa; 13h; Els Canyars
  • 26-09-20: PB Anguera - CADET B; 12h; Camp de Futbol INEF (Barcelona)
  • 27-09-20: AE Abrera - CADET B; 12:30h; Municipal d'Abrera
  • 26-09-20: CADET C - EF Ángel Pedraza; 13h; Mpal Esportiu Pitort
  • 27-09-20: CADET C - FC Martinenc; 13:50h; Els Canyars
  • 26-09-20: CADET D - FC Can Buxeres; 15h; Mpal Esportiu Pitort
  • 27-09-20: Club EFO 87 - CADET E; 11h; Mpal Les Planes (Olesa de Montserrat)
  • 26-09-20: AE Abrera - CADET F; 15:45h; Mpal d'Abrera
  • 27-09-20: UE Sants - CADET G; 16:15h; Camp de Futbol l'Energia (Barcelona)
  • 27-09-20: EF Barberà Andalucía - INFANTIL A; 11:50h; Mpal Antoni Serra i Pujol (Barberà del Vallès)
  • 26-09-20: INFANTIL B - UE Sant Sadurní; 14:30h; Els Canyars
  • 26-09-20: PB Anguera - INFANTIL C; 10:30h; Camp de Futbol INEF (Barcelona)
  • 26-09-20: CF Vinyets Molí-Vell - INFANTIL D; 13:30h; Mpal La Parellada (Sant Boi)
  • 27-09-20: INFANTIL D - AE Abrera; 16:30h; Els Canyars
  • 26-09-20: FC Can Buxeres - INFANTIL E; 13:30h; Mpal Can Buxeres (L'Hospitalet)
  • 27-09-20: CF Vinyets Molí-Vell - INFANTIL E; 16h; Mpal La Parellada (Sant Boi)
  • 27-09-20: UE Sant Sadurní - INFANTIL F; 16h; Mpal La Triola (Sant Sadurní d'Anoia)
  • 26-09-20: AE Abrera - INFANTIL G; 13h; Mpal d'Abrera
  • 26-09-20: FC Can Buxeres - ALEVÍ A; 10:30h; Mpal Can Buxeres (L'Hospitalet)
  • 26-09-20: ALEVÍ A Femení - FC Santboià; 08:15h; Els Canyars
  • 27-09-20: ALEVÍ A - CFB Montcada; 09:30h; Els Canyars
  • 26-09-20: CP Sarrià - ALEVÍ B; 13:15h; CEM Can Caralleu (Barcelona)
  • 27-09-20: ALEVÍ B Femení - AF Sant Vicenç dels Horts; 09:30h; Els Canyars
  • 26-09-20: CF Cubelles - ALEVÍ C; 13:30h; Mpal Josep Pons i Ventura
  • 26-09-20: CF Blanca Subur - ALEVÍ D; 13h; Mpal Nou Pins-Vens (Sitges)
  • 27-09-20: PB Anguera - ALEVÍ E; 10h; Camp de Futbol Escola Industrial (Barcelona)
  • 26-09-20: PB Anguera - ALEVÍ F; 10h; Camp de Futbol INEF (Barcelona)
  • 27-09-20: ALEVÍ G - CF Blanca Subur; 08:30h; Els Canyars
  • 26-09-20: ALEVÍ I - CF Cubelles; 09:15h; Els Canyars
  • 26-09-20: ALEVÍ J - CF Cubelles; 11:25h; Els Canyars
  • 26-09-20: PB Anguera - ALEVÍ K; 14:30h; Camp de Futbol Escola Industrial (Barcelona)
  • 27-09-20: ALEVÍ L - Fundació Terrassa FC 1906; 10:45h; Els Canyars
  • 26-09-20: PB Anguera - ALEVÍ M; 15:50h; Camp de Futbol Escola Industrial (Barcelona)
  • 26-09-20: BENJAMÍ A - UE Sant Andreu; 10:15h; Els Canyars
  • 27-09-20: CF Santa Eulàlia - BENJAMÍ A; 10:15h; Mpal Santa Eulàlia (L'Hospitalet)
  • 26-09-20: PB Anguera - BENJAMÍ B; 10h; Camp de Futbol Escola Industrial (Barcelona)
  • 27-09-20: CE Pubilla Casas - BENJAMÍ D; 10:30h; Mpal Pubilla Casas (L'Hospitalet)
  • 26-09-20: CP Sarrià - BENJAMÍ E; 09h; CEM Can Caralleu (Barcelona)
  • 26-09-20: CF Blanca Subur - BENJAMÍ F; 11h; Mpal Nou Pins-Vens (Sitges)
  • 26-09-20: BENJAMÍ H - CF Blanca Subur; 08:15h; Els Canyars
  • 26-09-20: PRE BENJAMÍ A - FC Can Buxeres; 10:15h; Els Canyars
  • 26-09-20: PRE BENJAMÍ D - FC Can Buxeres; 09:15h; Els Canyars

 

#SomHiGrocs #SomHiGrogues #PlanterUEC

 

Resultats i golejadors cap de setmana Futbol Base UE Castelldefels (19-20 setembre 2020). Imatge: ALEVÍ E - CF Begues (Piero Álvarez) 

 

A continuació, l'AGENDA de PARTITS cap de setmana Futbol Base UE Castelldefels (19-20 setembre 2020)