RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (16-17 GENER 2016)

 

Els hi oferim a continuació resultats i golejadors del darrer cap de setmana de competició, 16-17 de gener, pels nostres equips de futbol base. Imatge: ALEVÍ I - AE Prat (Andrés Burgos)

  •  PEÑA RECREATIVA SANT FELIU - UE CASTELLDEFELS B: 2-3 (Marc Escriu, Franco, Mateo Longone)
  • JUVENIL A - FC AT SANT JUST: 5-0 (Sergi Cabré 3, Jordan, Otman)
  • JUVENIL B - CD RIBES: 4-0 (Pol Conesa, Guillem, Fran, Arnau Redondo)
  • EF GAVÀ - JUVENIL C: 3-4 (Nico Cruz 2, Hugo Santos, Mikel)
  • CD LA FLORESTA - CADET A: 1-2 (Faysal, Adri)
  • CADET B - UD VILADECANS: 2-2 (Albert Roures, De Pedro)
  • CADET C - AE PIERA: 0-3
  • CF VINYETS MOLÍ-VELL - CADET D: 3-0
  • UD VILADECANS - CADET E: 1-2 (Juan Andrés 2)
  • INFANTIL A - CF SANTA EULÀLIA: 2-3 (Gregor, Yeray)
  • UD SECTOR MONTSERRATINA - INFANTIL B: 1-0
  • CF IGUALADA - INFANTIL C: 12-0
  • UE CORNELLÀ - INFANTIL D: 0-2 (Matheus, Chima)
  • INFANTIL E - AE PRAT: 4-0 (Nico Tallón, Jorge Vega, Sergi Gómez, Barend)
  • AE PRAT - INFANTIL F: 5-0
  • ALEVÍ A - CF DAMM: 2-9 (Jorge, Moha)
  • CF BLANCA SUBUR - ALEVÍ B: 4-5 (Pol Meneses 2, Sandro 2, Hugo Bermúdez)
  • CF GAVÀ MAR - ALEVÍ C: 1-6 (Alejandro 2, Sergio Rubias, Nils, Quique, Hugo López)
  • FC LEVANTE LAS PLANAS - ALEVÍ D: 0-9 (Jairo 2, Otman 2, Pol Albadalejo, Joel Blasco, Sandro Pruneri, Ivan Treschalov, Héctor)
  • ALEVÍ E - CD ALMEDA: 12-1 (Pol Esteban 5, Pablo Fischer 3, Kim, Agustín, Jude, Naiche)
  • UD MARIANAO POBLET - ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA: 1-15 (Héctor Robles 4, Nico Capellino 4, Íker Boo 2, Marc Henarejos 2, Albert Ferri, Iván, Alejandro)
  • INVESTA ALEVÍ G - CF INCRESA ATLÉTICO: 5-1 (Héctor Tejada 3, Albert Clara 2)
  • ALEVÍ H - CF VINYETS MOLÍ-VELL: 0-11
  • ALEVÍ I - AE PRAT: 1-4 (Massimo)
  • BENJAMÍ A - CF CIUTAT COOPERATIVA: 3-2 (Alexander 2, Diego)
  • FC SANTBOIÀ - BENJAMÍ B: 7-2 (Bruno Valenzuela 2)
  • CF CIUTAT COOPERATIVA - BENJAMÍ C: 6-3 (José, Isaac, Jan Deu)
  • BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS - AE MARTORELL: 4-0 (Dani 2, Matías, Liam)
  • PBiB SANT FELIU LLOBREGAT - BENJAMÍ E: 5-4 (Arnau Cazorla 3, Max)
  • BENJAMÍ F - UD VILADECANS: 2-1 (Pol Requena, Álex Smet)
  • FC SANTBOIÀ - BENJAMÍ G PRYSMIAN: 6-0
  • UE CORNELLÀ - BENJAMÍ H: 5-2 (Víctor Mulero, Adriel)
  • PRE BENJAMÍ A - UD SECTOR MONTSERRATINA: 3-1 (Mario, Ian Musson, Adriel)
  • PRE BENJAMÍ B - CF MOLINS DE REI: 5-1 (Jan Vivancos 3, Dimitri, Neil)
  • PB SANT FELIU LLOBREGAT - PRE BENJAMÍ D: 4-1 (Izan)
  • PRE BENJAMÍ E - FC SANTBOIÀ: 3-3 (Nico, Pol Gené, Eric Pavalascu)
  • UE SANT ILDEFONS - PRE BENJAMÍ F: 1-7 (Quim 4, Xavi 2, Izan)
  • PRE BENJAMÍ G - SANTFELIUENC FC: 1-7 (Mario)
  • AE PRAT - PROMESES A: 4-5 (Álex Gargantilla 2, Alexis 2, Biel)
  • PROMESES B - CF MOLINS DE REI: 8-1 (Aleix 3, Carlos 2, Iago, Nico, Noah)

 

Llegir 540 vegades Darrera modificació el Dimecres, 03 Febrer 2016 16:50