• 21-01-18: CF Martorell - UE CASTELLDEFELS B; 12h; CEM Torrent de Llops
  • 21-01-18: JUVENIL A - FC Escola Valls; 12h; Els Canyars
  • 21-01-18: CF Sant Just Desvern - JUVENIL B; 11:30h; Mpal.Sant Just Desvern
  • 20-01-18: CE Santa Coloma de Cervelló - JUVENIL C; 17h; Mpal.Eusebi Güell
  • 20-01-18: JUVENIL D - UD Viladecans; 18h; Els Canyars
  • 20-01-18: Club Gimnàstic de Tarragona - CADET A; 15:30h; Annex Nou Estadi Nàstic de Tarragona
  • 20-01-18: UE Sant Ildefons - CADET B; 13:30h; Mpal Sant Ildefons (Cornellà)
  • 21-01-18: CADET C - CF Martorell; 17:15h; Els Canyars
  • 21-01-18: CADET D - CF Vinyets Molí-Vell; 15:30h; Els Canyars
  • 20-01-18: CF Ciutat Cooperativa - CADET E; 15:30h; Mpal.Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 21-01-18: CADET F - CB Terlenka; 19h; Els Canyars
  • 21-01-18: Santfeliuenc FC - INFANTIL A; 15h; Mpal.Les Grasses (Sant Feliu de Llobregat)
  • 20-01-18: INFANTIL B Investa Legal - UE Sant Joan Despí; 13h; Els Canyars
  • 20-01-18: UD Sector Montserratina - INFANTIL C; 13:30h; Mpal.Torre Roja (Viladecans)
  • 20-01-18: INFANTIL D - Santfeliuenc FC; 14:30h; Els Canyars
  • 21-01-18: INFANTIL E - Esport Base del Papiol; 14h; Els Canyars
  • 20-01-18: FC Santboià - INFANTIL F Finques Guinot Prunera; 14:45h; Mpal.Joan Baptista Milà
  • 21-01-18: ALEVÍ A - AE Prat; 10h; Els Canyars
  • 20-01-18: ALEVÍ B - AE PB Collblanc-Sants; 10h; Els Canyars
  • 21-01-18: FA Espluguenc - ALEVÍ C; 10h; Mpal.Salt del Pi (Esplugues)
  • 20-01-18: AE Prat - ALEVÍ D Prysmian Group; 09h; Mpal.Sagnier
  • 20-01-18: CE Àgora Masia Bach - ALEVÍ E; 12:15h; Camp Futbol Àgora International School BCN (Sant Esteve Sesrovires)
  • 20-01-18: CF Vinyets Molí-Vell - ALEVÍ F; 12h; Mpal.La Parellada (Sant Boi)
  • 20-01-18: ALEVÍ G - CD Almeda; 11:30h; Els Canyars
  • 20-01-18: ALEVÍ H - FC Levante Las Planas; 10h; Els Canyars
  • 21-01-18: ALEVÍ I - Escola Esportiva Llor; 10h; Els Canyars
  • 20-01-18: CF Igualada - BENJAMÍ A; 11h; Estadi Mpal.Les Comes
  • 20-01-18: EF Gavà - BENJAMÍ B Merco 4 SL; 10h; Mpal.Can Torelló
  • 20-01-18: BENJAMÍ C - PB Vallirana; 11:30h; Els Canyars
  • 21-01-18: UE Cornellà - BENJAMÍ D Unitrans SCCL; 09h; Mpal.de Cornellà
  • 20-01-18: BENJAMÍ E Kilkenny Learning Centre - Santfeliuenc FC; 08:50h; Els Canyars
  • 21-01-18: CF Santa Eulàlia - BENJAMÍ F; 10h; Mpal.Santa Eulàlia (L'Hospitalet) (amistós)
  • 20-01-18: FC Sant Esteve Sesrovires - BENJAMÍ G; 11:30h; Mpal.Sant Esteve Sesrovires
  • 21-01-18: CF Atlético Incresa - BENJAMÍ H; 10:15h; Mpal.Ricard Ginebreda (Molins de Rei)
  • 21-01-18: AE Piera - ALEVÍ-INFANTIL Femení; 11:30h; Mpal.Piera (amistós)
  • 21-01-18: PRE BENJAMÍ A - FC Levante Las Planas; 08:50h; Els Canyars
  • 20-01-18: PRE BENJAMÍ B - AE Martorell; 08:50h; Els Canyars
  • 20-01-18: FC Sporting Gavà - PRE BENJAMÍ C; 09h; Mpal.Can Tintoré
  • 20-01-18: CF Ciutat Cooperativa - PRE BENJAMÍ D; 10:45h; Mpal.Dani Jarque-Ciutat Cooperativa (Sant Boi)
  • 20-01-18: PRE BENJAMÍ E - CD Almeda; 09h; Mpal.Via Fèrria Castelldefels
  • 20-01-18: CD Almeda - PRE BENJAMÍ F; 09:30h; Mpal.Almeda (Cornellà)
  • 20-01-18: PRE BENJAMÍ G - UE La Palma de Cervelló; 10h; Mpal.Via Fèrria Castelldefels