A continuació, l'agenda de partits previstos aquest proper cap de setmana (27-28 de febrer) pels nostres equips de Futbol Base. Recordin que poden seguir la jornada al detall a la Pàgina Oficial Facebook UE Castelldefels (www.facebook.com/UeCastelldefels o UE Castelldefels) i al compte Twitter UE Castelldefels (@uecastelldefels).

 

Tot seguit, l'enllaç a la completa galeria d'imatges d'alguns dels partits disputats aquest passat cap de setmana per diversos dels equips del nostre futbol base. Els equips inmortalitzats aquest cop són ALEVÍ F, ALEVÍ H, BENJAMÍ B i PRE BENJAMÍ B

 

Les instal.lacions municipals de La Bòbila de Cerdanyola del Vallès van acollir el passat cap de setmana la segona subseu de la Fase Prèvia, província de Barcelona, de la DANONE NATIONS CUP, una de les competicions de futbol aleví de més prestigi arreu del món. Recordem que van participar-hi dos equips del club: l'ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA i ALEVÍ G INVESTA LEGAL.

 

Els hi oferim a continuació resultats i golejadors del darrer cap de setmana de competició, 20-21 de febrer, pels nostres equips de Futbol Base. Imatge: BENJAMÍ B - EF Gavà (Andrés Burgos)

 

L'ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA i l'ALEVÍ G INVESTA LEGAL participen aquest diumenge 21 de febrer a la Fase Prèvia de la DANONE NATIONS CUP, una de les competicions de futbol aleví amb major prestigi arreu del món.

 

Excepte el CASTELLDEFELS B (jornada 20) i l'ALEVÍ A (jornada 18), la resta dels equips de Futbol Base UE Castelldefels van disputar el cap de setmana del 13-14 de febrer la jornada 16 dels seus respectius campionats FCF, darrera de la primera volta.

 

  • 20-02-16: UE CASTELLDEFELS B - CD CERVELLÓ; 20h; Els Canyars
  • 21-02-16: CF IGUALADA - JUVENIL A PONCE SERVICES; 12h; Les Comes
  • 21-02-16: FC SANTBOIÀ - JUVENIL B; 11:30h; Joan Baptista Milà
  • 21-02-16: UD VILADECANS - JUVENIL C; 16:30h; Nou Mpal de Viladecans
  • 20-02-16: CF REUS DEPORTIU - CADET A PAX4EVENTS; 12:15h; Annex Estadi Mpal Reus
  • 21-02-16: CADET B - CF VILANOVA; 17:15h; Els Canyars
  • 21-02-16: CADET C - UD SAN MAURO; 15:30h; Els Canyars
  • 20-02-16: CADET D - CF CIUTAT COOPERATIVA; 14:45h; Els Canyars
  • 20-02-16: CADET E - UE SANT ILDEFONS; 18h; Els Canyars
  • 20-02-16: CF CAN VIDALET - INFANTIL A; 12:45h; El Molí (Esplugues)
  • 21-02-16: INFANTIL B - PEÑA JOVE ROQUETES; 14h; Els Canyars
  • 20-02-16: CF MOLINS DE REI - INFANTIL C; 09h; Josep Raich
  • 20-02-16: INFANTIL D - FC AT SANT JUST; 13:15h; Els Canyars
  • 20-02-16: INFANTIL E AGVA PLUS - CF CIUTAT COOPERATIVA; 16:30h; Els Canyars
  • 20-02-16: CB TERLENKA - INFANTIL F; 14h; Can Estruch (El Prat)
  • 20-02-16: CE TECNOFÚTBOL - ALEVÍ A; 08:30h; Fundació Marcet (Barcelona)
  • 20-02-16: CLUB EFO 87 - ALEVÍ B; 10:30h; Les Planes (Olesa Montserrat)
  • 20-02-16: ALEVÍ C - FC SANTBOIÀ; 10:15h; Els Canyars
  • 20-02-16: FC SPORTING GAVÀ - ALEVÍ D; 13:30h; Can Torelló
  • 21-02-16: ALEVÍ E CARNISSERIES SOLER - CD FONTSANTA-FATJÓ; 08:45h; Els Canyars
  • 20-02-16: ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA - UE SANT JOAN DESPÍ; 08:45h; Els Canyars
  • 20-02-16: ALEVÍ G INVESTA LEGAL - CF ATLÈTIC PRAT; 11:45h; Els Canyars
  • 20-02-16: ALEVÍ H - SANTFELIUENC FC; 10:15h; Els Canyars
  • 21-02-16: AE MARTORELL - ALEVÍ I; 12h; Torrent de Llops
  • 21-02-16: BENJAMÍ A - CD RIBES; 10h; Els Canyars
  • 21-02-16: BENJAMÍ B - EF GAVÀ; 10h; Els Canyars
  • 20-02-16: EF GAVÀ - BENJAMÍ C CONSTRUCCINC 2004; 09h; Can Torelló
  • 20-02-16: UD MARIANAO POBLET - BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS; 10:15h; Mpal Marianao (Sant Boi)
  • 20-02-16: BENJAMÍ E - CF SANT JUST DESVERN; 08:50h; Els Canyars
  • 20-02-16: CF SALES VILADECANS - PRYSMIAN BENJAMÍ G; 09:30h; Torre Roja Viladecans
  • 21-02-16: CF SALES VILADECANS - BENJAMÍ H; 11h; Torre Roja Viladecans. 
  • 20-02-16: PRE BENJAMÍ A SUORTOPEDIA - EF GAVÀ; 11:45h; Els Canyars
  • 21-02-16: PRE BENJAMÍ B - UD VISTA ALEGRE; 09h; Els Canyars
  • 20-02-16: PRE BENJAMÍ D - UD MARIANAO POBLET; 10h; Via Fèrria Castelldefels
  • 20-02-16: CF SANT JUST DESVERN - PRE BENJAMÍ E; 11:15h; Mpal Sant Just Desvern
  • 20-02-16: PRE BENJAMÍ F - UE SANT ILDEFONS; 09h; Via Fèrria Castelldefels
  • 20-02-16: CF ATLÉTICO INCRESA - PRE BENJAMÍ G; 11h; Mpal Ricard Ginebreda (Molins de Rei)

 

Els hi oferim l'enllaç a la darrera actualització dels tops golejadors i dels equips menys golejats del que portem de temporada del Futbol Base UE Castelldefels (18 de febrer)

On 30 Desembre 2016

CAMPUS SETMANA SANTA 2016

CARTELCAMPUSSEMANASANTA1

 Del 21 al 24 març l'Estadi Municipal d'Els Canyars acull una nova edició del CAMPUS DE SETMANA SANTA UEC. Dirigit per Jorge Sánchez, es perllongarà durant els matins d'aquestes 4 jornades i consistirà, a grans trets, en la tecnificació individual i col.lectiva dels inscrits. També s'hi disputaran minitornejos.

 

En les últimes setmanes la UE Castelldefels ha incorporat dos patrocinadors més a l'estructura del seu Futbol Base en aquesta temporada 2015-16