RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (21-22 D'ABRIL 2018)

 

A continuació, resultats i golejadors de l'últim cap de setmana de competició (21-22 d'abril) per als nostres equips de Futbol Base. Imatge: INFANTIL D - CF Vinyets Molí-Vell

  • UE CASTELLDEFELS B - FC Sant Esteve Sesrovires: 3-3 (Pep 2, Júnior)
  • JUVENIL A - FE At Vilafranca: 5-2 (Kike 3, Bertus, Jordan)
  • JUVENIL B - UD Viladecans: 3-0 (Albert Roures, Kike, David Plaza)
  • JUVENIL C - AE Sant Lluís: 1-2 (Dani Márquez) (sense acabar)
  • FA Espluguenc - JUVENIL D: 3-1 (Juan Andrés)
  • UE Rapitenca - CADET A: 0-4 (Hugo Fonta, Rubén, Marc Donay, Nacho)
  • CADET B - CE Vila Olímpica: 0-0
  • FC At Sant Just - CADET C: 5-1 (Hugo Báguena)
  • AE Sant Lluís - CADET D: 1-1 (Xavi Sanjuan)
  • CADET E - FC Levante Las Planas: 3-9 (José Tallón, Álex Salas, Gerard)
  • Escola Esportiva Llor - CADET F: 8-2 (Albert Rosseti, Albert Ferri)
  • INFANTIL A - FC Santboià: 5-0 (Alejandro, Hafed, Joel Martí, Yang, Jan Bartra)
  • PBiB Sant Feliu - INFANTIL B Investa Legal: 1-1 (Adrián Lay)
  • FC Santboià - INFANTIL C: 1-2 (Pol Esteban, Mario)
  • INFANTIL D - CF Vinyets Molí-Vell: 8-1 (Adam 5, Pol Albaladejo 2, Dexter)
  • CF Sant Andreu de la Barca Agrupació - INFANTIL E: 3-0
  • INFANTIL F Finques Guinot Prunera - CE Esparreguera: 1-4 (Luca Acosta)
  • CD Fontsanta-Fatjó - ALEVÍ A: 3-4 (Camilo 2, Tomás, Eric Palacino)
  • CP Sarrià - ALEVÍ B: 3-2 (Álex Vivancos, Marc Navarro)
  • ALEVÍ C - EF Gavà: 2-2 (Álvaro Luque, Bruno Valenzuela)
  • ALEVÍ D Prysmian Group - CF Blanca Subur: 1-2 (Pol Requena)
  • ALEVÍ E - AE Abrera: 5-1 (Nacho 2, Álex Varón 2, Joaquín)
  • ALEVÍ F - AE Martorell: 21-0 (Yannick 5, Isaac 5, Jan Deu 5, Mateo 2, Dylan 2, Guille, Adri Gil)
  • FC At Sant Just - ALEVÍ G: 5-0
  • FC Ath Viladecans - ALEVÍ H: 9-0
  • FA Espluguenc - ALEVÍ I: 6-2 (Maxi 2)
  • ALEVÍ-INFANTIL Femení - CE Òdena: 2-4 (Marla 2)
  • BENJAMÍ A - UE Cornellà: 3-5 (Mario, Adriel, Pau Palacios)
  • BENJAMÍ B Merco 4 SL - CE L'Hospitalet: 3-2 (Manel 2, Erik Andreu)
  • FC Santboià - BENJAMÍ C: 3-2 (Sergio, Neil)
  • BENJAMÍ D Unitrans SCCL - UD Marianao Poblet: 2-5 (Pol Gené, Nico Jerez)
  • BENJAMÍ E Kilkenny Learning Centre - EF Gavà: 2-2 (Marco Acosta, Cesc)
  • Santfeliuenc FC - BENJAMÍ F: 4-3 (Rocco, Roger, pròpia porta)
  • BENJAMÍ G - UE Sant Joan Despí: 3-2 (David Leal 2, Cio)
  • BENJAMÍ H - UD Vista Alegre: 3-1 (Seihou, Nacho, Lucas Pérez)
  • AE Martorell - PRE BENJAMÍ A: 2-8 (Seihou 3, Nil 3, Nacho 2)
  • FC Levante Las Planas - PRE BENJAMÍ B: 2-6 (Unai Sedano 6)
  • CD Fontsanta-Fatjó - PRE BENJAMÍ D: 6-3 (Bilal 2, Pau)
  • PRE BENJAMÍ E - CF Ciutat Cooperativa: 6-3 (Enzo 2, Sergi, Luis, Diego Aguilar, Diego Sosa)
  • American School of Barcelona - PRE BENJAMÍ F: 5-2 (Luis 2)
  • PRE BENJAMÍ G - CD Almeda: 7-1 (Juanjo 2, Elaia 2, Hugo 2, Pau)
  • FC Sporting Gavà - PROMESES A: 0-13 (Stefano 4, Edgar 2, Aleix 2, Gerard 2, Marcos 2, Jan)
  • FC Sporting Gavà - PROMESES B: 2-2 (Álex Álvarez 2)
Llegir 177 vegades Darrera modificació el Divendres, 27 abril 2018 09:40