AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (15-16 SETEMBRE 2018)

 

Us oferim a continuació l'AGENDA de PARTITS previstos aquest cap de setmana pels nostres equips Futbol Base UE Castelldefels (15-16 setembre). Podreu seguir l'evolució dels mateixos per la Pàgina Facebook Oficial (UE Castelldefels) i pel Compte Twitter Oficial @uecastelldefels. Imatge: Piero Álvarez

  • 15-09-18: AE Abrera - UE CASTELLDEFELS B; 18h; Mpal d'Abrera
  • 16-09-18: JUVENIL A - CB Terlenka; 20h; Els Canyars
  • 15-09-18: FC Can Buxeres - JUVENIL B; 18h; Mpal Can Buxeres (L'Hospitalet)
  • 15-09-18: JUVENIL C - CF Igualada; 20h; Els Canyars
  • 16-09-18: EF Ángel Pedraza - JUVENIL D; 15:30h; Mpal La Bàscula (Barcelona)
  • 16-09-18: CF Don Bosco - JUVENIL E; 14h; Mpal Menorca (Barcelona)
  • 15-09-18: CADET A - FC Júnior; 18h; Els Canyars
  • 15-09-18: FF Badalona - CADET B; 12h; Estadi Mpal Badalona
  • 16-09-18: AE Sant Vicenç dels Horts - CADET C; 10:15h; Mpal La Guàrdia
  • 16-09-18: CADET D - UE Sant Ildefons; 14:30h; Els Canyars
  • 15-09-18: FC Sporting Gavà - CADET E; 14:45h; ZEM Can Torelló
  • 16-09-18: CADET F - Santfeliuenc FC; 11:30h; Els Canyars
  • 16-09-18: CF Igualada - INFANTIL A; 11:30h; Mpal Les Comes
  • 15-09-18: INFANTIL B - FC Can Buxeres; 13h; Els Canyars
  • 15-09-18: FC Martinenc - INFANTIL C; 15h; CEM Guinardó (Barcelona)
  • 16-09-18: INFANTIL C - CF Gavà Mar; 13:15h; Els Canyars
  • 15-09-18: FC Can Buxeres - INFANTIL D; 14h; Mpal Can Buxeres
  • 15-09-18: INFANTIL E - AE Sant Vicenç dels Horts; 14:30h; Els Canyars
  • 15-09-18: AE Sant Vicenç dels Horts - INFANTIL F Pro Care Health; 13:30h; Mpal La Guàrdia
  • 15-09-18: ALEVÍ A - UE Sitges; 11:30h; Els Canyars
  • 16-09-18: CF Igualada - ALEVÍ B; 13h; Mpal Les Comes
  • 15-09-18: Torneig CF Cubelles; ALEVÍ C; des de les 10:15h; Mpal Josep Pons i Ventura
  • 16-09-18: EF Ángel Pedraza - ALEVÍ D; 12h; Mpal La Bàscula (Barcelona)
  • 15-09-18: ALEVÍ E - FC Sporting Gavà; 11:30h; Els Canyars
  • 16-09-18: ALEVÍ F - UE Sitges; 10h; Els Canyars
  • 15-09-18: FC Júnior - ALEVÍ G; 10:45h; Camp Futbol FC Júnior (Sant Cugat del Vallès)
  • 15-09-18: UE Sitges - ALEVÍ H Kilkenny Learning Centre; 13:30h; Mpal d'Aiguadolç
  • 15-09-18: UD Vista Alegre - ALEVÍ I; 10:15h; Mpal Can Vinader
  • 15-09-18: BENJAMÍ A - CP Sarrià; 10h; Els Canyars
  • 16-09-18: BENJAMÍ A - FC Júnior; 10h; Els Canyars
  • 15-09-18: CP Sarrià - BENJAMÍ B; 10h; CEM Can Caralleu (Barcelona)
  • 16-09-18: EF Ángel Pedraza - BENJAMÍ C; 17:30h; Mpal La Bàscula (Barcelona)
  • 15-09-18: BENJAMÍ D - UE Sants; 10h; Els Canyars
  • 16-09-18: Torneig CF Cubelles; BENJAMÍ E; el Torneig comença a les 09h; Mpal Josep Pons i Ventura
  • 15-09-18: CF Atlètic Prat Delta - BENJAMÍ F; 12h; CEM Julio Méndez (El Prat)
  • 16-09-18: BENJAMÍ G - FC Sporting Gavà; 08:50h; Els Canyars
  • 15-09-18: UE Sants - BENJAMÍ H; 13h; Mpal La Bàscula (Barcelona)
  • 16-09-18: BENJAMÍ I - FC Sporting Gavà; 08:50h; Els Canyars
  • 15-09-18: UD Marianao Poblet - ALEVÍ-BENJAMÍ Femení; 13:15h; Mpal Marianao (Sant Boi)
  • 15-09-18: PRE BENJAMÍ A - CP Sarrià; 08:50h; Els Canyars
  • 15-09-18: PRE BENJAMÍ B - CP Sarrià; 08:50h; Els Canyars
  • 15-09-18: CP Sarrià - PRE BENJAMÍ C; 09h; CEM Can Caralleu (Barcelona)
  • 15-09-18: PRE BENJAMÍ F - FC Sporting Gavà; 09h; Via Fèrria Castelldefels

 

#SomHiGrocs

Llegir 354 vegades Darrera modificació el Divendres, 14 Setembre 2018 10:59