RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (09-10 GENER 2016)

 

Els hi oferim a continuació resultats i golejadors del primer cap de setmana de competició pels equips Futbol Base UE Castelldefels. Imatge: CADET A - FC BARCELONA (Andrés Burgos)

  • UE CASTELLDEFELS B - CF PALLEJÀ: 2-0 (Marc Escriu, Raúl)
  • CE ÒDENA - JUVENIL A: 1-2 (José, Otman)
  • UE SANT ILDEFONS - JUVENIL B: 4-0
  • JUVENIL C - CF BEGUES: 5-1 (Nico Cruz 2, Lautaro, Joan Gayubo, Hugo Santos)
  • CADET A - FC BARCELONA: 2-5 (Faysal, Marc García)
  • CF CAN VIDALET - CADET B: 3-2 (Dani Márquez 2)
  • UE SITGES - CADET C: 2-2 (Álvaro Faura, Kirian)
  • UD VISTA ALEGRE - CADET D: 6-0
  • CADET E - UD VISTA ALEGRE: 3-4 (Pedro 2, Carles Pueyo)
  • FC AT SANT JUST - INFANTIL A: 2-3 (Sergi Siches, Hugo Fonta, Marc Fiel)
  • INFANTIL B - UD VILADECANS: 4-2 (Erik Moya, Miquel, Pablo Pruneri, Nico)
  • INFANTIL C - CB TERLENKA: 2-2 (Kiko, Alejandro)
  • CF GAVÀ MAR - INFANTIL E: 2-1 (Max)
  • INFANTIL F - EF GAVÀ: 0-14
  • CE MANRESA - ALEVÍ A: 1-1 (Álex Marchal)
  • ALEVÍ B - CF PALLEJÀ: 11-1 (Hugo Bermúdez 3, Marc Moraza 3, Alan 2, Biel, Joel Silvosa, Bernat)
  • ALEVÍ C - CF BEGUES: 3-4 (Quique 2, Hugo López)
  • ALEVÍ D - FA ESPLUGUENC: 9-0 (Joan Salmerón 3, Héctor 3, Joel Blasco, Otman, Jairo)
  • UE SANT JOAN DESPÍ - ALEVÍ E: 1-3 (Pol Esteban 2, Pablo Fischer)
  • CF SANT JUST DESVERN - ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA: 2-18 (Nico Capellino 6, Íker Boo 3, Iván 2, Marc Henarejos 2, Mario 2, Albert Ferri, Jordi, Marc Navarro)
  • EF GAVÀ - INVESTA ALEVÍ G: 4-4 (Alejandro Zorrilla 2, Edgar, Albert Clara)
  • AE PRAT - ALEVÍ H: 7-3 (Robert 2, Mark Oaida)
  • UE CORNELLÀ - ALEVÍ I: 6-2 (Alejandro, Marc Asensio)
  • UE CORNELLÀ - BENJAMÍ A: 10-0
  • SANTFELIUENC FC - BENJAMÍ B: 6-4 (Pol Rodríguez 2, Filip, Joaquín)
  • BENJAMÍ C - CF CUBELLES: 6-2 (Alexander 3, Jan Deu 2, pròpia porta)
  • EF GAVÀ - BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS: 3-3 (Matías 2, Liam)
  • BENJAMÍ E - AE MARTORELL: 7-0 (Arnau Cazorla 2, Pol Córcoles 2, Max, Marcos, Eloi)
  • UD SECTOR MONTSERRATINA - BENJAMÍ F: 1-6 (Batiste 3, Pol Requena 2, Lukas)
  • BENJAMÍ G PRYSMIAN - UE SANT JOAN DESPÍ: 3-5 (Tomás, Álex Cervera, Toni Martín)
  • BENJAMÍ H - FC SPORTING GAVÀ: 3-1 (Julen, Víctor Gomáriz, Pablo)
  • UE SANT JOAN DESPÍ - PRE BENJAMÍ A: 2-4 (Adriel, Biel, Ian Musson, Pau Palacios)
  • FC SPORTING GAVÀ - PRE BENJAMÍ B: 3-1 (Jon)
  • PRE BENJAMÍ C - PB SANT VICENÇ DELS HORTS: 6-0 (Neil 2, Sebas, Quim, Oliver, pròpia porta)
Llegir 662 vegades Darrera modificació el Dijous, 21 Gener 2016 20:03