• 20-10-18: UD Sector Montserratina - UE CASTELLDEFELS B; 17:45h; Mpal Torre-Roja (Viladecans)
  • 20-10-18: CF Amposta - JUVENIL A; 15h; Mpal d'Amposta
  • 20-10-18: JUVENIL B Subministres Sama - Santfeliuenc FC; 20h; Els Canyars
  • 21-10-18: JUVENIL C - CF Sant Just Desvern; 18h; Els Canyars
  • 20-10-18: CB Terlenka - JUVENIL D; 15:45h; CEM Estruch (El Prat)
  • 20-10-18: JUVENIL E - Santfeliuenc FC; 18h; Els Canyars
  • 20-10-18: AE Piera - CADET A; 16h; Mpal Piera
  • 21-10-18: CB Terlenka - CADET B; 12:15h; CEM Estruch (El Prat)
  • 21-10-18: CADET C - CF Vilanova; 16h; Els Canyars
  • 20-10-18: CF Begues - CADET E; 15:10h; Mpal Begues
  • 21-10-18: FC At Sant Just - CADET F; 16:45h; Mpal Sant Just Desvern
  • 21-10-18: CADET-INFANTIL Femení Prysmian Group - FB Solsona Arrels; 14h; Els Canyars
  • 20-10-18: INFANTIL A Integralium - UE Rapitenca; 13h; Els Canyars
  • 21-10-18: AE Piera - INFANTIL B Finques Guinot Prunera; 16h; Mpal Piera
  • 21-10-18: FC Santboià - INFANTIL C Investa Legal; 16h; Mpal Joan Baptista Milà
  • 20-10-18: FC Sporting Gavà - INFANTIL D; 14:45h; ZEM Can Torelló
  • 20-10-18: INFANTIL E - FC Levante Las Planas; 14:30h; Els Canyars
  • 20-10-18: AE Martorell - INFANTIL F Pro Care Health; 14h; CEM Torrent de Llops
  • 20-10-18: CF Igualada - ALEVÍ A; 13:30h; Estadi Mpal Les Comes
  • 20-10-18: ALEVÍ B - CD Fontsanta-Fatjó; 10h; Els Canyars
  • 20-10-18: FC At Sant Just - ALEVÍ C; 09h; Mpal Sant Just Desvern
  • 20-10-18: ALEVÍ D - FC Sporting Gavà; 11:30h; Els Canyars
  • 21-10-18: ALEVÍ E - UD Sector Montserratina; 08:40h; Els Canyars
  • 20-10-18: ALEVÍ F - AF Sant Vicenç dels Horts 2014; 10h; Els Canyars
  • 21-10-18: ALEVÍ G Merco 4 SL - CE Àgora Masia Bach; 14h; Els Canyars
  • 20-10-18: EF Gavà - ALEVÍ H Kilkenny Learning Centre; 09h; ZEM Can Torelló
  • 20-10-18: ALEVÍ I - CF Atlètic Prat Delta; 11:30h; Els Canyars
  • 20-10-18: CFU Can Rull Rómulo Tronchoni - BENJAMÍ A; 11:30h; ZEM Can Rull (Sabadell)
  • 20-10-18: UE Sant Joan Despí - BENJAMÍ B; 11:30h; Mpal Barri Centre
  • 21-10-18: BENJAMÍ C - CF Can Vidalet; 10h; Els Canyars
  • 20-10-18: EF Gavà - BENJAMÍ D; 12h; ZEM Can Torelló
  • 20-10-18: Fundació UE Cornellà - BENJAMÍ E; 12h; Mpal Cornellà
  • 20-10-18: BENJAMÍ G - UE Sant Joan Despí; 08:50h; Els Canyars
  • 20-10-18: FC At Sant Just - BENJAMÍ H; 19:15h; Mpal Sant Just Desvern
  • 20-10-18: BENJAMÍ I - CF Begues; 08:50h; Els Canyars
  • 20-10-18: CF EFB Calafell - BENJAMÍ-ALEVÍ Femení; 11:15h; Mpal Calafell
  • 21-10-18: PRE BENJAMÍ A - AE Abrera; 10h; Els Canyars
  • 21-10-18: PRE BENJAMÍ B - FA Espluguenc; 08:40h; Els Canyars
  • 21-10-18: AE Martorell - PRE BENJAMÍ C; 10:30h; ZEM Torrent de Llops
  • 20-10-18: Peña Recreativa Sant Feliu - PRE BENJAMÍ E; 09:30h; Mpal La Falguera (Sant Feliu de Llobregat)
  • 20-10-18: UE Sant Ildefons - PROMESES; 10h; Mpal Sant Ildefons