Aquesta setmana, concretament dimecres, va tenir lloc una trobada futbolística diferent, amb protagonisme del Futbol Base UE Castelldefels. 

 

El Teatre La Passió d'Esparreguera va acollir ahir al vespre 'La Nit dels Campions FCF'. Imatges gentilesa de www.fcf.cat

 

Amb el final de temporada i el tancament de les lligues de totes les categories del futbol base i el futbol sala base català arriba el moment dels reconeixements.

 

Un dels moments més emotius que ens va deixar la Diada UE Castelldefels 2019, celebrada el passat dissabte, té a veure amb els 'incombustibles' 18-19

 

Ahir dissabte 8 de juny va tenir lloc una nova edició de la Diada UE Castelldefels

 

A poques hores de la seva celebració, us recordem el programa d'activitats de la DIADA UE CASTELLDEFELS 2019, que tindrà lloc demà dissabte 8 de juny del 2019  

 

La Diada, i el seu ja tradicional Torneig, tindran lloc demà dissabte 8 de juny del 2019 al Municipal d'Els Canyars. Us facilitem els horaris dels partits del Torneig Fútbol 6, grup a grup

 

CATEGORIA A (Promeses i Pre Benjamins)

Grup Únic (Tots contra tots): Pre Benjamí D, Los Pro, Pre Benjamí A, Rayo Vallacaño, Promeses i Pre Benjamí F

Es classifiquen per a les semifinals els 4 primers

 

Fase de Grups

10h PRE BENJAMÍ D - LOS PRO CAMP 1
10:15h PRE BENJAMÍ A - RAYO VALLACAÑO CAMP 1
10:30h PROMESES - PRE BENJAMÍ F CAMP 1
10:45h PRE BENJAMÍ D - PRE BENJAMÍ A CAMP 1
11h PRE BENJAMÍ F - LOS PRO CAMP 1
11:15h PROMESES - RAYO VALLACAÑO CAMP 1
11:30h PRE BENJAMÍ F - PRE BENJAMÍ D CAMP 1
11:45h LOS PRO - PROMESES CAMP 1
12h PRE BENJAMÍ D - RAYO VALLACAÑO CAMP 1
12:15h PRE BENJAMÍ A - PROMESES CAMP 1
12:30h PRE BENJAMÍ F - RAYO VALLACAÑO CAMP 1
12:45h PRE BENJAMÍ A - LOS PRO CAMP 1
13h PRE BENJAMÍ D - PROMESES CAMP 1
13:15h LOS PRO - RAYO VALLACAÑO CAMP 1
13:30h PRE BENJAMÍ A - PRE BENJAMÍ F CAMP 1

 

  • 14h: Semifinal 1
  • 14:15h: Semifinal 2
  • 15h: Final

 

 

CATEGORIA B (Benjamins-Alevins)

Quatre grups:

  • B1: Ojo de Dragón, Piojos Enfurecidos, Benjamín D i Los Jaguars
  • B2: Los Ignacios, Socavón, Los Wuachomens i Pisos Picados
  • B3: Los Truchas, Brawlers I, Los Mosquiteros i Artiqulation
  • B4: Benjamín C, Aleví-Benjamí Femení, Hacedase FC, Los Tirillas i Abduzcan

Es classifiquen per a semifinals els primers de cada grup

 

