RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (14-15 D'ABRIL 2018)

 

Tot seguit, resultats i golejadors del darrer cap de setmana de competició (14-15 d'abril) per als nostres equips de Futbol Base. 

  • UE CASTELLDEFELS B - CF Pallejà: 1-5 (Tudela)
  • CF Escola Esportiva Ebre - JUVENIL A: 2-2 (Bertus, Kike)
  • JUVENIL B - FC Levante Las Planas: 5-2 (Kike 2, Albert Roures, David Sánchez, Álex Rodríguez)
  • AE Abrera - JUVENIL C: 1-4 (Javi Sevilla, Dani Márquez, De Pedro, Thomas)
  • JUVENIL D - FC At.Sant Just: 0-4
  • CADET A - CF Reus Deportiu: 1-2 (Joan Sánchez)
  • UD Viladecans - CADET B: 2-3 (Felipe, Erik Beattie, Maxim)
  • CADET C - FC At.Vilafranca: 0-2
  • CADET D - UD Vista Alegre: 2-1 (Jesús, Álex Rodríguez)
  • CF Gavà Mar - CADET E: 0-2 (Yanis, Álex Salas)
  • CADET F - CF Vinyets Molí-Vell: 1-9 (Pol Albaladejo)
  • CF Begues - INFANTIL A: 0-1 (Alejandro)
  • INFANTIL B Investa Legal - UD Marianao Poblet: 5-0 (Héctor Tejada 3, Íker Boo, Adri)
  • INFANTIL C - CF Gavà Mar: 5-1 (Pol Esteban 2, Joan Salmerón, Otman, Mario)
  • INFANTIL E - FC Sant Esteve Sesrovires: 0-10
  • ALEVÍ A - UE Sitges: 0-6
  • ALEVÍ B - PB Anguera: 1-2 (Jorge)
  • UD Marianao Poblet - ALEVÍ C: 5-2 (Álvaro Luque, Álvaro Gómez)
  • CF Gavà Mar - ALEVÍ D Prysmian Group: 3-4 (Pol Requena 2, Arnau Cazorla, Joan Cordero)
  • UD Sector Montserratina - ALEVÍ E: 1-9 (Pol Córcoles 3, Nacho 3, Álex Varón 2, Eloi)
  • UE Sant Joan Despí - ALEVÍ F: 1-5 (Jan Deu 5)
  • ALEVÍ G - PB Sant Feliu Llobregat: 15-2 (Jorge 8, Julen 5, Arón, Yannick)
  • ALEVÍ H - UE Torrelles: 5-2 (Víctor Gomáriz, Fermín, Enzo, Aleix Bartra, Marc Yxart)
  • ALEVÍ I - Fundació UE Cornellà: 5-6 (David 2, Pep, Biel Grima, Víctor Mulero)
  • CF Igualada - ALEVÍ-INFANTIL Femení: 15-0
  • FC Santboià - BENJAMÍ A: 1-7 (Adriel 3, Mario, Xavi, Pau Palacios, Marc Cuevasanta)
  • AE PB Collblanc Sants - BENJAMÍ B Merco 4 SL: 3-4 (Erik Andreu 2, Manel, Dimitri)
  • BENJAMÍ C - CF Sant Andreu de la Barca Agrupació: 1-3 (Jan Vivancos)
  • BENJAMÍ D Transportes Unitrans SCCL - EF Gavà: 1-1 (Dani Sanz)
  • AE Prat - BENJAMÍ E Kilkenny Learning Centre: 1-2 (Sebas, Dani Gil)
  • BENJAMÍ F - Escola Esportiva Llor: 1-5 (Antonio)
  • EF Gavà - BENJAMÍ G: 6-1 (Cio)
  • CF Begues - BENJAMÍ H: 13-1 (Toni Serviola)
  • PRE BENJAMÍ A - CF Molins de Rei: 4-1 (Seihou, Jon, Aleix Juárez, Álex Requena)
  • PRE BENJAMÍ B - CF Corbera: 5-1 (Unai Sedano 3, Damià 2)
  • CF Atlètic Delta Prat - PRE BENJAMÍ C: 1-7 (Nil 4, Álex Calvo 2, Marc Moreno)
  • PRE BENJAMÍ D - FC Santboià: 3-3 (Bilal 2, Luca)
  • DSB - PRE BENJAMÍ E: 1-7 (Luis 3, Sergi 2, Diego Aguilar, Dídac)
  • CF Ciutat Cooperativa - PRE BENJAMÍ G: 7-2 (Pau, Juanjo)
  • PROMESES A - FC At.Sant Just: 0-7 (amistós)
Llegir 115 vegades Darrera modificació el Dijous, 19 abril 2018 09:29