Com cada dijous repassem en format breu el que ens va deparar el passat cap de setmana pels quatre equips del nostre Futbol Base que enguany militen a Preferent. El balanç aquest cap de setmana va ser de 2 empats i 2 derrotes. Imatge gentilesa de www.fcbarcelona.cat

 

Us oferim a continuació l'AGENDA de partits previstos aquest proper cap de setmana 13-14 d'octubre per als nostres equips de Futbol Base. Recordem que podreu seguir la jornada per la Pàgina Facebook Oficial UE Castelldefels (UE Castelldefels) i pel compte Twitter oficial @uecastelldefels. Ens podeu enviar vídeos i imatges a Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

  • 13-10-18: UE CASTELLDEFELS B - FC Sant Esteve Sesrovires; 20h; Els Canyars
  • 14-10-18: JUVENIL A - FE At Vilafranca; 20h; Els Canyars
  • 13-10-18: UD Marianao - JUVENIL B; 13h; Mpal Marianao (Sant Boi)
  • 13-10-18: FC At Sant Just - JUVENIL C; 12:30h; Mpal Sant Just Desvern
  • 14-10-18: JUVENIL D - PB Sant Vicenç dels Horts; 18h; Els Canyars
  • 14-10-18: JUVENIL E - FA Espluguenc; 18h; Mpal Can Vinader
  • 13-10-18: CADET A - AE Prat, 18h; Els Canyars
  • 14-10-18: CADET B - CF Santa Eulàlia; 16h; Els Canyars
  • 14-10-18: FC Santboià - CADET C; 19h; Mpal Joan Baptista Milà
  • 13-10-18: AE Sant Lluís - CADET D; 15h; Mpal Eusebi Güell (Santa Coloma de Cervelló)
  • 14-10-18: Colegió Alemán San Alberto - CADET F; 15:45h; Mpal Sant Just Desvern
  • 14-10-18: Fundació UE Cornellà - INFANTIL A Integralium; 10h; Mpal Cornellà
  • 13-10-18: INFANTIL B Finques Guinot Prunera - UE Sant Sadurní; 13h; Els Canyars
  • 13-10-18: INFANTIL C Investa Legal - FC Sporting Gavà; 14:30h; Els Canyars
  • 14-10-18: INFANTIL D - Club EFO 87; 14:30h; Els Canyars
  • 14-10-18: CF Atlético Incresa - INFANTIL E; 10h; Mpal Ricard Ginebreda (Molins de Rei)
  • 14-10-18: INFANTIL F Pro Care Health - CF Vinyets Molí-Vell; 08:40h; Els Canyars
  • 13-10-18: ALEVÍ A - CE Mercantil; 10h; Els Canyars
  • 13-10-18: CF Vilanova - ALEVÍ B; 10:45h; CEM Parc del Garraf (Vilanova i la Geltrú)
  • 13-10-18: ALEVÍ C - UE Sant Ildefons; 11:30h; Els Canyars
  • 13-10-18: CF Ciutat Cooperativa - ALEVÍ D; 11:45h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 14-10-18: AE Sant Lluís - ALEVÍ E; 12h; Mpal Eusebi Güell (Santa Coloma de Cervelló)
  • 14-10-18: Santfeliuenc FC - ALEVÍ F; 09h; Les Grases (atletisme)
  • 13-10-18: UD Viladecans - ALEVÍ G Merco 4 SL; 11:30h; Mpal Viladecans
  • 14-10-18: CD Almeda - ALEVÍ H Kilkenny Learning Centre; 10h; Mpal Almeda (Cornellà)
  • 13-10-18: ALEVÍ I - FC At Sant Just; 11:30h; Els Canyars
  • 13-10-18: ALEVÍ J - UD Marianao Poblet; 10h; Els Canyars
  • 14-10-18: BENJAMÍ A - UE Sitges; 10h; Els Canyars
  • 13-10-18: BENJAMÍ B - Fundació UE Cornellà; 08:50h; Els Canyars
  • 14-10-18: Fundació UE Cornellà - BENJAMÍ C; 11:30h; Mpal Cornellà
  • 14-10-18: BENJAMÍ D - CF Sant Andreu de la Barca Agrupació; 11:30h; Els Canyars
  • 14-10-18: BENJAMÍ E - FC Santboià; 13h; Els Canyars
  • 13-10-18: FC Levante Las Planas - BENJAMÍ F; 08:30h; Mpal Les Planes (Sant Joan Despí)
  • 13-10-18: AF Sant Vicenç dels Horts - BENJAMÍ G; 09h; Mpal La Guàrdia 
  • 14-10-18: BENJAMÍ H - UD Vista Alegre; 13h; Els Canyars
  • 13-10-18: BENJAMÍ I - FC Sporting Gavà; 08:50h; Els Canyars
  • 14-10-18: BENJAMÍ-ALEVÍ Femení Prysmian Group - CF Atlètic Prat Delta; 11:30h; Els Canyars
  • 13-10-18: CF Cubelles - INFANTIL-CADET Femení; 09:30h; Mpal Josep Pons i Ventura
  • 14-10-18: AE Martorell - PRE BENJAMÍ A; 10:30h; CEM Torrent de Llops
  • 14-10-18: PRE BENJAMÍ B - UD Sector Montserratina; 10h; Els Canyars
  • 13-10-18: AE Abrera - PRE BENJAMÍ C; 10:45h; Mpal d'Abrera
  • 13-10-18: FC Santboià - PRE BENJAMÍ D; 12h; Mpal Joan Baptista Milà (amistós)
  • 14-10-18: UE Torrelles - PRE BENJAMÍ F; 11:30h; Mpal Can Roig (Torrelles de Llobregat)
  • 13-10-18: CF Ciutat Cooperativa - PROMESES; 11:45h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)

