RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (19-20 MARÇ 2016)

 

Els hi oferim a continuació resultats i golejadors del darrer cap de setmana de competició, 19-20 de març, per als nostres equips de Futbol Base. Imatge: ALEVÍ G INVESTA LEGAL - CD Almeda (Andrés Burgos)

  • UE CASTELLDEFELS B - PEÑA UD MÁLAGA: 2-2 (Carlos Sánchez, Peñas) (sense acabar)
  • SANTFELIUENC FC - JUVENIL A PONCE SERVICES: 4-2 (Jordan 2)
  • JUVENIL B - CD FONTSANTA-FATJÓ: 2-0 (Álex Rodríguez, Lautaro)
  • CF GAVÀ MAR - JUVENIL C: 1-6 (Joan Gayubo, Nico Cruz, Aleix Villagrasa, Carlos, Patrick, Mikel)
  • UD MARIANAO POBLET - CADET A PAX4EVENTS: 2-3 (Adri, Guille, Faysal)
  • CADET B - FC SANTBOIÀ: 0-5
  • CADET C - FC MASQUEFA: 10-0 (Joel 6, Álvaro Faura 3, Sergi Marín)
  • CADET D - UD VILADECANS: 1-1 (Javi Sevilla)
  • UD SECTOR MONTSERRATINA - CADET E: 0-1 (Mario) (suspès al descans)
  • EF GAVÀ - INFANTIL A: 3-0
  • INFANTIL B - CD RIBES: 1-15 (Yago)
  • FC SANT ESTEVE SESROVIRES - INFANTIL C: 3-1 (Alejandro)
  • INFANTIL D - SANTFELIUENC FC: 2-0 (Álex Salas, Jakub)
  • INFANTIL E AGVA PLUS - UD MARIANAO POBLET: 6-1 (Barend 3, Jorge Vega, Max, Yago)
  • CF GAVÀ MAR - INFANTIL F: 3-1 (Moha)
  • CF GAVÀ MAR - ALEVÍ B: 5-1 (Joel Silvosa)
  • ALEVÍ C - CD RIBES: 7-2 (Álex Deslex 2, Quique 2, Sandro 2, Alejandro)
  • CF CAN VIDALET - ALEVÍ D: 5-6 (Joel Blasco 2, Sandro Pruneri, Jairo, Marc Vivancos, pròpia porta)
  • ALEVÍ E CARNISSERIES SOLER - PB VALLIRANA: 7-1 (Pol Esteban 3, Pablo Fischer 2, Agustín, pròpia porta)
  • ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA - SANTFELIUENC FC: 1-4 (Nico Capellino)
  • ALEVÍ G INVESTA LEGAL - CD ALMEDA: 12-2 (Héctor Tejada 2, Albert Clara 2, Jan Bartra 2, David Pavón, Alejandro, Edgar, Aleix, Ángel, pròpia porta)
  • ALEVÍ H - UD VISTA ALEGRE: 6-2 (Izan 3, Robert 2, Sergi Bayascas)
  • ALEVÍ I - CB TERLENKA: 3-2 (Pol Lobaco, Oriol, Hugo Saco)
  • BENJAMÍ A - CB TERLENKA: 2-0 (Diego, Alexander)
  • BENJAMÍ B - CF VINYETS MOLÍ-VELL: 3-4 (Pol Rodríguez 2, Álex Vivancos)
  • CB TERLENKA - BENJAMÍ C CONSTRUCCINC 2004: 7-0
  • CE ESPARREGUERA - BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS: 0-19 (Dani 5, Biel 3, Jordi Bercero 2, Liam 2, Matías 2, Álvaro 2, Álex Lengua, Eric Montes, Yago)
  • PEÑA RECREATIVA SANT FELIU - BENJAMÍ E: 2-3 (Arnau Cazorla 2, Edu Azagra)
  • BENJAMÍ F - UE SANT JOAN DESPÍ: 4-1 (Dani Moreno 2, Pol Requena, Dylan)
  • UE CORNELLÀ - BENJAMÍ G: 5-3 (Tomás 3)
  • CB TERLENA - BENJAMÍ H: 8-3 (Isaac 3)
  • PRE BENJAMÍ A SUORTOPEDIA.COM - CF MOLINS DE REI: 1-2 (Xavi)
  • PRE BENJAMÍ B LE PETIT DETAIL - AE PRAT: 2-1 (Dimitri 2)
  • CE ABRERA - PRE BENJAMÍ C: 0-3 (Neil 3)
  • FA ESPLUGUENC - PROMESES A: 2-1
Llegir 702 vegades Darrera modificació el Divendres, 08 abril 2016 05:11