RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (02-03 ABRIL 2016)

 

Els hi oferim a continuació resultats i golejadors del darrer cap de setmana de competició, 2-3 d'abril, disputat pels nostres equips de Futbol Base. Imatge: BENJAMÍ C CONSTRUCCINC 2004 - FE At Vilafranca (Andrés Burgos)

  •  CF OLESA - UE CASTELLDEFELS B: 3-2 (Franco, pròpia porta)
  • JUVENIL A PONCE SERVICES - FC LEVANTE LAS PLANAS: 6-1 (Jordan 3, Edu Muñoz 2, Sergi Cabré)
  • CF CUBELLES - JUVENIL B: 1-0
  • CADET A PAX4EVENTS - UE RAPITENCA: 0-1
  • EF GAVÀ - CADET B: 5-3 (Marc Gibernau 2, Adri)
  • CB TERLENKA - CADET C: 1-2 (Joel, Iván)
  • UD MARIANAO POBLET - CADET D: 2-0
  • CADET E - CD ALMEDA: 0-11
  • INFANTIL A - FA ESPLUGUENC: 0-3
  • EF GAVÀ - INFANTIL B: 4-0
  • INFANTIL C - FC MASQUEFA: 1-4 (Albert Sanfeliu)
  • UD VILADECANS - INFANTIL E AGVA PLUS: 3-2 (Mikel, Edu Oliver)
  • INFANTIL F - FA ESPLUGUENC: 2-5 (Luis, Samuel)
  • ALEVÍ A - UE CORNELLÀ: 2-4 (Sergi Robres, Jan Bartra)
  • ALEVÍ B - UE CORNELLÀ: 0-1
  • AE PRAT - ALEVÍ C: 1-5 (Quique 2, Álex Deslex, Joel Martí, Marc Bergantiños)
  • ALEVÍ D - SANT ANDREU DE LA BARCA: 17-0 (Otman 5, Héctor Morales 4, Jairo 3, Jonathan Olaru, Joel Blasco, Marc Vivancos, Joan Salmerón, Pol Albadalejo)
  • SANTFELIUENC FC - ALEVÍ E CARNISSERIES SOLER: 1-7 (Pol Esteban 3, Pablo Fischer 2, Jude, Aleix)
  • CD FONTSANTA-FATJÓ - ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA: 0-9 (Iván 2, Íker Boo 2, Héctor Robles 2, Nico Capellino 2, Martí)
  • UD SECTOR MONTSERRATINA - ALEVÍ G INVESTA LEGAL: 2-8 (Héctor Tejada 2, Albert Clara 2, David Pavón, Ángel, Jan Bartra, pròpia porta)
  • FC SPORTING GAVÀ - ALEVÍ H: 7-4 (Robert 3, Jonas)
  • UD MARIANAO POBLET - ALEVÍ I: 2-3 (Alejandro 2, Elías Méndez)
  • FE AT VILAFRANCA - BENJAMÍ A: 2-2 (Alexander, Martí)
  • CF BEGUES - BENJAMÍ B: 4-1 (Bruno Valenzuela)
  • BENJAMÍ C CONSTRUCCINC 2004 - FE AT VILAFRANCA: 6-3 (Isaac 2, Jan Deu, Pablo, Martí, pròpia porta)
  • UD SECTOR MONTSERRATINA - BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS: 1-8 (Jordi Bercero 3, Matías 2, Liam 2, Yago)
  • BENJAMÍ E - UE SANT JOAN DESPÍ: 2-1 (Arnau Cazorla, Pol Córcoles)
  • CF GAVÀ MAR - BENJAMÍ F: 3-4 (Pol Requena, Dani Moreno, Taj, Batiste)
  • BENJAMÍ G PRYSMIAN GROUP - UD MARIANAO POBLET: 2-12 (Álex Cervera, Matías)
  • BENJAMÍ H - AE DELTA PRAT: 0-4
  • UD VILADECANS - PRE BENJAMÍ A SUORTOPEDIA.COM: 1-4 (Biel 2, Adriel, Mario)
  • FC SANTBOIÀ - PRE BENJAMÍ B LE PETIT DETAIL: 8-2 (Dimitri, Jan Vivancos)
  • PRE BENJAMÍ C - UE TORRELLES: 6-3 (Eric Pavalascu 3, Seba, Neil, Oliver)
  • PRE BENJAMÍ D - PB SANT FELIU: 6-2 (Alejandro 2, Izan 2, Denis, Bruno)
  • FC SANTBOIÀ - PRE BENJAMÍ E: 10-1 (Pol Gené)
  • SANTFELIUENC FC - PRE BENJAMÍ G: 6-1 (Sergio)
  • PROMESES A - CF MOLINS DE REI: 5-0 (Álex Gargantilla 2, Biel 2, Álex Requena)
  • CF VINYETS MOLÍ-VELL - PROMESES B: 1-7 (Nico 2, Pau 2, Carlos, Noah, Aleix Juárez)
Llegir 927 vegades Darrera modificació el Dijous, 14 abril 2016 13:42