 

Dos jugadors del Primer Equip, el capità Albert ALEGRE, i el jove ADRI GUICA, participaran aquesta tarda, des de les 18h, de les sessions d'entrenament de diferents equips del nostre Futbol Base

 

Us oferim a continuació resultats i golejadors/es dels partits disputats el passat cap de setmana pels nostres equips de Futbol Base UE Castelldefels (6-7 d'octubre). Imatge: afició de l'Infantil E durant el partit del seu equip contra el Marianao (Mariana Díaz). 

  • Peña Recreativa Sant Feliu - UE CASTELLDEFELS B: 5-2 (Xavi, Bertus)
  • CF Vilanova - JUVENIL A: 0-0
  • JUVENIL B - CF Can Vidalet: 1-0 (Iván Sánchez)
  • JUVENIL C - CB Terlenka: 1-3 (Ambro)
  • FC Santboià - JUVENIL D: 0-1 (Álex Pérez)
  • CF Begues - JUVENIL E: 7-0
  • FC Barcelona - CADET A: 11-0
  • Santfeliuenc FC - CADET B: 1-1 (Hafed)
  • CADET C - CF Base Marc Bartra: 0-2
  • CADET D - CD Almeda: 3-3 (Mikel 2, Gino)
  • UD Sector Montserratina - CADET E: 0-5 (Joan Salmerón 2, Hugo Bermúdez, Iván, Catalin)
  • CADET F - UD Sector Montserratina: 1-5 (Joel Silvosa)
  • INFANTIL A Integralium - Santfeliuenc FC: 0-0
  • FE At Vilafranca - INFANTIL B Finques Guinot Prunera: 4-0
  • AE Prat - INFANTIL C Investa Legal: 3-0
  • CF Ciutat Cooperativa - INFANTIL D: 0-3 (Arnau Cazorla, Roberto, Xavi Rosell)
  • INFANTIL E - UD Marianao Poblet: 7-0 (Hugo Llopis 3, Álvaro Luque 3, Luis)
  • CD Almeda - INFANTIL F Pro Care Health: 4-2 (Álex Varón, Joaquín)
  • UE Sitges - ALEVÍ A: 3-4 (David Ramírez 2, Taj, Pol Requena)
  • ALEVÍ B - EF Gavà: 4-3 (Denis Felecan 2, Mario, Erik Andreu)
  • FA Espluguenc - ALEVÍ C: 0-7 (Nacho Varón 5, Arón, Víctor Núñez)
  • ALEVÍ D - CB Terlenka: 6-3 (Jorge 4, Jan Deu, Adri Gil)
  • ALEVÍ E - UD Viladecans: 10-3 (Matías 3, Martí 2, Maxi 2, Pep, Enzo, Oriol Cuartero)
  • ALEVÍ F - EF Gavà: 0-5
  • ALEVÍ G - Fundació UE Cornellà: 0-5
  • ALEVÍ H Kilkenny Learning Centre - FC Santboià: 14-1 (Neil 3, Cesc 3, Adrià Del Río 3, Sebas 2, Jan Vivancos 2, Ander)
  • CF Molins de Rei - ALEVÍ I: 11-4 (Benjamín 3, Guillem Andújar)
  • CF Incresa Atlético - ALEVÍ J: 4-6 (Isma 6)
  • CF Igualada - BENJAMÍ A: 7-0
  • BENJAMÍ B - UD Vista Alegre: 3-1 (Rocco, Eric Mulero, Tiziano)
  • FC At Sant Just - BENJAMÍ C: 9-6 (Nacho 3, Seihou, Nil, Álex Requena)
