Els hi oferim a continuació l'enllaç la completa galeria d'imatges amb instantànies d'alguns dels duels disputats aquest cap de setmana per equips del nostre Futbol Base. Imatge: PRE BENJAMÍ F - CF Gavà Mar

 

Els hi oferim a continuació resultats i golejadors del passat cap de setmana, 16-17 d'abril, pels equips de Futbol Base UE Castelldefels. Imatge: BENJAMÍ E - UD Sector Montserratina (Andrés Burgos)

 

Excepte el CASTELLDEFELS B (jornada 27) i l'ALEVÍ A (jornada 25), la resta dels equips de Futbol Base UE Castelldefels van disputar el cap de setmana del 2-3 d'abri la jornada 23 dels seus respectius campionats FCF. Tres dels encontres van ser amistosos.

 

Els hi oferim a continuació l'agenda de partits previstos aquest cap de setmana del 16-17 d'abril per als nostres equips de Futbol Base. Podran seguir la jornada per la PÀGINA FACEBOOK OFICIAL (UE Castelldefels o www.facebook.com/UeCastelldefels) i pel compte TWITTER OFICIAL (@uecastelldefels o www.twitter.com/uecastelldefels)

 

Els hi oferim a continuació la darrera actualització del TOP GOLEJADORS i EQUIPS MENYS GOLEJATS després de l'últim cap de setmana de competició per als nostres equips de futbol base.

 

Els hi oferim a continuació les imatges de diversos dels partits disputats pels nostres equips de futbol base el passat cap de setmana del 09-10 d'abril. Imatge: BENJAMÍ A - FC Barcelona

 

Els hi oferim a continuació resultats i golejadors del darrer cap de setmana de competició, 9-10 d'abril, per als nostres equips de Futbol Base. Imatge: PRE BENJAMÍ E - CD Almeda (Andrés Burgos)

 

Excepte el CASTELLDEFELS B (jornada 26) i l'ALEVÍ A (jornada 24), la resta dels equips de Futbol Base UE Castelldefels van disputar el cap de setmana del 2-3 d'abri la jornada 21 dels seus respectius campionats FCF

 

  • 09-04-16: UE CASTELLDEFELS B - CF MOLINS DE REI; 18h; Els Canyars
  • 10-04-16: FE AT VILAFRANCA - JUVENIL A PONCE SERVICES; 19h; Mpal Vilafranca del Penedès
  • 09-04-16: JUVENIL B - CF CIUTAT COOPERATIVA; 20h; Els Canyars
  • 09-04-16: CF VINYETS MOLÍ-VELL - JUVENIL C; 16h; La Parellada (Sant Boi)
  • 09-04-16: CF BLANCA SUBUR - CADET A PAX4EVENTS; 18h; Nou Pins Bens (Sitges)
  • 10-04-16: CADET B - UE CORNELLÀ; 16:40h; Els Canyars
  • 10-04-16: CADET C - AE PRAT; 18:20h; Els Canyars
  • 10-04-16: CADET D - AE DELTA PRAT; 20h; Els Canyars
  • 10-04-16: CF GAVÀ MAR - CADET E; 14h; Can Tintorer
  • 09-04-16: FC CAN BUXERES - INFANTIL A; 12h; Mpal Can Buxeres (L'Hospitalet)
  • 10-04-16: INFANTIL B - UD MARIANAO POBLET; 15:10h; Els Canyars
  • 09-04-16: CLUB EFO 87 - INFANTIL C; 12:30h; Mpal Les Planes (Olesa de Montserrat)
  • 09-04-16: INFANTIL D - FC LEVANTE LAS PLANAS; 14:30h; Els Canyars
  • 09-04-16: INFANTIL E AGVA PLUS - UD SECTOR MONTSERRATINA; 13h; Els Canyars
  • 10-04-16: UD SECTOR MONTSERRATINA - INFANTIL F; 16h; Torre Roja Viladecans
  • 09-04-16: UE SANT JOAN DESPÍ - ALEVÍ A; 11:30h; Mpal Casc Antic
  • 09-04-16: CF CAN VIDALET - ALEVÍ B; 10:15h; El Molí (Esplugues)
  • 09-04-16: ALEVÍ C - UD VISTA ALEGRE; 10:20h; Els Canyars
  • 09-04-16: CF ATLÉTICO INCRESA - ALEVÍ D; 11h; Mpal Ricard Ginebreda
  • 10-04-16: ALEVÍ E CARNISSERIES SOLER - FA ESPLUGUENC; 08:45h; Els Canyars
  • 09-04-16: ALEVÍ F FINQUES GUINOT PRUNERA - UE CORNELLÀ; 10:20h; Els Canyars
  • 09-04-16: ALEVÍ G INVESTA LEGAL - UD VILADECANS; 08:50h; Els Canyars
  • 09-04-16: ALEVÍ H - EF GAVÀ; 08:50h; Els Canyars
  • 10-04-16: ALEVÍ I - UD VILADECANS; 08:45h; Els Canyars
  • 09-04-16: BENJAMÍ A - FC BARCELONA; 11:45h; Els Canyars
  • 10-04-16: BENJAMÍ B - PB VALLIRANA; 14h; Els Canyars
  • 10-04-16: FC SANTBOIÀ - BENJAMÍ C CONSTRUCCINC 2004; 09h; Joan Baptista Milà
  • 10-04-16: BENJAMÍ D ENTRESÒL PRODUCCIONS - SANTFELIUENC FC; 14h; Els Canyars
  • 09-04-16: FC SPORTING GAVÀ - BENJAMÍ E; 13:30h; Can Torelló
  • 09-04-16: BENJAMÍ F - FC SPORTING GAVÀ; 11:45h; Els Canyars
  • 09-04-16: CF GAVÀ MAR - BENJAMÍ G PRYSMIAN GROUP; 12h; Can Tintorer
  • 09-04-16: CF BEGUES - BENJAMÍ H; 11h; Mpal Begues
  • 09-04-16: UE SANT ILDEFONS - PRE BENJAMÍ A SUORTOPEDIA.COM; 12:15h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 10-04-16: PRE BENJAMÍ B LE PETIT DETAIL - UE CORNELLÀ; 10h; Els Canyars
  • 10-04-16: PRE BENJAMÍ C - CD RIBES; 10h; Els Canyars
  • 09-04-16: CD FONTSANTA-FATJÓ - PRE BENJAMÍ D; 11h; Mpal Fontsanta (Cornellà)
  • 09-04-16: PRE BENJAMÍ E - CD ALMEDA; 10h; Via Fèrria Castelldefels
  • 09-04-16: ESCOLA ESPORTIVA LLOR - PRE BENJAMÍ F; 11:15h; Escola Esportiva Llor (Sant Boi)
  • 09-04-16: FC SANTBOIÀ - PRE BENJAMÍ G; 14:15h; Mpal Joan Baptista Milà (amistós)

 

Els hi oferim a continuació la darrera actualització del TOP GOLEJADORS i EQUIPS MENYS GOLEJATS després de l'últim cap de setmana de competició per als nostres equips de futbol base.