RESULTATS I GOLEJADORS CAP DE SETMANA FUTBOL BASE UE CASTELLDEFELS (28-29 MAIG 2016)

 

A continuació, resultats i golejadors cap de setmana Futbol Fase UE Castelldefels, 28-29 de maig 2016. Imatge: BENJAMÍ F - UE Cornellà (Andrés Burgos)

  • UE CASTELLDEFELS B - PEÑA RECREATIVA SANT FELIU: 2-2 (Leonis, Héctor)
  • CF BLANCA SUBUR - JUVENIL A PONCE SERVICE: 1-1 (Sergi Cabré)
  • EF GAVÀ - JUVENIL B: 5-1 (Sergio Espigado)
  • JUVENIL C - FC SANTBOIÀ: 2-2 (Emmanuel, David Egea)
  • ESCOLA VALLS FC - CADET A PAX4EVENTS: 3-2 (Dani García, Faysal)
  • CADET B - AE PRAT: 0-2
  • CF BLANCA SUBUR - CADET C: 1-0
  • CADET D - CF ATLÈTIC PRAT: 3-3 (De Pedro 2, Nyle)
  • CE SANTA COLOMA DE CERVELLÓ - CADET E: 7-1 (Juan Andrés)
  • CF CIUTAT COOPERATIVA - INFANTIL A: 5-2 (Stefano, Marc Fiel)
  • INFANTIL B - UE SITGES: 0-9
  • INFANTIL C - UE SANT SADURNÍ: 1-3 (Kiko)
  • INFANTIL D - CF GAVÀ MAR: 1-1 (Óscar)
  • INFANTIL E AGVA PLUS - FC SPORTING GAVÀ: 3-2 (Fabrizzio, Jorge Vega, Carlos Fernández)
  • FC SPORTING GAVÀ - INFANTIL F: 1-4 (Lewyn 2, Fedor, Guille)
  • CF DAMM - ALEVÍ A: 8-0
  • UD MARIANAO POBLET - ALEVÍ B: 3-6 (Pol Meneses 2, Sandro 2, Bernat, Joel Silvosa)
  • ALEVÍ C - EF GAVÀ: 5-0 (Iván, Marc Bergantiños, Sergio Rubias, Iván, Álex Deslex)
  • ALEVÍ D - UE TORRELLES: 7-0 (Héctor 2, Ivan, Joan Salmerón, Jairo, Otman, Pol Albadalejo)
  • AE MARTORELL - ALEVÍ E CARNISSERIES SOLER: 6-4 (Pol Esteban 2, Kim, Pablo Fischer)
  • ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA - CD ALMEDA: 5-1 (Íker Boo 2, Nico Capellino 2, Héctor Robles)
  • CF VINYETS MOLÍ-VELL - ALEVÍ G INVESTA LEGAL: 6-2 (Albert Clara, Alejandro)
  • ALEVÍ H - PBiB SANT FELIU LLOBREGAT: 10-0 (Sergi Bayascas 2, Robert 2, Adri 2, Izan, Mark Oaida, Tomás, pròpia porta)
  • UD VILADECANS - BENJAMÍ A: 8-2 (Camilo, Alexander)
  • BENJAMÍ B - CF CAN VIDALET: 4-2 (Bruno Valenzuela 2, Joaquín, Pol Rodríguez)
  • BENJAMÍ C CONSTRUCCINC 2004 - CF BLANCA SUBUR: 3-2 (José, Isaac, Pablo)
  • SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUPACIÓ - BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS: 1-11 (Matías 4, Liam 3, Eric Montes 2, Biel, Álvaro)
  • BENJAMÍ E - FA ESPLUGUENC: 3-0 (Pol Córcoles 2, Arnau Cazorla)
  • BENJAMÍ F - UE CORNELLÀ: 6-3 (Dylan 3, Pol Requena 2, Dani Moreno)
  • BENJAMÍ G PRYSMIAN GROUP - CF VINYETS MOLÍ-VELL: 3-3 (Tomás 2, Álex Cervera)
  • BENJAMÍ H - CF VINYETS MOLÍ-VELL: 1-4 (Arón)
  • CF GAVÀ MAR - PRE BENJAMÍ A SUORTOPEDIA.COM: 0-3 (Manel, Mario, Adriel)
  • PRE BENJAMÍ B LE PETIT DETAIL - CF VINYETS MOLÍ-VELL: 5-0 (Dimitri 5)
  • PRE BENJAMÍ C - FC LEVANTE LAS PLANAS: 10-0 (Neil 4, Ferran 2, Quim 2, Asier Sánchez, Alessandro)
  • CF CIUTAT COOPERATIVA - PRE BENJAMÍ D: 5-2 (Bruno, Alejandro)
  • FC SANTBOIÀ - PRE BENJAMÍ E: 6-4 (Eric Pavalascu 4)
  • SANTFELIUENC FC - PRE BENJAMÍ F: 3-6 (Izan 5, Gabriel)
  • CF CIUTAT COOPERATIVA - PRE BENJAMÍ G: 3-2 (Seba 2)
  • SANTFELIUENC FC - PROMESES A: 0-4 (Álex Gargantilla 3, Biel)
  • PROMESES B; Triangular CF CIUTAT COOPERATIVA; CF CIUTAT COOPERATIVA - PROMESES B: 0-3 (Aleix Juárez, Nico, pròpia porta); CF CIUTAT COOPERATIVA - PROMESES B: 2-0

 

Llegir 1116 vegades Darrera modificació el Dijous, 09 Juny 2016 07:42