AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (23-24 GENER 2016)

 

  • 24-01-16: CF MARTORELL B - UE CASTELLDEFELS B; 16:30h; Torrent de Llops

 

  • 23-01-16: CE ANOIA - JUVENIL A; 18h; Mpal Can Tito (Vilanova del Camí)
  • 23-01-16: FE AT VILAFRANCA - JUVENIL B; 13:30h; Mpal Vilafranca del Penedès
  • 23-01-16: CLUB GIMNÀSTIC DE TARRAGONA - CADET A; 12:15h; Mpal Sant Salvador (Tarragona)
  • 24-01-16: CADET B - UD MARIANAO POBLET; 16h; Els Canyars
  • 23-01-16: CADET D - AE PRAT; 18h; Els Canyars
  • 24-01-16: SANTFELIUENC FC - CADET E; 12:30h; Les Grasses
  • 24-01-16: CD FONTSANTA-FATJÓ - INFANTIL A; 11:30h; Mpal Fontsanta (Cornellà)
  • 23-01-16: INFANTIL B - FE AT VILAFRANCA; 14:30h; Els Canyars
  • 23-01-16: INFANTIL C - UE SANT JOAN DESPÍ; 13h; Els Canyars
  • 24-01-16: INFANTIL D - ESCOLA ESPORTIVA LLOR; 13h; Els Canyars
  • 24-01-16: INFANTIL E - UD VISTA ALEGRE; 14:30h; 14:30h; Els Canyars
  • 24-01-16: CF VINYETS MOLÍ-VELL - INFANTIL F; 13h; Mpal La Parellada (Sant Boi)
  • 23-01-16: ALEVÍ A - UE SANT ANDREU; 08:50h; Els Canyars
  • 23-01-16: UD VILADECANS - ALEVÍ B; 10:15h; Nou Mpal de Viladecans
  • 23-01-16: ALEVÍ C - UE CORNELLÀ; 08:50h; Els Canyars
  • 23-01-16: ALEVÍ D - PBiB SANT FELIU; 10:20h; Els Canyars
  • 23-01-16: PBiB SANT FELIU - ALEVÍ E; 12h; Les Grasses
  • 24-01-16: ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA - UD SECTOR MONTSERRATINA; 09h; Els Canyars
  • 23-01-16: AE PRAT - ALEVÍ G INVESTA LEGAL; 13h; Sagnier
  • 23-01-16: ALEVÍ H - UD VILADECANS; 10:20h; Els Canyars
  • 23-01-16: UD SECTOR MONTSERRATINA - ALEVÍ I; 11h; Torre Roja Viladecans
  • 23-01-16: CF BLANCA SUBUR - BENJAMÍ A; 12h; Nou Pins Bens (Sitges)
  • 23-01-16: BENJAMÍ B - FC BARCELONA; 11:45h; Els Canyars
  • 24-01-16: BENJAMÍ C - FC SANT ESTEVE SESROVIRES; 10:30h; Els Canyars
  • 23-01-16: PEÑA RECREATIVA SANT FELIU - BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS; 09h; La Falguera
  • 23-01-16: BENJAMÍ E - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUPACIÓ; 11:45h; Els Canyars
  • 24-01-16: BENJAMÍ F - UD MARIANAO POBLET; 09h; Els Canyars
  • 24-01-16: BENJAMÍ G PRYSMIAN - UD VILADECANS; 10:30h; Els Canyars
  • 24-01-16: PEÑA RECREATIVA SANT FELIU - BENJAMÍ H; 11h; Les Grasses
  • 23-01-16: FC SPORTING GAVÀ - PRE BENJAMÍ A; 09h; Can Tintorer
  • 24-01-16: PRE BENJAMÍ B - UD VILADECANS; 11:45h; Els Canyars
  • 24-01-16: PRE BENJAMÍ C - AE SANT LLUÍS; 11:45h; Els Canyars
  • 23-01-16: PRE BENJAMÍ D - CD FONTSANTA-FATJÓ; 09h; Via Fèrria Castelldefels
  • 23-01-16: CD ALMEDA - PRE BENJAMÍ E; 09:30h; Mpal Almeda (Cornellà)
  • 23-01-16: PRE BENJAMÍ F - ESCOLA ESPORTIVA LLOR; 10h; Via Fèrria Castelldefels
  • 23-01-16: UE SANT ILDEFONS - PRE BENJAMÍ G; 10h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
Llegir 458 vegades Darrera modificació el Divendres, 22 Gener 2016 13:22