AGENDA CAP DE SETMANA FUTBOL BASE (28-29 MAIG 2016)

 

Els hi oferim a continuació l'agenda de partits previstos aquest proper cap de setmana del 28-29 de maig per als nostres equips de Futbol Base. Poden seguir la jornada per la PÀGINA FACEBOOK UE CASTELLDEFELS (UE Castelldefels o www.facebook.com/UeCastelldefels) i pel COMPTE OFICIAL TWITTER UE CASTELLDEFELS (@uecastelldefels).

  • 29-05-16: UE CASTELLDEFELS B - PEÑA RECREATIVA SANT FELIU; 12h; Els Canyars
  • 29-05-16: CF BLANCA SUBUR - JUVENIL A PONCE SERVICE; 16:30h; Nou Pins Bens (Sitges)
  • 28-05-16: EF GAVÀ - JUVENIL B; 17h; Can Torelló
  • 29-05-16: JUVENIL C - FC SANTBOIÀ; 18:45h; Els Canyars
  • 28-05-16: ESCOLA VALLS FC - CADET A PAX4EVENTS; 15:15h; El Vilar (Valls)
  • 28-05-16: CADET B - AE PRAT; 18h; Els Canyars
  • 29-05-16: CF BLANCA SUBUR - CADET C; 12h; Nou Pins Bens (Sitges)
  • 28-05-16: CADET D - CF ATLÈTIC PRAT; 16h; Els Canyars
  • 28-05-16: CE SANTA COLOMA DE CERVELLÓ - CADET E; 15h; Mpal Eusebi Güell
  • 28-05-16: CF CIUTAT COOPERATIVA - INFANTIL A; 16h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 28-05-16: INFANTIL B - UE SITGES; 13h; Els Canyars
  • 28-05-16: INFANTIL C - UE SANT SADURNÍ; 14:30h; Els Canyars
  • 29-05-16: INFANTIL D - CF GAVÀ MAR; 15:15h; Els Canyars
  • 29-05-16: INFANTIL E AGVA PLUS - FC SPORTING GAVÀ; 16:45h; Els Canyars
  • 28-05-16: FC SPORTING GAVÀ - INFANTIL F; 14:30h; Can Tintorer
  • 28-05-16: CF DAMM - ALEVÍ A; 15:15h; Mpal Nou Taxonera (Barcelona)
  • 28-05-16: UD MARIANAO POBLET - ALEVÍ B; 11:30h; Mpal Marianao (Sant Boi)
  • 28-05-16: ALEVÍ C - EF GAVÀ; 11:30h; Els Canyars
  • 28-05-16: ALEVÍ D - UE TORRELLES; 10h; Els Canyars
  • 28-05-16: AE MARTORELL - ALEVÍ E CARNISSERIES SOLER; 12h; Torrent de Llops
  • 28-05-16: ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA - CD ALMEDA; 10h; Els Canyars
  • 28-05-16: CF VINYETS MOLÍ-VELL - ALEVÍ G INVESTA LEGAL; 11:30h; La Parellada (Sant Boi)
  • 28-05-16: ALEVÍ H - PBiB SANT FELIU LLOBREGAT; 11:30h; Els Canyars
  • 29-05-16: UD VILADECANS - BENJAMÍ A; 12h; Nou Mpal de Viladecans
  • 29-05-16: BENJAMÍ B - CF CAN VIDALET; 10:15h; Els Canyars
  • 29-05-16: BENJAMÍ C CONSTRUCCINC 2004 - CF BLANCA SUBUR; 10:15h; Els Canyars
  • 28-05-16: SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUPACIÓ - BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS; 10:30h; Can Salvi
  • 29-05-16: BENJAMÍ E - FA ESPLUGUENC; 14h; Els Canyars
  • 28-05-16: BENJAMÍ F - UE CORNELLÀ; 08:50h; Els Canyars
  • 29-05-16: BENJAMÍ G PRYSMIAN GROUP - CF VINYETS MOLÍ-VELL; 09h; Els Canyars
  • 28-05-16: BENJAMÍ H - CF VINYETS MOLÍ-VELL; 08:50h; Els Canyars
  • 28-05-16: CF GAVÀ MAR - PRE BENJAMÍ A SUORTOPEDIA.COM; 11:45h; Can Tintorer
  • 29-05-16: PRE BENJAMÍ B LE PETIT DETAIL - CF VINYETS MOLÍ-VELL; 14h; Els Canyars
  • 29-05-16: PRE BENJAMÍ C - FC LEVANTE LAS PLANAS; 09h; Els Canyars
  • 28-05-16: CF CIUTAT COOPERATIVA - PRE BENJAMÍ D; 10h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 28-05-16: FC SANTBOIÀ - PRE BENJAMÍ E; 10:30h; Joan Baptista Milà
  • 29-05-16: SANTFELIUENC FC - PRE BENJAMÍ F; 10:30h; Les Grasses
  • 28-05-16: CF CIUTAT COOPERATIVA - PRE BENJAMÍ G; 11:15h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 29-05-16: SANTFELIUENC FC - PROMESES A; 10:30h; Les Grasses
  • 28-05-16: PROMESES B; Triangular CF CIUTAT COOPERATIVA; 10h; Mpal Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
Llegir 693 vegades Darrera modificació el Dijous, 26 Mai 2016 20:06