Fase de Grups

09:30h PIOJOS ENFURECIDOS - OJOS DE DRAGÓN CAMP 2
09:45h BRAWLERS I - TRUCHAS CAMP 2
10h BENJAMÍ C - ALEVÍ-BENJAMÍ Femení CAMP 2
10:15h LOS IGNACIOS - SOCAVÓN CAMP 2
10:30h LOS JAGUARS - BENJAMÍN D CAMP 2
10:45h PISOS PICADOS - LOS WUACHOMENS CAMP 2
11h ARTIQULATION - LOS MOSQUITEROS CAMP 2
11:15h LOS TIRILLAS - HACEDASE FC CAMP 2
11:30h BENJAMÍN D - OJOS DE DRAGÓN CAMP 2
11:45h LOS WUACHOMENS - IGNACIOS CAMP 2
12h LOS MOSQUITEROS - TRUCHAS CAMP 2
12:15h ABDUZCAN - BENJAMÍN C CAMP 2
12:30h LOS JAGUARS - PIOJOS ENFURECIDOS CAMP 2
12:45h PISOS PICADOS - SOCAVÓN CAMP 2
13h ARTIQULATION - BRAWLERS I CAMP 2
13:15h ABDUZCAN - ALEVÍ-BENJAMÍ Femení CAMP 2
13:30h LOS JAGUARS - OJOS DE DRAGÓN CAMP 2
13:45h PISOS PICADOS - LOS IGNACIOS CAMP 2
14h HACEDASE FC - BENJAMÍN C CAMP 2
14:15h ABDUZCAN - LOS TIRILLAS CAMP 2
14:30h BENJAMÍN D - PIOJOS ENFURECIDOS CAMP 2
14:45h LOS WUACHOMENS - SOCAVÓN CAMP 2
15h LOS MOSQUITEROS - BRAWLERS I CAMP 2
15:15h HACEDASE FC - ALEVÍ-BENJAMÍ Femení CAMP 2
15:30h LOS TIRILLAS - BENJAMÍN C CAMP 2
15:45h ARTIQULATION - LOS TRUCHAS CAMP 2
16h LOS TIRILLAS - ALEVÍ-BENJAMÍ Femení CAMP 2
16:15h ABDUZCAN - HACEDASE FC CAMP 2
CAMP 2

 

  • 18h: Semifinal 1: 1r Grup B1 vs 1r Grup B3
  • 18:15h: Semifinal 2: 1r Grup B2 vs 1r Grup B4
  • 18:45h: Final

 

 

CATEGORIA C (Infantils - Cadet primer any)

Quatre Grups:

  • C1: Los Pichones, Gualdo CF, Los Centurión i The Nigas
  • C2: Rosados Galiot, Rebeld Boys, Aseite de Piksa i Los Kikus
  • C3: Veros, Team Ultimate, Escuadrón Mamut, Teia FC
  • C4: A por el bote, Akka Bad Gran, Gormitis FC, Los Amos de la Play, Las Pelasses

Es classifiquen per a semifinals els primers de cada grup

 

Fase de Grups

09:30h GUALDO CF - LOS PICHONES CAMP 4
09:45h REBELD BOYS - ROSADOS GALIOT CAMP 4
10h TEAM ULTIMATE - VEROS CAMP 4
10:15h AKKA BAD GRAN - A POR EL BOTE CAMP 4
10:30h THE NIGAS - LOS CENTURIÓN CAMP 4
10:45h LOS KIKUS - ASEITE DE PIKSA CAMP 4
11h TEIÀ FC - ESCUADRÓN MAMUT  CAMP 4
11:15h LOS AMOS DE LA PLAY - GORMITIS FC CAMP 4
11:30h LAS PELASSES - A POR EL BOTE CAMP 4
11:45h LOS CENTURIÓN - LOS PICHONES CAMP 4
12h ASEITE DE PIKSA - ROSADOS GALIOT CAMP 4
12:15h ESCUADRÓN MAMUT - VEROS CAMP 4
12:30h GORMITIS FC - A POR EL BOTE CAMP 4
12:45h THE NIGAS - GUALDO FC CAMP 4
13h LOS KIKUS - REBELD BOYS CAMP 4
13:15h TEIÀ FC - TEAM ULTIMATE CAMP 4
13:30h LAS PELASSES - AKKA BAD GRAN CAMP 4
13:45h THE NIGAS - LOS PICHONES CAMP 4
14h LOS KIKUS - ROSADOS GALIOT CAMP 4
14:15h TEIÀ FC - VEROS CAMP 4
14:30h GORMITIS FC - AKKA BAD GRAN CAMP 4
14:45h LAS PELASSES - LOS AMOS DE LA PLAY CAMP 4
15h LOS CENTURIÓN - GUALDO CF CAMP 4
15:15h LOS AMOS DE LA PLAY - A POR EL BOTE CAMP 4
15:30h ASEITE DE PIKSA - REBELD BOYS CAMP 4
15:45h ESCUADRÓN MAMUT - TEAM ULTIMATE CAMP 4
16h LAS PELASSES - GORMITIS FC CAMP 4
16:15h LOS AMOS DE LA PLAY - AKKA BAD GRAN CAMP 4