  • Fundació UE Cornellà - BENJAMÍ D: 6-3 (Unai Sedano 3)
  • BENJAMÍ F - CB Terlenka: 1-3 (Bruno)
  • CF Corbera - BENJAMÍ G: 15-7 (Jon 3, Damià 2, Pau Sequera, Paolo) (amistós)
  • FC Santboià - BENJAMÍ H: 3-0
  • CF Can Vidalet - BENJAMÍ I: 14-0
  • INFANTIL-CADET Femení - CE Pla d'Urgell: 0-11
  • CF Igualada - BENJAMÍ-ALEVÍ Femení Prysmian Group: 20-2 (Elaia, Ainara)
  • PRE BENJAMÍ A - EF Gavà: 4-1 (Luis 2, Bruno, Diego Sosa)
  • CF Ciutat Cooperativa - PRE BENJAMÍ B: 3-3 (Biel Solsona, Bilal, Roger)
  • PRE BENJAMÍ C - UE Sant Joan Despí: 13-0 (Aleix 5, Hugo 3, Luis Otero 3, Àlex Yxart 2)
  • CF Atlètic Prat Delta - PRE BENJAMÍ D: 0-16 (Luca 6, Tomás 5, Javi 2, Maxi, Eric, Ian) (amistós)
  • AF Sant Vicenç dels Horts 2014 - PRE BENJAMÍ E: 2-3 (Gerard 2, Jan Fernández) (amistós)
  • UD Vista Alegre - PROMESES: 8-9 (Ezequiel 4, Marc 2, Ciro, Lucas, pròpia porta) (amistós)

 

Aquest cap de setmana del 6-7 d'octubre és el primer de competició oficial per a la gran majoria dels equips del nostre futbol base

De fet, tots els equips federats FCF que disputen lligues de Segona Divisió Futbol 11, Tercera Divisió Futbol 7, Pre Benjamins FCF i Femení, amb les excepcions dels Benjamins E i G, que per l'atzar del calendari descansen en la primera jornada, dirimiran els seus primers 3 punts en joc.

Parlem d'un total de 23 equips (Juvenils C, D i E; Cadets D, E i F; Infantils D, E i F; Alevins E, F, G, H, i i J; Benjamins F, H i I; Pre Benjamins A, B i C; i Infantil-Cadet i Benjamí-Aleví Femenins). A tots/tes els/les nostres jugadors/es, tota la sort del món en una temporada que con sempre arrenca plena de reptes i il.lusions.

Sort i encerts!

 

#SomHiGrocs

 

Us adjuntem la NOTA oficial emesa en les últimes hores en relació als problemes informàtics que ha patit l'intranet de la FCF i que ha afectat a la tramitació de llicències (fitxes)

 

NOTAFCFLLICENCIESJORNADA1

 

Us oferim a continuació l'AGENDA de partits previstos aquest cap de setmana per als nostres equips de Futbol Base (6-7 d'octubre). Podreu seguir la jornada per la Pàgina Facebook Oficial (UE Castelldefels) i pel Compte Twitter UE Castelldefes @uecastelldefels. Ens podeu enviar les vostres imatges a Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

 

