AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (14-15 D'OCTUBRE 2017)

 

A continuació, l'Agenda de Partits previstos aquest cap de setmana per als nostres equips de Futbol Base (14-15 d'octubre). Podran seguir la jornada per la Pàgina Facebook Oficial (UE Castelldefels) i pel Compte Twitter Oficial UE Castelldefels @uecastelldefels

  • 15-10-17: UE CASTELLDEFELS B - AE Abrera; 20h; Els Canyars
  • 14-10-17: CFJ Mollerussa - JUVENIL A; 18h; Mpal.Mollerussa
  • 14-10-17: CF Pallejà - JUVENIL C; 19:15h; Mpal Pallejà
  • 15-10-17: JUVENIL D - AE Prat; 19:15h; Els Canyars
  • 15-10-17: CADET A - AE Prat; 12h; Els Canyars
  • 15-10-17: CADET B - UE Cornellà; 17:15h; Els Canyars
  • 15-10-17: AE Abrera - CADET C; 14:15h; Mpal.Abrera
  • 15-10-17: CADET D - Fundació UE Cornellà; 15:30h; Els Canyars
  • 14-10-17: CD Almeda - CADET E; 16h; Mpal.Almeda (Cornellà)
  • 14-10-17: INFANTIL A - FC At.Sant Just; 13h; Els Canyars
  • 14-10-17: CB Terlenka - INFANTIL B; 09h; Can Estruch (El Prat del Llobregat)
  • 14-10-17: INFANTIL C - CD Almeda; 14:30h; Els Canyars
  • 14-10-17: AE Martorell - INFANTIL D; 13:30h; Torrent de Llops
  • 15-10-17: INFANTIL E - AE Sant Vicenç dels Horts; 14h; Els Canyars
  • 14-10-17: EF Gavà - INFANTIL F; 16:30h; Can Torelló
  • 14-10-17: Club Gimnàstic Manresa - ALEVÍ A; 13:15h; Gimnàstic Parc
  • 14-10-17: ALEVÍ B - FC Barcelona; 10h; Els Canyars
  • 14-10-17: Santfeliuenc FC - ALEVÍ C; 09h; Les Grasses
  • 14-10-17: ALEVÍ D - UD Marianao Poblet; 11:30h; Els Canyars
  • 14-10-17: CE Esparreguera - ALEVÍ E; 10:30h; Mpal.Esparreguera
  • 14-10-17: AE Sant Vicenç dels Horts - ALEVÍ F; 09h; Mpal.La Guàrdia
  • 14-10-17: ALEVÍ G - FC Santboià; 11:30h; Els Canyars
  • 15-10-17: UE Sant Joan Despí - ALEVÍ H; 10:15h; Mpal.Barri Centre
  • 15-10-17: ALEVÍ I - PB Vallirana; 10h; Els Canyars
  • 15-10-17: CF Cubelles - BENJAMÍ A; 10h; Mpal.Josep Pons i Ventura
  • 15-10-17: BENJAMÍ B - CE Escola Collblanc-Torrassa; 08:50h; Els Canyars
  • 14-10-17: CF Vinyets Molí-Vell - BENJAMÍ C; 10:30h; Mpal.La Parellada (Sant Boi)
  • 14-10-17: BENJAMÍ D - UD Vista Alegre; 08:50h; Els Canyars
  • 14-10-17: FC Santboià - BENJAMÍ E; 10:15h; Joan Baptista Milà
  • 15-10-17: EF Gavà - BENJAMÍ F; 14:15h; Can Torelló
  • 14-10-17: UD Vista Alegre - BENJAMÍ G; 09h; Can Vinader
  • 15-10-17: BENJAMÍ H - FC At.Sant Just; 10h; Els Canyars
  • 14-10-17: AE Martorell - ALEVÍ-INFANTIL Femení; 12h; Complex Esportiu Torrent de Llops
  • 15-10-17: PRE BENJAMÍ A - CF Atlètic Delta Prat; 08:50h; Els Canyars
  • 15-10-17: UD Viladecans - PRE BENJAMÍ B; 10:15h; Nou Mpal.de Viladecans
  • 14-10-17: UE Sant Joan Despí - PRE BENJAMÍ C; 12h; Mpal.Barri Centre
  • 14-10-17: PRE BENJAMÍ D - CF Vilanova; 10h; Els Canyars
Visto 404 veces Modificado por última vez en Jueves, 12 Octubre 2017 08:10