RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (21-22 MAIG 2016)

 

Els hi oferim a continuació resultats i golejadors del darrer cap de setmana de competició, 21-22 de maig, per als nostres equips de Futbol Base UE Castelldefels. Imatge: BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS - Peña Recreativa Sant Feliu (Andrés Burgos)

  • CF PALLEJÀ - UE CASTELLDEFELS B: 2-1 (Mateo Longone)
  • JUVENIL A PONCE SERVICE - CE ANOIA: no disputat per incompareixença del CE Anoia (3-0 a favor del Juvenil A)
  • JUVENIL B - FE AT VILAFRANCA: 3-3 (Make, Fran, Javi Pedro)
  • CADET A PAX4EVENTS - GIMNÀSTIC DE TARRAGONA: 2-1 (Adri, Marc García)
  • UD MARIANAO POBLET - CADET B: 4-2 (Paolo, Albert Roures)
  • AE PRAT - CADET D: 2-1 (De Pedro)
  • CADET E - SANTFELIUENC FC: 2-4 (Kilian, Sebastien)
  • INFANTIL A - CD FONTSANTA-FATJÓ: 2-2 (Gregor, Stefano)
  • FE AT VILAFRANCA - INFANTIL B: 2-0
  • UE SANT JOAN DESPÍ - INFANTIL C: 7-0
  • ESCOLA ESPORTIVA LLOR - INFANTIL D: 0-0
  • UD VISTA ALEGRE - INFANTIL E AGVA PLUS: 1-4 (Jorge Vega 3, Carlos Fernández)
  • INFANTIL F - CF VINYETS MOLÍ-VELL: 1-2 (Guille)
  • ALEVÍ B - UD VILADECANS: 3-1 (Biel, Marc Moraza, Sandro)
  • UE CORNELLÀ - ALEVÍ C: 0-7 (Nils 4, Iván, Alejandro, Joel Martí)
  • PBiB SANT FELIU - ALEVÍ D: 1-14 (Joan Salmerón 2, Joel Blasco 2, Ivan 2, Héctor 2, Otman 2, Pol Albaladejo 2, Jairo, Sandro Pruneri)
  • ALEVÍ E CARNISSERIES SOLER - PBiB SANT FELIU: 5-3 (Pol Esteban 3, Naiche, Pablo Fischer)
  • UD SECTOR MONTSERRATINA - ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA: 0-19 (Nico Capellino 4, Mario 3, Íker Boo 3, Héctor Robles 3, Albert Ferri 2, Marc Henarejos, Iván, Jordi, Martí)
  • ALEVÍ G INVESTA LEGAL - AE PRAT: 6-0 (Albert Clara 2, Alejandro, David Pavón, Jan Espada, Héctor Tejada)
  • UD VILADECANS - ALEVÍ H: 4-3 (Robert 2, Mark Oaida)
  • ALEVÍ I - UD SECTOR MONTSERRATINA: 1-5 (Hugo Saco)
  • BENJAMÍ A - CF BLANCA SUBUR: 3-6 (Alexander 2, Lucas)
  • FC BARCELONA - BENJAMÍ B: 5-1 (Bruno Valenzuela)
  • FC SANT ESTEVE SESROVIRES - BENJAMÍ C CONSTRUCCINC 2004: 6-3 (Jan Deu, Adri, Isaac)
  • BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS - PEÑA RECREATIVA SANT FELIU: 3-2 (Matías, Liam, Álvaro)
  • SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUPACIÓ - BENJAMÍ E: 0-2 (Eloi, Pol Córcoles)
  • UD MARIANAO POBLET - BENJAMÍ F: 2-6 (Taj 2, Dani Moreno, Álex Smet, Dylan, Batiste)
  • UD VILADECANS - BENJAMÍ G PRYSMIAN GROUP: 5-3 (Tomás, Fermín, Marc Yxart)
  • PRE BENJAMÍ A SUORTOPEDIA.COM - FC SPORTING GAVÀ: 11-0 (Adriel 5, Manel 3, Xavi, Marc Cuevasanta, Ian Musson)
  • UD VILADECANS - PRE BENJAMÍ B LE PETIT DETAIL: 1-4 (Adrià, Marc Julià, Raúl, Oriol)
  • AE SANT LLUÍS - PRE BENJAMÍ C: 1-2 (Asier Sánchez, Oliver)
  • ESCOLA ESPORTIVA LLOR - PRE BENJAMÍ E: 2-5 (Nico 2, Pol Gené, Biel, Eric Pavalascu)
Llegir 586 vegades Darrera modificació el Dimarts, 07 Juny 2016 13:06