  •  18h: Semifinal 1: Guanyador Grup C1 vs Guanyador Grup C3
  • 18:15h: Semifinal 2: Guanyador Grup C2 vs Guanyador Grup C4
  •  18:45h: Final

 

 

Categoria D (Cadet de segon any, Juvenils i Sèniors)

  • Grup D1: Inserso, The Bombo's New, La Banda i Pecho Fríos FC
  • Grup D2: UE Esos Padres Buenos, Espartanos, Atocinados, Melones i Babes
  • Grup D3: Invictus, Palwanda No, Pachanguitas Summer i Los Barbacoas
  • Grup D4: The Chimas, Pakito FC, Los Catacracks i Gol de Oro

Es classifiquen per a semifinals els primers de cada grup

Fase de grups

09:30h INSERSO - PECHO FRÍOS FC CAMP 3
09:45h UE ESOS PADRES BUENOS - BABES CAMP 3
10h INVICTUS - LOS BARBACOAS CAMP 3
10:15h TEAM CHIMAS - GOL DE ORO CAMP 3
10:30h THE BOMBO'S NEW - LA BANDA CAMP 3
10:45h ESPARTANOS - MELONES FC CAMP 3
11h PALWANDA NO - PACHANGUITAS SUMMER CAMP 3
11:15h PAKITO FC - LOS CATACRACKS CAMP 3
11:30h INSERSO - LA BANDA CAMP 3
11:45h ATOCINADOS - UE ESOS PADRES BUENOS CAMP 3
12h INVICTUS - PACHANGUITAS SUMMER CAMP 3
12:15h TEAM CHIMAS - LOS CATACRACKS CAMP 3
12:30h THE BOMBO'S NEW - PECHO FRÍOS FC CAMP 3
12:45h ESPARTANOS - BABES CAMP 3
13h PALWANDA NO - LOS BARBACOAS CAMP 3
13:15h PAKITO FC - GOL DE ORO CAMP 3
13:30h INSERSO - THE BOMBO'S NEW CAMP 3
13:45h ATOCINADOS - ESPARTANOS CAMP 3
14h INVICTUS - PALWANDA NO CAMP 3
14:15h TEAM CHIMAS - PAKITO FC CAMP 3
14:30h PECHO FRÍOS FC - LA BANDA CAMP 3
14:45h MELONES FC - UE ESOS PADRES BUENOS CAMP 3
15h LOS BARBACOAS - PACHANGUITAS SUMMER CAMP 3
15:15h GOL DE ORO - LOS CATACRACKS CAMP 3
15:30h BABES - ATOCINADOS CAMP 3
15:45h MELONES FC - ATOCINADOS CAMP 3
16h UE ESOS PADRES BUENOS - ESPARTANOS CAMP 3
16.15h MELONES FC - BABES CAMP 3

  • 18h: Semifinal 1: Guanyador Grup D1 vs Guanyador Grup D3
  • 18:15h: Semifinal 2: Guanyador Grup D2 vs Guanyador Grup D4
  • 18:45h: Final

#SomHiGrocs #Diada2019

 

El balanç groc del darrer cap de setmana de competició (1-2 juny 2019) va ser de 12 victòries, 3 empats i 9 derrotes en els 24 partits oficials disputats, amb 79 gols a favor i 78 en contra

 

El passat cap de setmana va arribar a la seva fi la temporada 18-19 per a tot el Futbol Base UE Castelldefels

 

Us oferim a continuació les completes GALERIES d'IMATGES d'alguns dels partits disputats el passat cap de setmana per diversos dels nostres equips de Futbol Base (1-2 juny)