  • 07-10-18: Peña Recreativa Sant Feliu - UE CASTELLDEFELS B; 12h; Mpal Falguera (Sant Feliu de Llobregat)
  • 06-10-18: CF Vilanova - JUVENIL A; 18h; CEM Parc del Garraf (Vilanova i la Geltrú)
  • 06-10-18: JUVENIL B - CF Can Vidalet; 18h; Els Canyars
  • 06-10-18: JUVENIL C - CB Terlenka; 20h; Els Canyars
  • 06-10-18: FC Santboià - JUVENIL D; 16h; Mpal Joan Baptista Milà
  • 07-10-18: CF Begues - JUVENIL E; 15h; Mpal Begues
  • 07-10-18: FC Barcelona - CADET A; 12h; Ciutat Esportiva Joan Gamper (Sant Joan Despí)
  • 07-10-18: Santfeliuenc FC - CADET B; 12:45h; Mpal Les Grases (Sant Feliu de Llobregat)
  • 07-10-18: CADET C - CF Base Marc Bartra; 17:10h; Els Canyars
  • 07-10-18: CADET D - CD Almeda; 15:30h; Els Canyars
  • 07-10-18: UD Sector Montserratina - CADET E; 16h; Mpal Torre-Roja (Viladecans)
  • 07-10-18: CADET F - UD Sector Montserratina; 19h; Els Canyars
  • 06-10-18: INFANTIL A Integralium - Santfeliuenc FC; 13h; Els Canyars
  • 06-10-18: FE At Vilafranca - INFANTIL B Finques Guinot Prunera; 14h; Mpal Vilafranca del Penedès
  • 06-10-18: AE Prat - INFANTIL C Investa Legal; 08:45h; Mpal Sagnier
  • 06-10-18: CF Ciutat Cooperativa - INFANTIL D; 15:45h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 06-10-18: INFANTIL E - UD Marianao Poblet; 14:30h; Els Canyars
  • 06-10-18: CD Almeda - INFANTIL F Pro Care Health; 14h; Mpal Almeda (Cornellà)
  • 07-10-18: UE Sitges - ALEVÍ A; 10:15h; Mpal d'Aiguadolç
  • 06-10-18: ALEVÍ B - CB Terlenka; 11:30h; Els Canyars
  • 07-10-18: FA Espluguenc - ALEVÍ C; 10h; Mpal Salt del Pi (Esplugues)
  • 06-10-18: ALEVÍ D - EF Gavà; 11:30h; Els Canyars
  • 06-10-18: ALEVÍ E - UD Viladecans; 10h; Els Canyars
  • 06-10-18: ALEVÍ F - EF Gavà; 10h; Els Canyars
  • 07-10-18: ALEVÍ G - Fundació UE Cornellà; 08:45h; Els Canyars
  • 07-10-18: ALEVÍ H Kilkenny Learning Centre - FC Santboià; 08:45h; Els Canyars
  • 06-10-18: CF Molins de Rei - ALEVÍ I; 14:15h; Mpal Josep Raich
  • 06-10-18: CF Incresa Atlético - ALEVÍ J; 10:30h; Mpal Ricard Ginebreda (Molins de Rei)
  • 07-10-18: CF Igualada - BENJAMÍ A; 12:30h; Mpal Les Comes
  • 06-10-18: BENJAMÍ B - UD Vista Alegre; 08:50h; Els Canyars
  • 06-10-18: FC At Sant Just - BENJAMÍ C; 18h; Mpal Sant Just Desvern
  • 07-10-18: Fundació UE Cornellà - BENJAMÍ D; 12:45h; Mpal Cornellà
  • 06-10-18: BENJAMÍ F - CB Terlenka; 08:50h; Els Canyars
  • 06-10-18: CF Corbera - BENJAMÍ G; 09h; Mpal Corbera (amistós)
  • 07-10-18: FC Santboià - BENJAMÍ H; 09h; Mpal Joan Baptista Milà
  • 06-10-18: CF Can Vidalet - BENJAMÍ I; 09h; Mpal El Molí (Esplugues)
  • 07-10-18: INFANTIL-CADET Femení - CE Pla d'Urgell; 14h; Els Canyars
  • 06-10-18: CF Igualada - BENJAMÍ-ALEVÍ Femení Prysmian Group; 13h; Mpal Les Comes
  • 07-10-18: PRE BENJAMÍ A - EF Gavà; 10h; Els Canyars
  • 06-10-18: CF Ciutat Cooperativa - PRE BENJAMÍ B; 09:30h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 07-10-18: PRE BENJAMÍ C - UE Sant Joan Despí; 10h; Els Canyars
  • 06-10-18: CF Atlètic Prat Delta - PRE BENJAMÍ D; 11:30h; Mpal Julio Méndez (El Prat) (amistós)
  • 06-10-18: AF Sant Vicenç dels Horts 2014 - PRE BENJAMÍ E; 13:15h; Mpal La Barruana (amistós)
  • 06-10-18: UD Vista Alegre - PROMESES; 13h; Mpal Can Vinader (amistós)

