RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (23-24 ABRIL 2016)

 

 

Els hi oferim a continuació resultats i golejadors del darrer cap de setmana de competició, 23-24 d'abril, per als nostres equips de Futbol Base. Imatge: BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS - Club EFO 87 (Andrés Burgos)

  • CF CIUTAT COOPERATIVA - UE CASTELLDEFELS B: 1-0
  • CF VILANOVA - JUVENIL A PONCE SERVICES: 1-4 (Sergi Cabré 2, Jordan, Pol Conesa)
  • JUVENIL B - UD VISTA ALEGRE: 2-2 (Álex Rodríguez, Julen)
  • UD SECTOR MONTSERRATINA - JUVENIL C: 3-0
  • FC ASCÓ - CADET A PAX4EVENTS: 3-1 (Frank)
  • CADET B - CF CIUTAT COOPERATIVA: 5-3 (Paolo, Frank, Marc Gibernau, Joel, Marc Gómez)
  • CADET C - CD RIBES: 1-0 (David Plaza)
  • CADET D - EF GAVÀ: 1-2 (Nyle)
  • UD SECTOR MONTSERRATINA - CADET E: 5-1 (Pedro)
  • INFANTIL A - UE SANT ILDEFONS: 2-1 (Gregor, Hugo Fonta)
  • CF IGUALADA - INFANTIL B: 4-1 (Pablo Pruneri)
  • AE PIERA - INFANTIL C: 6-1 (Eneko)
  • UD SECTOR MONTSERRATINA - INFANTIL D: 2-1 (Matheus) 
  • INFANTIL E AGVA PLUS - FC AT SANT JUST: 6-0 (Jorge Vega, Carlos, Mikel, Edu Oliver, Barend, pròpia porta)
  • UD VILADECANS - INFANTIL F: 1-1 (Luis)
  • CLUB GIMNÀSTIC MANRESA - ALEVÍ A: 5-0
  • AE MARTORELL - ALEVÍ B: 3-1 (Sandro)
  • CF CUBELLES - ALEVÍ C: 7-4 (Quique 2, Nils, Hugo López)
  • SANTFELIUENC FC - ALEVÍ D: 0-5 (Joan Salmerón 2, Marc Vivancos, Pol Albadalejo, Otman)
  • ALEVÍ E CARNISSERIES SOLER - CF SANT JUST DESVERN: 1-3 (Pol Esteban)
  • ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA - CF CIUTAT COOPERATIVA: 10-0 (Nico Capellino 3, Albert Ferri 2, Héctor Robles 2, Mario, Iván, Íker Boo)
  • ALEVÍ G INVESTA LEGAL - FC SPORTING GAVÀ: 4-2 (Héctor Tejada, Edgar, Albert Clara, Joel Martí)
  • ALEVÍ H - UD SECTOR MONTSERRATINA: 6-2 (Adri 4, Sergi Bayascas, Izan)
  • ALEVÍ I - CF CIUTAT COOPERATIVA: 2-8 (Oriol, Alejandro)
  • BENJAMÍ A - AE PIERA: 1-0 (Camilo)
  • BENJAMÍ B - AE MARTORELL: 5-3 (Bruno Valenzuela 2, Joaquín, Pol Rodríguez, Aitor Trallero)
  • UE CORNELLÀ - BENJAMÍ C CONSTRUCCINC 2004: 1-2 (Jan Deu, José)
  • BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS - CLUB EFO 87: 3-1 (Liam, Jordi Bercero, Eric)
  • EF GAVÀ - BENJAMÍ E: 3-4 (Arnau Cazorla, Eloi, Pol Córcoles, Xavi Rosell)
  • BENJAMÍ F - SANTFELIUENC FC: 6-1 (Pol Requena 4, Dani Moreno, Diego)
  • SANTFELIUENC FC - BENJAMÍ G PRYSMIAN GROUP: 6-4 (Tomás 2, Fermín, Marc Yxart)
  • AE SANT LLUÍS - BENJAMÍ H: 2-6 (Alexander 3, Biel, Enzo, Julen)
  • PRE BENJAMÍ A - AE MARTORELL: 13-0 (Adriel 5, Biel 3, Pau Palacios 2, Íker Muñoz 2, Mario)
  • PRE BENJAMÍ B - UD SECTOR MONTSERRATINA: 2-1 (David, Dimitri)
  • FA ESPLUGUENC - PRE BENJAMÍ C: 1-8 (Quim 2, Neil 2, Seba 2, Ander, Oliver)
  • FC CASABLANCA - PRE BENJAMÍ D: 3-4 (Bruno 2, Alejandro 2)
  • PRE BENJAMÍ E - DSB COLEGIO ALEMÁN BARCELONA: 2-6 (Max, Nico Jerez)
  • CF ATLÉTICO INCRESA - PRE BENJAMÍ F: 1-6 (Izan 2, Xavi 2, Mario, pròpia porta)
  • PRE BENJAMÍ G - PB CERVELLÓ: 5-0 (Raúl 2, Rocco 2, Miguel)
Llegir 662 vegades Darrera modificació el Dijous, 05 Mai 2016 16:23