Redacció

Redacció

URL del sitio web: http://www.uecastelldefels.com
Write on Viernes, 19 Enero 2018

 

El segon desplaçament del Castelldefels en el nou any 2018 ens porta cap a Ascó, a la Ribera d'Ebre. Els grocs, després de vèncer el Gavà el passat diumenge volen mantenir la inèrcia positiva de joc i resultats en un camp sempre complicat pels interessos mariners. L'Ascó, instal.lat en la zona alta de la classificació pràcticament durant tot el curs, no viu ara mateix el seu millor moment, però aquest fet no minimitza ni molt menys la dificultat d'un duel que servirà per a contraposar dinàmiques. Des de les 17h, al Camp Municipal d'Esports d'Ascó, FC ASCÓ - UE CASTELLDEFELS (des de les 15:45h pel Compte Twitter Oficial @uecastelldefels)

Write on Viernes, 19 Enero 2018

 

El balanç groc del passat cap de setmana de competició oficial va ser de 25 victòries, 4 empats i 14 derrotes, en els 43 partits oficials disputats, amb 159 gols a favor i 120 en contra

Write on Viernes, 19 Enero 2018

 

Repasamos a continuación lo que nos ofreció la jornada 21 del Grupo 5 de Tercera cuanto a resultados, goleadores y datos más destacados se refiere

Write on Jueves, 18 Enero 2018
  • 21-01-18: CF Martorell - UE CASTELLDEFELS B; 12h; CEM Torrent de Llops
  • 21-01-18: JUVENIL A - FC Escola Valls; 12h; Els Canyars
  • 21-01-18: CF Sant Just Desvern - JUVENIL B; 11:30h; Mpal.Sant Just Desvern
  • 20-01-18: CE Santa Coloma de Cervelló - JUVENIL C; 17h; Mpal.Eusebi Güell
  • 20-01-18: JUVENIL D - UD Viladecans; 18h; Els Canyars
  • 20-01-18: Club Gimnàstic de Tarragona - CADETE A; 15:30h; Annex Nou Estadi Nàstic de Tarragona
  • 20-01-18: UE Sant Ildefons - CADETE B; 13:30h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 21-01-18: CADETE C - CF Martorell; 17:15h; Els Canyars
  • 21-01-18: CADETE D - CF Vinyets Molí-Vell; 15:30h; Els Canyars
  • 20-01-18: CF Ciutat Cooperativa - CADETE E; 15:30h; Mpal.Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 21-01-18: CADETE F - CB Terlenka; 19h; Els Canyars
  • 21-01-18: Santfeliuenc FC - INFANTIL A; 15h; Mpal.Les Grasses (Sant Feliu de Llobregat)
  • 20-01-18: INFANTIL B Investa Legal - UE Sant Joan Despí; 13h; Els Canyars
  • 20-01-18: UD Sector Montserratina - INFANTIL C; 13:30h; Mpal.Torre Roja (Viladecans)
  • 20-01-18: INFANTIL D - Santfeliuenc FC; 14:30h; Els Canyars
  • 21-01-18: INFANTIL E - Esport Base del Papiol; 14h; Els Canyars
  • 20-01-18: FC Santboià - INFANTIL F Finques Guinot Prunera; 14:45h; Mpal.Joan Baptista Milà
  • 21-01-18: ALEVÍN A - AE Prat; 10h; Els Canyars
  • 20-01-18: ALEVÍN B - AE PB Collblanc-Sants; 10h; Els Canyars
  • 21-01-18: FA Espluguenc - ALEVÍN C; 10h; Mpal.Salt del Pi (Esplugues)
  • 20-01-18: AE Prat - ALEVÍN D Prysmian Group; 09h; Mpal.Sagnier
  • 20-01-18: CE Àgora Masia Bach - ALEVÍN E; 12:15h; Camp Futbol Àgora International School BCN (Sant Esteve Sesrovires)
  • 20-01-18: CF Vinyets Molí-Vell - ALEVÍN F; 12h; Mpal.La Parellada (Sant Boi)
  • 20-01-18: ALEVÍN G - CD Almeda; 11:30h; Els Canyars
  • 20-01-18: ALEVÍN H - FC Levante Las Planas; 10h; Els Canyars
  • 21-01-18: ALEVÍN I - Escola Esportiva Llor; 10h; Els Canyars
  • 20-01-18: CF Igualada - BENJAMÍN A; 11h; Estadi Mpal.Les Comes
  • 20-01-18: EF Gavà - BENJAMÍN B Merco 4 SL; 10h; Mpal.Can Torelló
  • 20-01-18: BENJAMÍN C - PB Vallirana; 11:30h; Els Canyars
  • 21-01-18: UE Cornellà - BENJAMÍN D Unitrans SCCL; 09h; Mpal.de Cornellà
  • 20-01-18: BENJAMÍN E Kilkenny Learning Centre - Santfeliuenc FC; 08:50h; Els Canyars
  • 21-01-18: CF Santa Eulàlia - BENJAMÍN F; 10h; Mpal.Santa Eulàlia (L'Hospitalet) (amistós)
  • 20-01-18: FC Sant Esteve Sesrovires - BENJAMÍN G; 11:30h; Mpal.Sant Esteve Sesrovires
  • 21-01-18: CF Atlético Incresa - BENJAMÍN H; 10:15h; Mpal.Ricard Ginebreda (Molins de Rei)
  • 21-01-18: AE Piera - ALEVÍN-INFANTIL Femenino; 11:30h; Mpal.Piera (amistós)
  • 21-01-18: PRE BENJAMÍN A - FC Levante Las Planas; 08:50h; Els Canyars
  • 20-01-18: PRE BENJAMÍN B - AE Martorell; 08:50h; Els Canyars
  • 20-01-18: FC Sporting Gavà - PRE BENJAMÍN C; 09h; Mpal.Can Tintoré
  • 20-01-18: CF Ciutat Cooperativa - PRE BENJAMÍN D; 10:45h; Mpal.Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 20-01-18: PRE BENJAMÍN E - CD Almeda; 09h; Mpal.Via Fèrria Castelldefels
  • 20-01-18: CD Almeda - PRE BENJAMÍN F; 09:30h; Mpal.Almeda (Cornellà)
  • 20-01-18: PRE BENJAMÍN G - UE La Palma de Cervelló; 10h; Mpal.Via Fèrria Castelldefels
Write on Jueves, 18 Enero 2018

 

Os ofrecemos a continuación la AGENDA de partidos previstos para nuestros equipos Fútbol Base UE Castelldefels (20-21 enero). Podrán seguir la jornada mediante la Página Facebook Oficial (UE Castelldefels) y por la Cuenta Twitter Oficial @uecastelldefels  

Write on Jueves, 18 Enero 2018

 

Els primers equips que han arribat a l'equador competitiu de la temporada 17-18 FCF pel que fa referència als nostres equips de Futbol Base són el filial, la UE CASTELLDEFELS B, i el JUVENIL A

Write on Jueves, 18 Enero 2018

 

El davanter de la UE Castelldefels, Jordi AUMATELL, va participar ahir en l'empat de la Selecció Catalana Amateur contra el CF Badalona (1-1) en matx disputat a terres badalonines. Imatge: Aumatell, pressionat per dos contraris

Write on Miércoles, 17 Enero 2018

 

Dos jugadores de la UE Castelldefels forman parte de los 'Equipos de la Semana' del grupo 5 de la Tercera División para los medios de prensa escrita que siguen la categoría.