#SomHiGrocs

 

Per tercera temporada consecutiva, es posa en marxa una de les iniciatives més exitoses de l'àrea social UE Castelldefels. 

 

A continuació, RESULTATS i GOLEJADORS cap de setmana Futbol Base UE Castelldefels (29-30 setembre 2018). Imatge: CF Begues - ALEVÍ I (Ferran Martín)

  • UE CASTELLDEFELS B - CF Atlético Incresa: 0-2
  • JUVENIL A - CF Blanca Subur: 0-1
  • UE Sant Ildefons - JUVENIL B: 1-1 (Gerard Gotor)
  • JUVENIL C - UD Viladecans: 0-1
  • UD Marianao Poblet - JUVENIL D: 0-5 (Marc Puy, Badr, Ahmed, Albert Pernía, Fatih)
  • CF Gavà Mar - JUVENIL E: 1-4 (Íker 3, Jesús)
  • CADET A - Club Gimnàstic de Tarragona: 3-3 (Nacho, Gregor, Adri Barquero)
  • CADET B - FC At Sant Just: 1-1 (Hugo Pérez de Tudela)
  • CF Blanca Subur - CADET C: 1-1 (pròpia porta)
  • CADET E - Colegio Alemán San Alberto: 6-1 (Hugo Bermúdez 2, Quique, Joan Salmerón, Iván, Alan)
  • CF Amposta - INFANTIL A Integralium: 1-2 (Mark Martínez, Héctor Tejada)
  • INFANTIL B Finques Guinot Prunera - CF Blanca Subur: 0-2
  • INFANTIL C Investa Legal - CF Ciutat Cooperativa: 2-4 (Luca Acosta, Joel Cortés)
  • EF Ángel Pedraza - INFANTIL D: 0-2 (Arnau Cazorla 2)
  • PB Vallirana - INFANTIL E: 1-1 (Álex Vivancos)
  • UD Sector Montserratina - INFANTIL F Pro Care Health: 3-3 (Pol Córcoles, Martín, Dani Armas)
  • ALEVÍ A - FC Barcelona: 1-8 (David Ramírez)
  • FC Santboià - ALEVÍ B: 0-4 (Jan Deu 3, Biel García)
  • ALEVÍ C - FC Santboià: 3-2 (Víctor Núñez 2, Nacho Dávila)
  • UE Sitges - ALEVÍ E: 0-24
  • EF Ángel Pedraza - ALEVÍ F: 0-12 (Fermín 3, Guille 3, Aleix Bartra 2, Víctor Gomáriz 2, Álex Cervera, Biel Grima)
  • ALEVÍ G - CE L'Hospitalet: 11-1 (Dimitri 4, Pau Palacios 4, Oliver, Aleix Fajardo, pròpia porta)
  • ALEVÍ H Kilkenny Learning Centre - CF Cubelles: 1-9 (Jan Vivancos)
  • CF Begues - ALEVÍ I; 5-3 (Ferran, Samuel, Benjamín)
  • BENJAMÍ A - CP Sarrià: 4-2 (Íker 2, Héctor Oria, Héctor Padilla)
  • FC Ath Viladecans - BENJAMÍ B: 1-8 (Arnau Díaz 3, Nico Jerez 2, Eric Mulero, Marco, Dani Gil)
  • BENJAMÍ C - CF Ciutat Cooperativa: 4-5 (Seihou 2, Nil, Álex Gargantilla)
  • BENJAMÍ D - PBiB Sant Feliu Llobregat: 4-7 (Axel, Pol Lizcano, David Leal, Unai Sedano)
  • BENJAMÍ E - CF Gavà Mar: 1-4 (Catalin)
  • EF Gavà - BENJAMÍ F: 2-3 (Pablo, Diego, Fernando)
  • BENJAMÍ H - CF Ciutat Cooperativa: 10-3 (Biel Ventura 4, Lucas Rodríguez 2, Luca Minali, Benicio, Marc Alcubilla, Marc Morlans)
  • EF Ángel Pedraza - PRE BENJAMÍ A: 1-5 (Enzo, Diego Aguilar, Luis, Sergi, Juanjo)
  • UD Marianao Poblet - PRE BENJAMÍ B: 0-10 (Bilal 8, Roger, Julen)
  • PB Sant Vicenç dels Horts - PRE BENJAMÍ C: 5-5 (Aleix 3, David, Hugo)
  • PB Sant Vicenç dels Horts - PRE BENJAMÍ F: 5-1 (Aleix Feliz)

