RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (30 D'ABRIL - 1 DE MAIG)

 

Els hi oferim a continuació resultats i golejadors del darrer cap de setmana de competició, 30 d'abril-1 de maig, per als nostres equips de Futbol Base. Imatge: JUVENIL C - PB Vallirana (Andrés Burgos)

  • UE CASTELLDEFELS B - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUPACIÓ: 2-2 (Nacho Jorcano, Macedo)
  • UD SAN MAURO - JUVENIL A PONCE SERVICES: 0-3 (Jordan, Pablo Rodríguez, Carlos García)
  • AE PRAT - JUVENIL B: 3-1 (Dani Teruel)
  • JUVENIL C - PB VALLIRANA: 9-4 (Iván 2, Emmanuel 2, Quique 2, Carlos, Aleix Villagrasa, Lautaro)
  • CADET A PAX4EVENTS - UE BORDETA DE LLEIDA: 6-2 (Guille 3, Adri 2, Faysal)
  • UE SANT ILDEFONS - CADET B: 3-0
  • FC SANTBOIÀ - CADET C: 4-3 (Joel, Sergi Marín, Marc Sánchez)
  • UD SECTOR MONTSERRATINA - CADET D: 5-4 (De Pedro 2, Nyle, Dani González)
  • CADET E - EF GAVÀ: 1-5 (Pedro)
  • UE CORNELLÀ - INFANTIL A: 3-4 (Yeray 2, Miquel, Carlos Cara)
  • INFANTIL B - CF BEGUES: 0-4
  • INFANTIL C - EF GAVÀ: 1-5 (Albert Pernía)
  • INFANTIL D - UE SANT JOAN DESPÍ: 7-0 (Matheus 3, Badr, Óscar, Pablo Illana, Víctor)
  • EF GAVÀ - INFANTIL E AGVA PLUS: 2-0
  • INFANTIL F - FC CASABLANCA: 0-5
  • ALEVÍ A - UNIÓ FUTBOL BASE JÀBAC I TERRASSA: 5-3 (Moha 3, Jan Bartra, Yago)
  • ALEVÍ B - CF CIUTAT COOPERATIVA: 9-1 (Sandro 3, Joel Silvosa 2, Bernat 2, Adri Boragno 2)
  • ALEVÍ C - FE AT VILAFRANCA: 3-0 (Nils, Alejandro, Álex Deslex)
  • ALEVÍ D - CF SANT JUST DESVERN: 13-1 (Otman 5, Héctor 3, Marc Vivancos 2, Joan Salmerón 2, Ivan)
  • PEÑA RECREATIVA SANT FELIU - ALEVÍ E CARNISSERIES SOLER: 1-6 (Pablo Fischer 3, Pol Esteban, Kim, Ignacio)
  • UE SANT ILDEFONS - ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA: 2-7 (Íker Boo 2, Nico Capellino 2, Martí, Albert Ferri, Marc Henarejos)
  • CF CIUTAT COOPERATIVA - ALEVÍ G INVESTA LEGAL: 2-3 (Adri, Héctor Tejada, pròpia porta)
  • FC LEVANTE LAS PLANAS - ALEVÍ H: 4-2 (Mark Oaida 2)
  • CF BEGUES - ALEVÍ I: 2-1 (Elías Méndez)
  • EF GAVÀ - BENJAMÍ A: 4-2 (Alexander 2)
  • CF PALLEJÀ - BENJAMÍ B: 3-0
  • BENJAMÍ C CONSTRUCCINC 2004 - UE SITGES: 1-6 (pròpia porta)
  • AE SANT VICENÇ DELS HORTS - BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS: 1-6 (Matías 3, Liam, Yago, Dani)
  • BENJAMÍ E - CF MOLINS DE REI: 2-3 (Pol Córcoles, Arnau Cazorla)
  • PBiB SANT FELIU - BENJAMÍ F: 0-11 (Dani Moreno 2, Taj 2, Pol Requena 2, Lukas 2, Álex Smet 2, Diego)
  • BENJAMÍ G PRYSMIAN - EF GAVÀ: 3-12 (Aleix Bartra, Marc Yxart, Mario)
  • BENJAMÍ H - FC SANTBOIÀ: 2-3 (Arón, Biel)
  • AE PRAT - PRE BENJAMÍ A: 1-8 (Adriel 4, Manel 2, Pau Palacios, Ian Musson)
  • SANTFELIUENC FC - PRE BENJAMÍ B LE PETIT DETAIL: 0-9 (Dimitri 4, Aleix Requena 2, Jon 2, Jan Vivancos)
  • PRE BENJAMÍ C - PB VALLIRANA: 8-1 (Neil 3, Alessandro 2, Oliver 2, Seba)
  • UD MARIANAO POBLET - PRE BENJAMÍ D: 3-4 (Denis, Izan, Samuel, Bruno)
  • PRE BENJAMÍ E - CF SANT JUST DESVERN: 5-1 (Nico Jerez 2, Pol Gené 2, Eric Pavalascu)
  • UE SANT ILDEFONS - PRE BENJAMÍ F: 6-1 (Nacho)
  • PRE BENJAMÍ G - CLUB ATLÉTICO INCRESA: 3-3 (Raúl 2, Sergio)
  • PROMESES A - FC SPORTING GAVÀ: 5-0 (Álex Requena 3, Marc Heredia 2)
  • ESCOLA 4 ANYS Grup JAVI ROMERO; Trobada de Debutants: 3 gols (Edgar, Cesc, Hugo)
  • ESCOLA 4 ANYS Grup JUANITO; Trobada de Debutants; 3 gols (Sergi 2, Diego)
Llegir 484 vegades Darrera modificació el Divendres, 13 Mai 2016 05:53