AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (21-22 D'ABRIL 2018)

 

Tot seguit, l'AGENDA de PARTITS previstos aquest proper cap de setmana del 21-22 d'abril pels nostres equips de Futbol Base. Podreu seguir la jornada per la Pàgina Facebook Oficial (UE Castelldefels) i pel Compte Twitter Oficial @uecastelldefels. 

  • 22-04-18: UE CASTELLDEFELS B - FC Sant Esteve Sesrovires; 19:15h; Els Canyars
  • 21-04-18: JUVENIL A - FE At Vilafranca; 18h; Els Canyars
  • 22-04-18: JUVENIL B - UD Viladecans; 17:15h; Els Canyars
  • 21-04-18: JUVENIL C - AE Sant Lluís; 20h; Els Canyars
  • 21-04-18: FA Espluguenc - JUVENIL D; 18:10h; Mpal Salt del Pi (Esplugues)
  • 21-04-18: UE Rapitenca - CADET A; 11:15h; Mpal La Devesa (Sant Carles de la Ràpita)
  • 22-04-18: CADET B - CE Vila Olímpica; 15:30h; Els Canyars
  • 21-04-18: FC At Sant Just - CADET C; 18:20h; Mpal Sant Just Desvern
  • 21-04-18: AE Sant Lluís - CADET D; 10:30h; Mpal Eusebi Güell (Santa Coloma de Cervelló)
  • 22-04-18: CADET E - FC Levante Las Planas; 13:30h; Mpal Can Vinader
  • 21-04-18: Escola Esportiva Llor - CADET F; 12:30h; Mpal Eusebi Güell (Santa Coloma de Cervelló)
  • 21-04-18: INFANTIL A - FC Santboià; 13h; Els Canyars
  • 21-04-18: PBiB Sant Feliu - INFANTIL B Investa Legal; 09h; Mpal Les Grases (atletisme) (Sant Feliu de Llobregat)
  • 21-04-18: FC Santboià - INFANTIL C; 13:30h; Mpal Joan Baptista Milà
  • 21-04-18: INFANTIL D - CF Vinyets Molí-Vell; 14:30h; Els Canyars
  • 21-04-18: CF Sant Andreu de la Barca Agrupació - INFANTIL E; 13:15h; Mpal Can Salvi
  • 22-04-18: INFANTIL F Finques Guinot Prunera - CE Esparreguera; 12h; Mpal Can Vinader
  • 21-04-18: CD Fontsanta-Fatjó - ALEVÍ A; 12:15h; Mpal Fontsanta-Fatjó (Cornellà)
  • 22-04-18: CP Sarrià - ALEVÍ B; 09h; Mpal Can Caralleu (Barcelona)
  • 21-04-18: ALEVÍ C - EF Gavà; 10h; Els Canyars
  • 22-04-18: ALEVÍ D Prysmian Group - CF Blanca Subur; 08:50h; Els Canyars
  • 21-04-18: ALEVÍ E - AE Abrera; 10h; Els Canyars
  • 21-04-18: ALEVÍ F - AE Martorell; 11:30h; Els Canyars
  • 22-04-18: FC At Sant Just - ALEVÍ G; 10:15h; Mpal Sant Just Desvern
  • 22-04-18: FC Ath Viladecans - ALEVÍ H; 09h; Mpal Torre-Roja (Viladecans)
  • 21-04-18: FA Espluguenc - ALEVÍ I; 09h; Mpal Salt del Pi (Esplugues)
  • 22-04-18: ALEVÍ-INFANTIL Femení - CE Òdena; 14h; Els Canyars
  • 21-04-18: BENJAMÍ A - UE Cornellà; 08:50h; Els Canyars
  • 22-04-18: BENJAMÍ B Merco 4 SL - CE L'Hospitalet; 08:50h; Els Canyars
  • 21-04-18: FC Santboià - BENJAMÍ C; 12h; Mpal Joan Baptista Milà
  • 22-04-18: BENJAMÍ D Unitrans SCCL - UD Marianao Poblet; 10h; Els Canyars
  • 22-04-18: BENJAMÍ E Kilkenny Learning Centre - EF Gavà; 10h; Els Canyars
  • 21-04-18: Santfeliuenc FC - BENJAMÍ F; 09h; Mpal Les Grases (Sant Feliu de Llobregat)
  • 21-04-18: BENJAMÍ G - UE Sant Joan Despí; 11:30h; Els Canyars
  • 21-04-18: BENJAMÍ H - UD Vista Alegre; 08:50h; Els Canyars
  • 22-04-18: AE Martorell - PRE BENJAMÍ A; 10:30h; Mpal Torrent de Llops
  • 21-04-18: FC Levante Las Planas - PRE BENJAMÍ B; 09:45h; Mpal Les Planes (Sant Joan Despí)
  • 21-04-18: CD Fontsanta-Fatjó - PRE BENJAMÍ D; 10h; Mpal Fontsanta-Fatjó (Cornellà)
  • 21-04-18: PRE BENJAMÍ E - CF Ciutat Cooperativa; 09h; Mpal Via Fèrria Castelldefels
  • 21-04-18: American School of Barcelona - PRE BENJAMÍ F; 10h; American School (Sant Boi)
  • 21-04-18: PRE BENJAMÍ G - CD Almeda; 10h; Via Fèrria Castelldefels
  • 21-04-18: FC Sporting Gavà - PROMESES A; 11h; Mpal Can Tintorer
  • 21-04-18: FC Sporting Gavà - PROMESES B; 10h; Mpal Can Tintorer
Llegir 174 vegades Darrera modificació el Divendres, 20 abril 2018 08:47