• 18-11-17: FC Sant Esteve Sesrovires - UE CASTELLDEFELS B; 18:15h; Mpal.Sant Esteve Sesrovires
  • 18-11-17: JUVENIL A - CF Blanca Subur; 18h; Els Canyars
  • 19-11-17: FC Levante Las Planas - JUVENIL B; 14h; Mpal.Les Planes (Sant Joan Despí)
  • 19-11-17: JUVENIL C - AE Abrera; 17h; Els Canyars
  • 18-11-17: FC At.Sant Just - JUVENIL D; 17:10h; Mpal.Sant Just Desvern
  • 18-11-17: CF Reus Deportiu - CADET A; 15h; Annex Mpal.de Reus
  • 19-11-17: CADET B - UD Viladecans; 13:15h; Els Canyars
  • 19-11-17: FE At.Vilafranca - CADET C; 15:30h; Mpal.Vilafranca del Penedès
  • 18-11-17: UD Vista Alegre - CADET D; 18h; Mpal.Can Vinader
  • 19-11-17: CADET E - CF Gavà Mar; 11:30h; Els Canyars
  • 18-11-17: CF Vinyets Molí-Vell - CADET F; 14:30h; Mpal.La Parellada (Sant Boi)
  • 18-11-17: INFANTIL A - CF Begues; 14:30h; Els Canyars
  • 19-11-17: EF Gavà - INFANTIL B Investa Legal; 14h; Mpal.Can Torelló
  • 18-11-17: CF Vinyets Molí-Vell - INFANTIL C; 16:30h; Mpal.La Parellada (Sant Boi)
  • 18-11-17: INFANTIL D - PBiB Sant Feliu Llobregat; 13h; Els Canyars
  • 19-11-17: FC Sant Esteve Sesrovires - INFANTIL E; 12h; Mpal.Sant Esteve Sesrovires
  • 18-11-17: UE Sitges - ALEVÍ A; 13:15h; Mpal.d'Aiguadolç
  • 19-11-17: PB Anguera - ALEVÍ B; 11:10h; Instal.lacions Escola Industrial (Barcelona)
  • 18-11-17: ALEVÍ C - UD Marianao Poblet; 10h; Els Canyars
  • 18-11-17: ALEVÍ D Prysmian Group - CF Gavà Mar; 11:30h; Els Canyars
  • 18-11-17: ALEVÍ E - UD Sector Montserratina; 10h; Els Canyars
  • 18-11-17: ALEVÍ F - UE Sant Joan Despí; 11:30h; Els Canyars
  • 19-11-17: PBiB Sant Feliu Llobregat - ALEVÍ G; 10h; Mpal.Falguera
  • 18-11-17: UE Torrelles - ALEVÍ H; 15:30h; Mpal.Can Roig (Torrelles de Llobregat)
  • 18-11-17: Fundació UE Cornellà - ALEVÍ I; 17:30h; Nou Mpal.de Cornellà
  • 18-11-17: BENJAMÍ A - FC Santboià; 08:50h; Els Canyars
  • 19-11-17: BENJAMÍ B Merca 4 SL - AE PB Collblanc-Sants; 10h; Els Canyars
  • 19-11-17: CF Sant Andreu de la Barca Agrupació - BENJAMÍ C; 11:15h; Mpal.Can Salvi
  • 18-11-17: EF Gavà - BENJAMÍ D Transportes Unitrans SCCL; 11h; Mpal.Can Torelló
  • 18-11-17: BENJAMÍ E Kilkenny Learning Centre - AE Prat; 08:50h; Els Canyars
  • 18-11-17: Escola Esportiva Llor - BENJAMÍ F; 11:30h; Escola Llor (Sant Boi)
  • 19-11-17: BENJAMÍ G - EF Gavà; 08:50h; Els Canyars
  • 19-11-17: BENJAMÍ H - CF Begues; 08:50h; Els Canyars
  • 19-11-17: ALEVÍ-INFANTIL Femení - FC Levante Las Planas; 15h; Els Canyars
  • 18-11-17: CF Molins de Rei - PRE BENJAMÍ A; 11:45h; Mpal.Josep Raich
  • 18-11-17: CF Corbera - PRE BENJAMÍ B; 09h; Mpal.Corbera
  • 19-11-17: PRE BENJAMÍ C - CF Atlètic Prat Delta; 10h; Els Canyars
  • 18-11-17: PRE BENJAMÍ D - CF Can Vidalet; 09h; Via Fèrria Castelldefels
  • 18-11-17: PRE BENJAMÍ E - UE Sant Ildefons; 10h; Via Fèrria Castelldefels
  • 18-11-17: CD Fontsanta-Fatjó - PRE BENJAMÍ F; 10h; Mpal.Fontsanta (Cornellà)
  • 18-11-17: Escola Esportiva Llor - PRE BENJAMÍ G; 13h; Escola Llor (Sant Boi)
  • 18-11-17: Peña Recreativa Sant Feliu - PROMESES A; 11:30h; Mpal.Falguera (Sant Feliu de Llobregat)