• 18-02-17: UE Torrelles - UE CASTELLDEFELS B; 17h; Mpal Can Roig (Torrelles de Llobregat)
  • 19-02-17: CF Vilanova - JUVENIL A; 10:45h; Complex Esportiu Parc del Garraf
  • 18-02-17: CE Santa Coloma de Cervelló - JUVENIL B; 17h; Mpal Eusebi Güell
  • 18-02-17: FC Sant Esteve Sesrovires - JUVENIL C; 16:30h; Mpal Sant Esteve Sesrovires
  • 18-02-17: CADETE A - CD Tortosa; 18h; Els Canyars
  • 18-02-17: FC Can Buxeres - CADETE B; 12h; Mpal Can Buxeres (L'Hospitalet)
  • 18-02-17: CADETE C - CF Cubelles; 20h; Els Canyars
  • 19-02-17: CE Esparreguera - CADETE D; 09:15h; Mpal Esparreguera
  • 19-02-17: CADETE E - UD Viladecans; 13:15h; Els Canyars
  • 19-02-17: EF Gavà - INFANTIL A; 12h; Can Torelló
  • 18-02-17: INFANTIL B - CD Fontsanta-Fatjó; 13h; Els Canyars
  • 18-02-17: INFANTIL C Agva Plus - CF Ciutat Cooperativa; 14:30h; Els Canyars
  • 18-02-17: EF Gavà - INFANTIL D; 16:30h; Can Torelló
  • 19-02-17: INFANTIL E Carnisseries Soler - FC Sporting Gavà; 11:35h; Els Canyars
  • 18-02-17: UE Sant Joan Despí - INFANTIL F; 16:15h; Mpal Casc Antic
  • 18-02-17: Santfeliuenc FC - ALEVÍN A; 10:30h; Les Grasses
  • 19-02-17: FC Barcelona - ALEVÍN B; 10:15h; Ciutat Esportiva Joan Gamper (Sant Joan Despí)
  • 19-02-17: CF Ciutat Cooperativa - ALEVÍN C Finques Guinot Prunera; 11:15h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 18-02-17: CF Pallejà - ALEVÍN D; 09h; Mpal Pallejà
  • 18-02-17: ALEVÍN E Entresòl Teatre - EF Gavà; 10h; Els Canyars
  • 18-02-17: ALEVÍN F - UE Cornellà; 10h; Els Canyars
  • 18-02-17: ALEVÍN G - AE Martorell; 11:30h; Els Canyars
  • 18-02-17: ALEVÍN H - Santfeliuenc FC; 11:30h; Els Canyars
  • 18-02-17: UD Viladecans - ALEVÍN I; 10:15h; Nou Mpal de Viladecans
  • 18-02-17: CF Vilanova - BENJAMÍN A; 12:15h; Complex Esportiu Parc del Garraf
  • 19-02-17: BENJAMÍN B - UD Sector Montserratina; 10:15h; Els Canyars
  • 18-02-17: UD Sector Montserratina - BENJAMÍN C; 10:30h; Torre Roja Viladecans
  • 18-02-17: BENJAMÍN D - PB Sant Vicenç dels Horts; 08:50h; Els Canyars
  • 19-02-17: BENJAMÍN E - FA Espluguenc; 10:15h; Els Canyars
  • 18-02-17: BENJAMÍN F - CF Begues; 08:50h; Els Canyars
  • 18-02-17: UE Cornellà - BENJAMÍN G Le Petit Detail; 14:45h; Nou Mpal de Cornellà
  • 18-02-17: AE Prat - BENJAMÍN H; 14:30h; Sagnier
  • 19-02-17: PRE BENJAMÍN A - CF Corbera; 09h; Els Canyars
  • 19-02-17: PRE BENJAMÍN B - FC Levante Las Planas; 09h; Els Canyars
  • 18-02-17: AE Martorell - PRE BENJAMÍN C; 12h; Torrent de Llops
  • 18-02-17: CF Can Vidalet - PRE BENJAMÍN D; 11:15h; El Molí (Esplugues)
  • 18-02-17: PRE BENJAMÍN E - PB Cervelló; 10h; Via Fèrria Castelldefels
  • 18-02-17: PRE BENJAMÍN F - Santfeliuenc FC; 09h; Via Fèrria Castelldefels