AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (12-13 MARÇ 2016)

 

Els hi oferim a continuació l'agenda de partits previstos aquest proper cap de setmana del 12-13 març del 2016. Podran seguir la jornada per la PÀGINA FACEBOOK OFICIAL UE CASTELLDEFELS (https://www.facebook.com/UeCastelldefels/) i pel compte TWITTER OFICIAL @uecastelldefels

  • 13-03-16: UE PAPIOL - UE CASTELLDEFELS B; 12h; Mpal El Papiol
  • 12-03-16: JUVENIL A PONCE SERVICES - UD MARIANAO POBLET; 20h; Els Canyars
  • 13-03-16: UE SITGES - JUVENIL B; 13h; Mpal d'Aiguadolç
  • 13-03-16: JUVENIL C - UD MARIANAO POBLET; 11:15h; Els Canyars
  • 12-03-16: CADET A PAX4EVENTS - CF VILANOVA; 18h; Els Canyars
  • 13-03-16: FA ESPLUGUENC - CADET B; 16:20h; Salt del Pi (Esplugues)
  • 12-03-16: CF IGUALADA - CADET C; 09:15h; Les Comes
  • 12-03-16: CADET D - CF BEGUES; 14:30h; Els Canyars
  • 13-03-16: CADET E - CF CORBERA; 14:45h; Els Canyars
  • 12-03-16: INFANTIL A - SANTFELIUENC FC; 16:15h; Els Canyars
  • 13-03-16: CF VILANOVA - INFANTIL B; 10:45h; Parc del Garraf (Vilanova i la Geltrú)
  • 12-03-16: INFANTIL C - PB VALLIRANA; 11:30h; Els Canyars
  • 12-03-16: CD ALMEDA - INFANTIL D; 15h; Mpal Almeda (Cornellà)
  • 12-03-16: UE CORNELLÀ - INFANTIL E AGVA PLUS; 13:15h; Mpal Cornellà
  • 13-03-16: INFANTIL F - AE SANT LLUÍS; 13:15h; Els Canyars
  • 12-03-16: ALEVÍ A - RCD ESPANYOL; 13h; Els Canyars
  • 12-03-16: ALEVÍ B - UE SANT ILDEFONS; 13h; Els Canyars
  • 13-03-16: UD SECTOR MONTSERRATINA - ALEVÍ C; 09h; Torre Roja Viladecans
  • 12-03-16: ALEVÍ D - AE MARTORELL; 10h; Els Canyars
  • 12-03-16: UD SECTOR MONTSERRATINA - ALEVÍ E CARNISSERIES SOLER; 12:15h; Torre Roja Viladecans
  • 12-03-16: ESCOLA ESPORTIVA LLOR - ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA; 12:30h; Escola Esportiva Llor (Sant Boi)
  • 13-03-16: FC AT SANT JUST - ALEVÍ G INVESTA LEGAL; 15h; Mpal Sant Just Desvern
  • 13-03-16: CF ATLÈTIC PRAT - ALEVÍ H; 09h; Julio Méndez (El Prat)
  • 12-03-16: FC SPORTING GAVÀ - ALEVÍ I; 13:30h; Can Torelló
  • 12-03-16: CF IGUALADA - BENJAMÍ A; 16h; Les Comes
  • 13-03-16: UE SANT JOAN DESPÍ - BENJAMÍ B; 09h; Mpal Casc Antic
  • 12-03-16: BENJAMÍ C CONSTRUCCINC 2004 - CD FONTSANTA-FATJÓ; 10h; Els Canyars
  • 12-03-16: CF CORBERA - BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS; 08:50h; Els Canyars
  • 12-03-16: BENJAMÍ E - FC LEVANTE LAS PLANAS; 08:50h; Els Canyars
  • 12-03-16: AE PRAT - BENJAMÍ F; 10:05h; Sagnier
  • 13-03-16: BENJAMÍ G PRYSMIAN - FC SPORTING GAVÀ; 09h; Els Canyars
  • 13-03-16: BENJAMÍ H - EF GAVÀ; 09h; Els Canyars
  • 12-03-16: CF ATLÈTIC PRAT - PRE BENJAMÍ A SUORTOPEDIA.COM; 11h; Julio Méndez (El Prat)
  • 12-03-16: EF GAVÀ - PRE BENJAMÍ B; 10h; Can Torelló
  • 13-03-16: PRE BENJAMÍ C - CF PALLEJÀ; 10h; Els Canyars
  • 12-03-16: PRE BENJAMÍ D - EF GAVÀ; 09h; Via Fèrria Castelldefels
  • 12-03-16: FC SANT ESTEVE SESROVIRES - PRE BENJAMÍ E; 11h; Mpal Sant Esteve Sesrovires
  • 12-03-16: FC SPORTING GAVÀ - PRE BENJAMÍ F; 10h; Via Fèrria Castelldefels
  • 12-03-16: CF GAVÀ MAR - PRE BENJAMÍ G; 10h; Can Tintorer
  • 12-03-16: UD VILADECANS - PROMESES A; 12:45h; Nou Mpal de Viladecans
  • 12-03-16: PROMESES B - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUPACIÓ; 10h; Via Fèrria Castelldefels
Llegir 1126 vegades Darrera modificació el Dijous, 10 Març 2016 23:05