AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (19-20 maig 2018)

 

Us oferim a continuació l'AGENDA de partits previstos aquest cap de setmana del 19-20 de maig per als nostres Equips de Futbol Base. Podran seguir la jornada per la Pàgina Facebook Oficial (UE Castelldefels) i pel Compte Twitter Oficial @uecastelldefels. Imatge: Promeses B - FC Sporting Gavà (Piero Álvarez)

  • 20-05-18: UD Can Roca 74 - UE CASTELLDEFELS B; 18h; Mpal Can Vinader
  • 19-05-18: JUVENIL B - CF Sant Just Desvern; 20h; Els Canyars
  • 20-05-18: JUVENIL C - CE Santa Coloma de Cervelló; 16:45h; Els Canyars
  • 20-05-18: UD Viladecans - JUVENIL D; 19h; Mpal Viladecans
  • 19-05-18: CADET A - Club Gimnàstic de Tarragona; 18h; Els Canyars
  • 20-05-18: CADET B - UE Sant Ildefons; 15h; Els Canyars
  • 19-05-18: CF Martorell - CADET C; 10:45h; Camp Futbol Torrent de Llops
  • 19-05-18: CF Vinyets Molí-Vell - CADET D; 16h; Mpal La Parellada (Sant Boi)
  • 20-05-18: CADET E - CF Ciutat Cooperativa; 13:15h; Els Canyars
  • 19-05-18: CB Terlenka - CADET F; 17:15h; Mpal Estruch (El Prat)
  • 19-05-18: INFANTIL A - Santfeliuenc FC; 14:30h; Els Canyars
  • 20-05-18: Santfeliuenc FC - INFANTIL D; 16:45h; Mpal Les Grases (Atletisme)
  • 19-05-18: Esport Base del Papiol - INFANTIL E; 12h; Mpal El Papiol
  • 20-05-18: FC Santboià - INFANTIL F Finques Guinot Prunera; 11:30h; Els Canyars
  • 19-05-18: AE Prat - ALEVÍ A; 09h; Mpal Sagnier
  • 20-05-18: AE PB Collblanc-Sants - ALEVÍ B; 10:15h; Camp Futbol Mpal Arístides Maillol (Barcelona)
  • 19-05-18: ALEVÍ C - FA Espluguenc; 08:50h; Els Canyars
  • 19-05-18: ALEVÍ D Prysmian Group - AE Prat; 11:30h; Els Canyars
  • 19-05-18: ALEVÍ E - CE Agora Masia Bach; 10h; Els Canyars
  • 19-05-18: ALEVÍ F - CF Vinyets Molí-Vell; 11:30h; Els Canyars
  • 20-05-18: CD Almeda - ALEVÍ G; 10:15h; Mpal Almeda (Cornellà)
  • 19-05-18: FC Levante Las Planas - ALEVÍ H; 08:30h; Mpal Les Planes (Sant Joan Despí)
  • 19-05-18: Escola Esportiva Llor - ALEVÍ I; 09h; Escola Esportiva Llor (Sant Boi)
  • 19-05-18: BENJAMÍ A - CF Igualada; 10h; Els Canyars
  • 20-05-18: BENJAMÍ B Merco 4 SL - EF Gavà; 10h; Els Canyars
  • 20-05-18: PB Vallirana - BENJAMÍ C; 09:30h; Mpal.Vallirana
  • 20-05-18: BENJAMÍ D Transportes Unitrans SCCL - UE Cornellà; 10h; Els Canyars
  • 20-05-18: Santfeliuenc FC - BENJAMÍ E; 13:30h; Mpal Les Grases (Atletisme)
  • 19-05-18: BENJAMÍ G - FC Sant Esteve Sesrovires; 13h; Els Canyars
  • 20-05-18: BENJAMÍ H - CF Incresa Atlético; 08:50h; Els Canyars
  • 19-05-18: FC Levante Las Planas - PRE BENJAMÍ A; 09:45h; Mpal Les Planes (Sant Joan Despí)
  • 20-05-18: AE Martorell - PRE BENJAMÍ B; 09:30h; Camp Futbol Torrent de Llops
  • 19-05-18: PRE BENJAMÍ C - FC Sporting Gavà; 08:50h; Els Canyars
  • 19-05-18: FC Sporting Gavà - PRE BENJAMÍ G; 12h; Mpal Can Tintorer (amistós)
  • 19-05-18: FC Sporting Gavà - PROMESES A; 11h; Mpal Can Tintorer
  • 19-05-18: PROMESES B - CD Almeda; 13h; Els Canyars
Llegir 258 vegades Darrera modificació el Dijous, 17 Mai 2018 16:12