AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (30 ABRIL - 1 MAIG)

 

Els hi oferim a continuació l'agenda de partits previstos aquest proper cap de setmana del 30 d'abril - 1 de maig per als nostres equips de Futbol Base. Podran seguir la jornada a la PÀGINA FACEBOOK UE CASTELLDEFELS (UE Castelldefels o www.facebook.com/UeCas elldefels) i al compte Twitter Oficial UE Castelldefels (@uecastelldefels).

  • 30-04-16: UE CASTELLDEFELS B - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUPACIÓ; 16h; Els Canyars
  • 30-04-16: UD SAN MAURO - JUVENIL A PONCE SERVICES; 16:30h; Mpal Santa Margarida de Montbui
  • 01-05-16: AE PRAT - JUVENIL B; 12h; Sagnier
  • 30-04-16: JUVENIL C - PB VALLIRANA; 20h; Els Canyars
  • 30-04-16: CADET A PAX4EVENTS - UE BORDETA DE LLEIDA; 18h; Els Canyars
  • 30-04-16: UE SANT ILDEFONS - CADET B; 15:30h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 01-05-16: FC SANTBOIÀ - CADET C; 12h; Joan Baptista Milà
  • 01-05-16: UD SECTOR MONTSERRATINA - CADET D; 13:30h; Torre Roja Viladecans
  • 01-05-16: CADET E - EF GAVÀ; 14h; Els Canyars
  • 30-04-16: UE CORNELLÀ - INFANTIL A; 10:30h; Nou Mpal de Cornellà
  • 01-05-16: INFANTIL B - CF BEGUES; 11h; Els Canyars
  • 30-04-16: INFANTIL C - EF GAVÀ; 13h; Els Canyars
  • 01-05-16: INFANTIL D - UE SANT JOAN DESPÍ; 12:30h; Els Canyars
  • 30-04-16: EF GAVÀ - INFANTIL E AGVA PLUS; 15:45h; Can Torelló
  • 30-04-16: INFANTIL F - FC CASABLANCA; 14:30h; Els Canyars
  • 01-05-16: ALEVÍ A - UNIÓ FUTBOL BASE JÀBAC I TERRASSA; 15:45h; Els Canyars
  • 30-04-16: ALEVÍ B - CF CIUTAT COOPERATIVA; 11:30h; Els Canyars
  • 30-04-16: ALEVÍ C - FE AT VILAFRANCA; 10h; Els Canyars
  • 30-04-16: ALEVÍ D - CF SANT JUST DESVERN; 10h; Els Canyars
  • 30-04-16: PEÑA RECREATIVA SANT FELIU - ALEVÍ E CARNISSERIES SOLER; 10:30h; Mpal Falguera (Sant Feliu Llob.)
  • 30-04-16: UE SANT ILDEFONS - ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA; 12:30h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 01-05-16: CF CIUTAT COOPERATIVA - ALEVÍ G INVESTA LEGAL; 10h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 01-05-16: FC LEVANTE LAS PLANAS - ALEVÍ H; 10h; Mpal Les Planes (Sant Joan Despí)
  • 30-04-16: CF BEGUES - ALEVÍ I; 09h; Mpal Begues
  • 30-04-16: EF GAVÀ - BENJAMÍ A; 12h; Can Torelló
  • 30-04-16: CF PALLEJÀ - BENJAMÍ B; 10:30h; Mpal Pallejà
  • 01-05-16: BENJAMÍ C CONSTRUCCINC 2004 - UE SITGES; 10h; Els Canyars
  • 30-04-16: AE SANT VICENÇ DELS HORTS - BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS; 09h; Mpal La Guàrdia
  • 30-04-16: BENJAMÍ E - CF MOLINS DE REI; 08:50h; Els Canyars
  • 01-05-16: PBiB SANT FELIU - BENJAMÍ F; 11h; Les Grasses (Sant Feliu Llobregat)
  • 01-05-16: BENJAMÍ G PRYSMIAN - EF GAVÀ; 10h; Els Canyars
  • 30-04-16: BENJAMÍ H - FC SANTBOIÀ; 08:50h; Els Canyars
  • 30-04-16: AE PRAT - PRE BENJAMÍ A; 10:45h; Sagnier
  • 01-05-16: SANTFELIUENC FC - PRE BENJAMÍ B LE PETIT DETAIL; 12h; Les Grasses
  • 30-04-16: PRE BENJAMÍ C - PB VALLIRANA; 11:30h; Els Canyars
  • 30-04-16: UD MARIANAO POBLET - PRE BENJAMÍ D; 10h; Mpal Marianao (Sant Boi)
  • 30-04-16: PRE BENJAMÍ E - CF SANT JUST DESVERN; 10h; Via Fèrria Castelldefels
  • 30-04-16: UE SANT ILDEFONS - PRE BENJAMÍ F; 10h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 30-04-16: PRE BENJAMÍ G - CLUB ATLÉTICO INCRESA; 09h; Via Fèrria Castelldefels
  • 30-04-16: PROMESES A - FC SPORTING GAVÀ; 10h; Via Fèrria Castelldefels
  • 30-04-16: ESCOLA 4 ANYS Grup JAVI ROMERO; Trobada de Debutants; 09h; Nou Mpal de Viladecans
  • 30-04-16: ESCOLA 4 ANYS Grup JUANITO; Trobada de Debutants; 09h; Nou Mpal de Viladecans
Llegir 564 vegades Darrera modificació el Dijous, 28 abril 2016 16:46