• 21-10-17: CD Cervelló - UE CASTELLDEFELS B; 18h; Mpal.La Plana de Can Esteve
  • 21-10-17: JUVENIL A - AE Prat; 18h; Els Canyars
  • 22-10-17: CD Fontsanta-Fatjó - JUVENIL B; 19:30h; Mpal Fontsanta-Fatjó (Cornellà)
  • 21-10-17: UE Torrelles - JUVENIL C; 13:30h; Mpal.Can Roig (Torrelles de Llobregat)
  • 21-10-17: CB Terlenka - JUVENIL D; 15h; Can Estruch (El Prat de Llobregat)
  • 21-10-17: At.Segre - CADETE A; 16:30h; Mpal.Can Farrús (Lleida)
  • 21-10-17: CF Santa Eulàlia - CADETE B; 13h; Mpal.Santa Eulàlia (L'Hospitalet)
  • 21-10-17: Club EFO 87 - CADETE C; 13:15h; Mpal.Les Planes (Olesa de Montserrat)
  • 21-10-17: FC Sporting Gavà - CADETE D; 14:45h; Can Torelló
  • 22-10-17: CADETE E - CF Pallejà; 15:30h; Els Canyars
  • 22-10-17: CADETE F - UD Marianao Poblet; 17:15h; Els Canyars
  • 21-10-17: CD Fontsanta-Fatjó - INFANTIL A; 17h; Mpal Fontsanta-Fatjó (Cornellà)
  • 21-10-17: INFANTIL B Investa Legal - CF Atlético Incresa; 13h; Els Canyars
  • 21-10-17: UE Torrelles - INFANTIL C; 11:30h; Mpal.Can Roig (Torrelles de Llobregat)
  • 21-10-17: INFANTIL D - UD Vista Alegre; 14:30h; Els Canyars
  • 21-10-17: FA Espluguenc - INFANTIL E; 12h; Salt del Pi (Esplugues)
  • 22-10-17: INFANTIL F Finques Guinot Prunera - CD Fontsanta-Fatjó; 14h; Els Canyars
  • 21-10-17: ALEVÍN A - FC Barcelona; 11:30h; Els Canyars
  • 21-10-17: CE Mercantil - ALEVÍN B; 10:30h; Mpal.Arrahona-Merinals (Sabadell)
  • 21-10-17: ALEVÍN C - CF Ciutat Cooperativa; 10h; Els Canyars
  • 21-10-17: UE Cornellà - ALEVÍN D Prysmian Group; 18:45h; Nou Mpal.Cornellà
  • 21-10-17: ALEVÍN E - AE Martorell; 10h; Els Canyars
  • 21-10-17: ALEVÍN F - Fundació UE Cornellà; 11:30h; Els Canyars
  • 21-10-17: CF Corbera - ALEVÍN G; 11:30h; Mpal.Corbera
  • 21-10-17: FC Santboià - ALEVÍN H; 09h; Joan Baptista Milà
  • 21-10-17: UD Sector Montserratina - ALEVÍN I; 12h; Mpal.Torre Roja (Viladecans)
  • 21-10-17: BENJAMÍN A - CF Ciutat Cooperativa; 08:50h; Els Canyars
  • 21-10-17: FC At Sant Just - BENJAMÍN B; 09:30h; Mpal.Sant Just Desvern
  • 21-10-17: BENJAMÍN C - AE Martorell; 08:50h; Els Canyars
  • 21-10-17: FC Sporting Gavà - BENJAMÍN D; 13:30h; Can Torelló
  • 22-10-17: BENJAMÍN E Kilkenny Learning Centre - UD Marianao Poblet; 10h; Els Canyars
  • 21-10-17: AE Sant Vicenç dels Horts - BENJAMÍN F; 10:30h; Mpal.La Guàrdia
  • 22-10-17: BENJAMÍN G - UD Sector Montserratina; 08:50h; Els Canyars
  • 21-10-17: UE Sant Joan Despí - BENJAMÍN H; 10:30h; Mpal.Barri Centre
  • 21-10-17: ALEVÍN-INFANTIL Femenino - FC Masquefa; 16h; Els Canyars
  • 21-10-17: CF Pallejà - PRE BENJAMÍN A; 10:30h; Mpal.Pallejà 
  • 22-10-17: PRE BENJAMÍN B - UD Mariano Poblet; 08:50h; Els Canyars
  • 22-10-17: PRE BENJAMÍN C - PB Vallirana; 10h; Els Canyars
  • 21-10-17: PRE BENJAMÍN D - EF Gavà; 10h; Mpal.Can Vinader
  • 21-10-17: PRE BENJAMÍN E - AE Prat; 11h; Mpal.Can Vinader
  • 21-10-17: UE Sant Ildefons - PRE BENJAMÍN F; 11h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 21-10-17: PRE BENJAMÍN G - Santfeliuenc FC; 12h; Mpal.Can Vinader
  • 21-10-17: FC Sporting Gavà - PROMESAS A; 10h; Can Tintorer
  • 21-10-17: CD Almeda - PROMESAS B; 10:30h; Mpal.Almeda (Cornellà)