AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (10-11 NOVEMBRE 2018)

 

Tot seguit, l'AGENDA de PARTITS previstos aquest cap de setmana (10-11 novembre) per als nostres equips de Futbol Base. Podreu seguir la jornada per la Pàgina Facebook Oficial (UE Castelldefels) i pel Compte Twitter Oficial @uecastelldefels. Igualment ens podeu enviar imatges i vídeos a Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

  • 10-11-18: UE CASTELLDEFELS B - UD Viladecans B; 20h; Els Canyars
  • 11-11-18: JUVENIL A - EF San Pedro San Pablo; 18:10h; Els Canyars
  • 11-11-18: UE Sant Joan Despí - JUVENIL B Subministres Sama; 17h; Mpal Barri Centre
  • 11-11-18: JUVENIL C - PBiB Sant Feliu de Llobregat; 20h; Els Canyars
  • 10-11-18: UE Torrelles - JUVENIL D; 13h; Mpal Can Roig (Torrelles de Llobregat)
  • 10-11-18: CADET A - CF Reus Deportiu; 18h; Els Canyars
  • 11-11-18: UE Sant Ildefons - CADET B; 09:45h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 11-11-18: CADET C - UD San Mauro; 15:20h; Els Canyars
  • 11-11-18: Fundació UE Cornellà - CADET D Subministres Sama; 08:30h; Mpal Cornellà
  • 11-11-18: INFANTIL A Integralium - FC Barcelona; 16:50h; Els Canyars
  • 11-11-18: FC Santboià - INFANTIL B Finques Guinot Prunera; 19:30h; Joan Baptista Milà
  • 10-11-18: INFANTIL C Investa Legal - EF Gavà; 14:30h; Els Canyars
  • 11-11-18: INFANTIL D - CF Gavà Mar; 14h; Els Canyars
  • 11-11-18: UE Sant Joan Despí - INFANTIL E; 13:30h; Mpal Barri Centre
  • 11-11-18: INFANTIL F Pro Care Health - Esport Base del Papiol; 08:30h; Els Canyars
  • 10-11-18: ALEVÍ A - CF Cubelles; 13h; Els Canyars
  • 10-11-18: CF Sant Andreu de la Barca Agrupació - ALEVÍ B; 11:15h; Mpal Can Salvi
  • 10-11-18: UD Viladecans - ALEVÍ C; 13h; Mpal Viladecans
  • 10-11-18: ALEVÍ D - EF Gavà; 11:30h; Els Canyars
  • 10-11-18: CF Begues - ALEVÍ E; 09:30h; Mpal Begues
  • 11-11-18: CF Begues - ALEVÍ F; 10h; Mpal Begues
  • 10-11-18: CF Can Vidalet - ALEVÍ G Merco 4 SL; 10:15h; Mpal El Molí (Esplugues)
  • 10-11-18: ALEVÍ H Kilkenny Learning Centre - CF Gavà Mar; 08:40h; Els Canyars
  • 10-11-18: CF Atlético Incresa - ALEVÍ I; 10:30h; Mpal Ricard Ginebreda (Molins de Rei)
  • 10-11-18: ALEVÍ J - FC At Sant Just; 08:40h; Els Canyars
  • 11-11-18: BENJAMÍ A - FC Barcelona; 10h; Els Canyars
  • 10-11-18: BENJAMÍ B - UD Sector Montserratina; 10h; Els Canyars
  • 10-11-18: UB Catalònia - BENJAMÍ C; 09h; Camp de Futbol Llars Mundet (I) (Barcelona)
  • 10-11-18: CF Gavà Mar - BENJAMÍ D; 13h; Mpal Can Tintorer
  • 10-11-18: BENJAMÍ E - Santfeliuenc FC; 10h; Els Canyars
  • 10-11-18: BENJAMÍ F - EF Gavà; 11:30h; Els Canyars
  • 11-11-18: FC Ath Viladecans - BENJAMÍ G; 10:30h; Mpal Torre-Roja (Viladecans)
  • 10-11-18: FC Santboià - BENJAMÍ I; 10:30h; Mpal Joan Baptista Milà
  • 10-11-18: Enfaf CCA Andorrà - CADET-INFANTIL Femení; 12h; Camp Centre Entrenament Federació Andorrana de Futbol (2) (Andorra la Vella)
  • 10-11-18: ALEVÍ-BENJAMÍ Prysmian Group - CE Anoia; 13h; Els Canyars
  • 10-11-18: Fundació UE Cornellà - PRE BENJAMÍ A; 10h; Mpal Cornellà
  • 10-11-18: EF Gavà - PRE BENJAMÍ B; 11h; ZEM Can Torelló
  • 11-11-18: PRE BENJAMÍ C - PB Vallirana; 10h; Els Canyars
  • 10-11-18: CF Begues - PRE BENJAMÍ D; 12:30h; Mpal Begues
  • 10-11-18: PRE BENJAMÍ E - CF Can Vidalet; 09h; Via Fèrria Castelldefels
  • 10-11-18: UE Sant Ildefons - PRE BENJAMÍ F; 10h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 10-11-18: UE Sant Ildefons - PROMESES; 11h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
Llegir 133 vegades Darrera modificació el Dijous, 08 Novembre 2018 12:02