• 14-01-17: Ath Club Esparreguera - UE CASTELLDEFELS B; 16:30h; Mpal d'Esparreguera
  • 15-01-17: JUVENIL A - CF Ciutat Cooperativa; 19h; Els Canyars
  • 14-01-17: UE Torrelles - JUVENIL B; 12:30h; Mpal Can Roig (Torrelles de Llobregat)
  • 14-01-17: JUVENIL C - Club EFO 87; 20h; Els Canyars
  • 14-01-17: CADETE A - AE Prat; 18h; Els Canyars
  • 15-01-17: CF Santa Eulàlia - CADETE B Prysmian Legal; 09:30h; Mpal Santa Eulàlia (L'Hospitalet)
  • 14-01-17: CE Òdena - CADETE C; 11h; Mpal La Sort
  • 15-01-17: FC Santboià - CADETE D; 19h; Joan Baptista Milà
  • 15-01-17: CADETE E - FC Levante Las Planas; 17:15h
  • 15-01-17: CB Terlenka - INFANTIL A; 10:30h; Can Estruch (Prat)
  • 14-01-17: INFANTIL B - CF Pallejà; 13h; Els Canyars
  • 14-01-17: FC Sporting Gavà - INFANTIL C Agva Plus; 14:45h; Can Tintorer
  • 14-01-17: UE Sant Joan Despí - INFANTIL D; 14:30h; Mpal Casc Antic
  • 14-01-17: INFANTIL E Carnisseries Soler - CB Terlenka; 14:30h; Els Canyars
  • 15-01-17: INFANTIL F - CF Gavà Mar; 15:45h; Els Canyars
  • 14-01-17: FC Barcelona - ALEVÍN A; 12h; Ciutat Esportiva Joan Gamper (Sant Joan Despí)
  • 15-01-17: CE L'Hospitalet - ALEVÍN B; 12h; Estadi Municipal L'Hospitalet
  • 14-01-17: ALEVÍN C Finques Guinot Prunera - FC Santboià; 10h; Els Canyars
  • 15-01-17: ALEVÍN D - AE Martorell; 14:15h; Els Canyars
  • 14-01-17: PB Cervelló - ALEVÍN E Entresòl Teatre; 09:30h; Mpal La Plana de Can Esteve
  • 14-01-17: ALEVÍN F - FA Espluguenc; 10h; Els Canyars
  • 14-01-17: ALEVÍN G - CF Sant Just Desvern; 11:30h; Els Canyars
  • 14-01-17: ALEVÍN H - CF Atlético Incresa; 11:30h; Els Canyars
  • 15-01-17: ALEVÍN I - AE Sant Lluís; 14:15h; Els Canyars
  • 15-01-17: BENJAMÍN A - FC Santboià; 08:50h; Els Canyars
  • 14-01-17: FC Santboià - BENJAMÍN B; 10:30h; Joan Baptista Milà
  • 14-01-17: BENJAMÍN C Suortopedia.com - CD Fontsanta-Fatjó; 08:50h; Els Canyars
  • 15-01-17: BENJAMÍN D - Club EFO 87; 08:50h; Els Canyars
  • 15-01-17: UE Sant Joan Despí - BENJAMÍN E; 10h; Mpal Casc Antic
  • 14-01-17: CF Atlético Incresa - BENJAMÍN G Le Petit Detail; 09h; Mpal Ricard Ginebreda (Molins de Rei)
  • 14-01-17: CB Terlenka - BENJAMÍN H; 10:30h; Can Estruch
  • 15-01-17: PRE BENJAMÍN A - AE Abrera; 10h; Els Canyars
  • 14-01-17: PRE BENJAMÍN B - FC Sporting Gavà; 09h; Els Canyars
  • 15-01-17: PRE BENJAMÍN C - Club EFO 87; 10h; Els Canyars
  • 14-01-17: PRE BENJAMÍN D - CF Corbera; 10h; Via Fèrria Castelldefels
  • 14-01-17: FC Sporting Gavà - PRE BENJAMÍN E; 12h; Can Tintorer
  • 14-01-17: CF At Delta Prat - PRE BENJAMÍN F; 11:30h; Julio Méndez (El Prat)
  • 14-01-17: AE Sant Vicenç dels Horts - PROMESAS A; 13:15h; Mpal La Guàrdia
  • 14-01-17: UE Sant Ildefons - PROMESAS B; 11h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)