RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (10-11 MARÇ 2018)

 

Us oferim a continuació resultats i golejadors del darrer cap de setmana de competició (10-11 de març) per als nostres equips de Futbol Base. Imatge: BENJAMÍ D Transportes Unitrans SCCL - FC Sporting Gavà (Álex Gallardo)

  • AE Abrera - UE CASTELLDEFELS B: 5-1 (Tudela)
  • JUVENIL A - CF Vila-Seca: 1-3 (Guille)
  • JUVENIL B - CD Fontsanta-Fatjó: 5-1 (Albert Roures 2, José Escobar, Tiago, Joel Sáez)
  • JUVENIL C - UE Torrelles: 4-0 (De Pedro 2, Marc Sánchez, David Sarro)
  • JUVENIL D - CB Terlenka: 2-3 (Juan Andrés, Jordi Pera)
  • CADET A - Atlètic Segre: 2-2 (Rubén, Íker Gallego)
  • CADET B - CF Santa Eulàlia: 2-2 (Gregor, Marco)
  • CADET C - Club EFO 87: 3-0 (Eneko, Marc Puy, Franco)
  • CADET D - FC Sporting Gavà: 4-0 (Nacho 2, Albert Sanfeliu, Álex Rodríguez)
  • CF Pallejà - CADET E: 0-2 (Álex Salas 2)
  • UD Marianao Poblet - CADET F: 9-2 (Juan Forero, Joan Salmerón)
  • INFANTIL A - CD Fontsanta-Fatjó: 3-0 (Alejandro, Joel Martí, Hafed)
  • INFANTIL B Investa Legal - FC Sporting Gavà: 8-0 (Héctor Tejada 3, Edgar 2, Iván, Adrián Lay, Mario)
  • INFANTIL C - FC At.Sant Just: 6-0 (Catalin 2, Pol Meneses, Marc Rodríguez, Mario, Iván)
  • UD Vista Alegre - INFANTIL D: 1-1 (Dexter)
  • INFANTIL E - FA Espluguenc: 0-11
  • CD Fontsanta-Fatjó - INFANTIL F Finques Guinot Prunera: 7-2 (Marc González, Izan Raimbault)
  • FC Barcelona - ALEVÍ A: 10-2 (Camilo 2)
  • ALEVÍ B - CE Mercantil: 1-7 (Xavi Rosell)
  • CF Ciutat Cooperativa - ALEVÍ C: 0-1 (pròpia porta)
  • ALEVÍ D Prysmian Group - UE Cornellà: 4-1 (Dani Moreno, Taj, Batiste, Arnau Cazorla)
  • AE Martorell - ALEVÍ E: 0-4 (Carles 2, Nacho Varón, Martín)
  • Fundació UE Cornellà - ALEVÍ F: 3-10 (Isaac 4, Mateo 2, Jan Deu 2, Yannick, Dylan)
  • ALEVÍ G - CF Corbera: 1-3 (Julen)
  • ALEVÍ H - FC Santboià: 3-4 (Marc Yxart 2, Fermín)
  • ALEVÍ I - UD Sector Montserratina: 0-18
  • UD Viladecans - ALEVÍ-INFANTIL Femení: 10-0
  • CF Ciutat Cooperativa - BENJAMÍ A: 0-1 (Xavi)
  • BENJAMÍ B Merco 4 SL - FC At.Sant Just: 1-7 (Jan Sánchez)
  • AE Martorell - BENJAMÍ C: 0-4 (Dani Sánchez 2, Jan Vivancos, Tiziano)
  • BENJAMÍ D Transportes Unitrans SCCL - FC Sporting Gavà: 0-10
  • UD Marianao Poblet - BENJAMÍ E Kilkenny Learning Centre: 1-2 (Ferran, Marco Acosta)
  • BENJAMÍ F - AF Sant Vicenç dels Horts 2014: 2-3 (Antonio 2)
  • UD Sector Montserratina - BENJAMÍ G: 1-5 (Cio 4, David Leal)
  • BENJAMÍ H - UE Sant Joan Despí: 1-4 (Eric De la Iglesia)
  • PRE BENJAMÍ A - CF Pallejà: 8-1 (Nacho 4, Seihou 2, Jon, Álex Requena)
  • UD Marianao Poblet - PRE BENJAMÍ B: 1-1 (Unai Sedano)
  • PB Vallirana - PRE BENJAMÍ C: 0-1 (Álex Calvo)
  • Escola Esportiva Llor - PRE BENJAMÍ D: 5-4 (Bilal 2, Benicio, Augustin)
  • PRE BENJAMÍ E - FC Santboià: 8-1 (Diego Aguilar 3, Enzo 2, Luis, Diego Sosa, Sergi)
  • Peña Recreativa Sant Feliu - PRE BENJAMÍ F: 2-3 (Luis 2, David)
  • AE Prat - PRE BENJAMÍ G: 4-0 (amistós)
Llegir 211 vegades Darrera modificació el Dilluns, 12 Març 2018 12:44