AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (13-14 D'OCTUBRE 2018)

 

Us oferim a continuació l'AGENDA de partits previstos aquest proper cap de setmana 13-14 d'octubre per als nostres equips de Futbol Base. Recordem que podreu seguir la jornada per la Pàgina Facebook Oficial UE Castelldefels (UE Castelldefels) i pel compte Twitter oficial @uecastelldefels. Ens podeu enviar vídeos i imatges a Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

  • 13-10-18: UE CASTELLDEFELS B - FC Sant Esteve Sesrovires; 20h; Els Canyars
  • 14-10-18: JUVENIL A - FE At Vilafranca; 20h; Els Canyars
  • 13-10-18: UD Marianao - JUVENIL B; 13h; Mpal Marianao (Sant Boi)
  • 13-10-18: FC At Sant Just - JUVENIL C; 12:30h; Mpal Sant Just Desvern
  • 14-10-18: JUVENIL D - PB Sant Vicenç dels Horts; 18h; Els Canyars
  • 14-10-18: JUVENIL E - FA Espluguenc; 18h; Mpal Can Vinader
  • 13-10-18: CADET A - AE Prat, 18h; Els Canyars
  • 14-10-18: CADET B - CF Santa Eulàlia; 16h; Els Canyars
  • 14-10-18: FC Santboià - CADET C; 19h; Mpal Joan Baptista Milà
  • 13-10-18: AE Sant Lluís - CADET D; 15h; Mpal Eusebi Güell (Santa Coloma de Cervelló)
  • 14-10-18: Colegió Alemán San Alberto - CADET F; 15:45h; Mpal Sant Just Desvern
  • 14-10-18: Fundació UE Cornellà - INFANTIL A Integralium; 10h; Mpal Cornellà
  • 13-10-18: INFANTIL B Finques Guinot Prunera - UE Sant Sadurní; 13h; Els Canyars
  • 13-10-18: INFANTIL C Investa Legal - FC Sporting Gavà; 14:30h; Els Canyars
  • 14-10-18: INFANTIL D - Club EFO 87; 14:30h; Els Canyars
  • 14-10-18: CF Atlético Incresa - INFANTIL E; 10h; Mpal Ricard Ginebreda (Molins de Rei)
  • 14-10-18: INFANTIL F Pro Care Health - CF Vinyets Molí-Vell; 08:40h; Els Canyars
  • 13-10-18: ALEVÍ A - CE Mercantil; 10h; Els Canyars
  • 13-10-18: CF Vilanova - ALEVÍ B; 10:45h; CEM Parc del Garraf (Vilanova i la Geltrú)
  • 13-10-18: ALEVÍ C - UE Sant Ildefons; 11:30h; Els Canyars
  • 13-10-18: CF Ciutat Cooperativa - ALEVÍ D; 11:45h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 14-10-18: AE Sant Lluís - ALEVÍ E; 12h; Mpal Eusebi Güell (Santa Coloma de Cervelló)
  • 14-10-18: Santfeliuenc FC - ALEVÍ F; 09h; Les Grases (atletisme)
  • 13-10-18: UD Viladecans - ALEVÍ G Merco 4 SL; 11:30h; Mpal Viladecans
  • 14-10-18: CD Almeda - ALEVÍ H Kilkenny Learning Centre; 10h; Mpal Almeda (Cornellà)
  • 13-10-18: ALEVÍ I - FC At Sant Just; 11:30h; Els Canyars
  • 13-10-18: ALEVÍ J - UD Marianao Poblet; 10h; Els Canyars
  • 14-10-18: BENJAMÍ A - UE Sitges; 10h; Els Canyars
  • 13-10-18: BENJAMÍ B - Fundació UE Cornellà; 08:50h; Els Canyars
  • 14-10-18: Fundació UE Cornellà - BENJAMÍ C; 11:30h; Mpal Cornellà
  • 14-10-18: BENJAMÍ D - CF Sant Andreu de la Barca Agrupació; 11:30h; Els Canyars
  • 14-10-18: BENJAMÍ E - FC Santboià; 13h; Els Canyars
  • 13-10-18: FC Levante Las Planas - BENJAMÍ F; 08:30h; Mpal Les Planes (Sant Joan Despí)
  • 13-10-18: AF Sant Vicenç dels Horts - BENJAMÍ G; 09h; Mpal La Guàrdia 
  • 14-10-18: BENJAMÍ H - UD Vista Alegre; 13h; Els Canyars
  • 13-10-18: BENJAMÍ I - FC Sporting Gavà; 08:50h; Els Canyars
  • 14-10-18: BENJAMÍ-ALEVÍ Femení Prysmian Group - CF Atlètic Prat Delta; 11:30h; Els Canyars
  • 13-10-18: CF Cubelles - INFANTIL-CADET Femení; 09:30h; Mpal Josep Pons i Ventura
  • 14-10-18: AE Martorell - PRE BENJAMÍ A; 10:30h; CEM Torrent de Llops
  • 14-10-18: PRE BENJAMÍ B - UD Sector Montserratina; 10h; Els Canyars
  • 13-10-18: AE Abrera - PRE BENJAMÍ C; 10:45h; Mpal d'Abrera
  • 13-10-18: FC Santboià - PRE BENJAMÍ D; 12h; Mpal Joan Baptista Milà (amistós)
  • 14-10-18: UE Torrelles - PRE BENJAMÍ F; 11:30h; Mpal Can Roig (Torrelles de Llobregat)
  • 13-10-18: CF Ciutat Cooperativa - PROMESES; 11:45h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
Llegir 277 vegades Darrera modificació el Dissabte, 13 Octubre 2018 09:33