 

A banda dels 6 equips de Primera Divisió, aquest cap de setmana també enceten la lliga els 6 equips de Segona Divisió (en aquest cas futbol 7), que enguany conformen l'estructura Futbol Base UE Castelldefels

Parlem de 3 Alevins (B, C i D) i de 3 Benjamins (també B, C i D). Pel que fa als alevins, després del descens de la 17-18, l'Aleví B, dirigit enguany per Alexis Díaz, parteix com un dels aspirants a cotes importants en el seu grup. El bloc és força complet, amb molt de talent i gol, i en bona lògica hauria d'estar lluitant pels llocs de privilegi de la competició, ja que es tracta d'una plantilla que es coneix a la perfecció i que practica un molt bon futbol. Debuta diumenge a les 17h a casa del FC Santboià, és a dir, al Joan Baptista Milà. Pel que fa al C, que compta amb Carlos Cano com a tècnic, la idea és evitar els patiments que aquesta mateixa lletra va viure el curs precedent i enfortir la bona base futbolística que es va crear la temporada passada amb la major part d'aquests jugadors. Parlem d'un equip amb arguments en totes les línies del camp i que de ben segur que els posarà sobre el tapet. Debuta a casa, concretament dissabte (10h) contra el FC Santboià. I per últim l'Aleví D, conjunt integrat majoritàriament per jugadors acostumats a l'èxit en les darreres campanyes, a còpia d'un fubol col.lectiu magnífic, espera repetir l'alt nivell ofert per aquesta mateixa lletra la temporada passada. Capacitat futbolística en té per fer-ho, i de sobres. Dirigiran l'esquadra Dani García Leiva i Carlos Sánchez i descansaran en la primera jornada, ja que finalment el matx que havien de disputar a Sant Boi, també contra el Santboià, ha estat ajornat.

Pel que fa als Benjamins, el Benjamí B és dirigit aquest curs per Javi Romero, apostant per la continuïtat d'allò que va funcionar en el tram final del curs 17-18, en aquest cas amb el Benjamí D. Parlem d'un equip força compensat i amb prou futbol a les seves botes, tal i com ha demostrat a la pretemporada, com per ser un dels 'animadors' de la zona alta de la classificació en una lliga que sol ser de tremenda exigència. S'estrena a Viladecans, concretament a la Torre Roja i contra l'Ath Viladecans (diumenge a les 09h). També hi hagut relleu a la banqueta dels Benjamins C i D, que la temporada passada van patir per a mantenir la categoria i de quina manera -assolint la permanència el D de manera gairebé heroïca-. El C 18-19 serà entrenat per David García Serra, disposant d'un bon cabdal de talent i competitivitat que, un cop li agafi el tó al canvi de categoria, ens ha de donar moltes matinals i tardes d'alegria. Obrirà el campionat a casa, concretament diumenge a les 10h contra el CF Ciutat Cooperativa. Pel que fa al D, Arnau Mañas dirigirà un equip que serà de Segona Divisió per tercera campanya consecutiva i que s'ha marcat com a objectiu la permanència sense, això sí, el patiment viscut en les campanyes prèvies. El bloc és de garanties i vol començar a demostrar-ho el diumenge a casa, a les 08:50h, contra la PBiB de Sant Feliu.

Molta sort a tots!

#SomHiGrocs